Čo Luna odporúča na Veľkonočnú nedeľu?

Čo Luna odporúča na Veľkonočnú nedeľu?
  • 27.03.2016
  • Silvia Karasová

Tohtoročné Veľkonočné sviatky sa nesú v tak trochu zvláštnom duchu. Jednak Mesiac po stredajšom splne intenzívne ubúda, jednak sa nám zo soboty na nedeľu skracuje čas o hodinku. Prechádzame totiž už na letný čas.

Veľkonočnou nedeľou sa končí obdobie pôstu a povolené je radovanie aj hodovanie. Ako bude vyzerať nedeľa 27.marca z pohľadu lunárneho kalendára?

Odporúčame prečítať: Jarný horoskop pre všetky znamenia

Čo Luna odporúča na Veľkonočnú nedeľu?

Zdroj: Shutterstock®

Tak ako na Bielu sobotu, aj Veľkonočná nedeľa bude pod vplyvom Luny v znamení Škorpióna. Čas je ideálny na meditáciu, relax, duchovné rozjímanie, dokonca aj na návštevu liečiteľa.

Mesiac ovplyvňuje hlavne pohlavné orgány, kto má v pláne otehotnieť, obdobie počatiam praje. V láske ale pozor na prílišný temperament, vášeň sa môže neraz zameniť na hnev.

Z oblasti zdravia pozor na prechladnutia, najmä na močové cesty. Ak vás už podobné problémy trápia, uvarte si bylinky určené práve na ženské problémy a pripravte si z nich sedací kúpeľ. Na pitie je zas vhodný rumančekový čaj, čaj z jahodových lístkov, rebríčka, alebo prasličky. 

Odporúčame prečítať: Pripravte si bylinkové čaje podľa lunárneho kalendára

Čo Luna odporúča na Veľkonočnú nedeľu?

Zdroj: Shutterstock®

Veľkonočná nedeľa je v mnohých rodinách sviatkom, počas ktorého si doprajeme sviatočné jedlá. Tie bývajú nie práve najzdravšie, a ak je to aj váš prípad, pozor na prejedanie sa. Keď Luna prechádza niektorým z vodných znamení, je naše trávenie viac ovplyvniteľné, žalúdok toho aj menej znesie. Snažte sa jesť najmä ovocie, zeleninu, povolené sú aj celozrnné výrobky. Z tradičných veľkonočných maškŕt si doprajte najmä cviklu, chren, vajíčka a syr.  Údeniny si na tanier nakladajte radšej poskromnejšie. 

Odporúčame prečítať: Objavte prírodné afrodiziakum

Čo Luna odporúča na Veľkonočnú nedeľu?

Zdroj: Shutterstock®

Z hľadiska krásy venujte čas v znamení Škorpióna na starostlivosť o svoju pleť. Peeling vás teraz zbaví na dlhší čas odumretých buniek a pokožku zhodvábni a zjemní. Vplyvom ubúdajúcej Luny sa môžete jednoduchšie zbaviť aj neželaných chĺpkov na celom tele. Po depilácii budú korienky oslabené a vďaka tomu budete musieť opäť vyťahovať žiletku neskôr, než zvyčajne. Čomu sa ale vyhnite je starostlivosť o vlasy. Môžu dopadnúť podobne ako vaše nechcené chĺpky – umývaním, strihaním, či farbením ich teraz viac oslabíte, budú viac lámavé a začnú skôr mastnieť.

Odporúčame prečítať: Láska na dlani - vyčítajte si osud z ruky

Popoludnie venujte prechádzke na čerstvom vzduchu, nech už je počasie akékoľvek. Zíde sa vám aj trochu pohybu, a na čerstvom vzduchu prídete tiež na nové myšlienky, ktoré vás celkom znenazdajky môžu posunúť vo vzťahovej, aj pracovnej sfére. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 27.03.16 07:27

SK
karma
113.00

vyborne rady, budem sa nimi riadit

  • 0
Odpovedať

Helena Kravcová 27.03.16 17:53

HK
karma
100.00

dám si pozor

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní