Čo ženy očakávajú od lásky? Prezradia to ich znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Čo ženy očakávajú od lásky? Prezradia to ich znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 10.04.2016
  • Silvia Karasová

Väčšina z nás „trpí“ romantickými predstavami o láske, kedy dúfame, že stretneme toho pravého v ideálny čas, na ideálnom mieste a spoločná budúcnosť s ním bude dokonca viac než ideálna. No takto to bohužiaľ nefunguje a ružové predstavy sa začnú rúcať prvým zlomeným srdiečkom.

Ak ste naopak v štádiu, že vlastne ani neviete, čo od lásky očakávate, je na čase bližšie spoznať samú seba. Viac vám vie prezradiť aj znamenie, v ktorom ste sa narodili. 

Odporúčame prečítať: Ako si očistiť a posilniť pľúca?

RYBY

Dámy narodené v tomto vodnom znamení sú už na pohľad tajomné a záhadné. Podobnú masku si uchovávajú aj v oblasti lásky, a pokiaľ sa snažíte zistiť, po čom túžia, môže to byť skutočne ťažký oriešok. Ryby patria zároveň k najcitlivejším znameniam, ktoré sa veľmi ľahko zamilujú, ale tiež odmilujú. Neraz sa rozhodujú medzi dvoma životmi, a platí to aj o partneroch. Ak však nadobudnú istotu, že našli pravú lásku, budú svojho vyvoleného milovať nadovšetko, vrátane jeho chýb. Z času na čas by ich ale partner mal potešiť skutočnou romantikou, pokojne aj „gýčovým“ západom slnka, pohárom šampanského a kyticou ruží.

Odporúčame prečítať: Jarné práce podľa lunárneho kalendára – časť I.

Čo ženy očakávajú od lásky? Prezradia to ich znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BARAN

Tieto ohnivé ženy sú plné temperamentu a vzťah s nimi býva vskutku divoký. Nároky týchto žien však bývajú pomerne zložité. Na jednej strane chcú vášnivého muža s bohémskymi sklonmi, na strane druhej túžia po chlapovi, pri ktorom budú v bezpečí a nebudú musieť riešiť žiarlivostné scény po osamelých nociach. Vyskúšajú si z každého niečo a keď budú mať šťastie, zvolia si nakoniec dokonalý kompromis. Ich vysnený muž by mal byť samostatným, šikovným a dobrodružným typom so sklonmi k rodine a romantike...

Odporúčame prečítať:  6 vynikajúcich smoothie misiek

Čo ženy očakávajú od lásky? Prezradia to ich znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Aj dámy v zemskom znamení Býka zvyknú snívať s otvorenými očami. Postupne podľa toho, ako im pribúdajú rôčky, menia aj svoje predstavy o dokonalom partnerovi. Keď sú ešte v láske neskúsené, prihliadajú skôr na vzhľad, než spoločné názory. Postupne i ale začnú zakladať aj na tom, aby si s vysneným mužom neboli názorovo cudzí. Povestná iskra však nesmie chýbať v ani jednom z modelov. Najmä staršie Býčice už túžia hlavne po stabilite a harmónii. 

BLÍŽENCI

Viactvárne Blíženkyne bývajú v láske nerozhodné. Občas sa im prihodí aj tzv.milostný trojuholník, napríklad aj v jeho platonickej podobe. Stáva sa to vtedy, keď sa dámy narodené v tomto vzdušnom znamení začnú vo vzťahu nudiť. Aj preto medzi ich najväčšie túžby a očakávania patrí chlap dobrodruh. Ženy v tomto znamení sú rady v pohybe, a tak po svojom boku potrebujú niekoho, kto ich bude s láskou a radosťou nasledovať. Nemajú rady lži a pózerstvo, lenivosť, ani sebaľútosť. 

Čo ženy očakávajú od lásky? Prezradia to ich znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Citlivé Račice sú ochotné hrnúť sa do vzťahu jedine vtedy, keď cítia, že to má do budúcna nejaký význam. Jedno, čo naozaj nevedia prekusnúť je nevera a klamstvo. Ak však láska, ktorú k svojmu vyvolenému cítia je mimoriadne silná, v tom prípade dokážu zlepiť aj rozbitý vzťah. Bude si to však vyžadovať veľa času, trpezlivosti a samozrejme aj snahy.  Račice túžia po veľkej a šťastnej rodine a pre tento svoj sen sú ochotné obetovať mnohé.

LEV

Ženy narodené v tomto ohnivom znamení sršia svojou individualitou a slobodou. Sú emancipované, šikovné, rozlietané aj scestované. A podobnú predstavu majú aj o svojom vyvolenom. Problém je len jeden, ich vysoké sebavedomie potencionálnych nápadníkov častokrát odradí a Levice sa potom zvyknú trápiť. Ak sa však dokážu povzniesť a vychutnávať si život plnými dúškami, skôr, či neskôr im do náručia spadne muž, ktorý sa ich sily nebude obávať a bude ich s láskou a zbožňovane niesť na rukách.

Odporúčame tiež: 7 overených rád, ako si dať do poriadku trávenie

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 10.04.16 08:55

SK
karma
113.00

...tusim to tak aj nejako bude s tym mojim znamenim

  • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 10.04.16 13:31

IO
karma
97.00

Súhlasím s rybkami :)

  • 0
Odpovedať

Julius Nagy 10.04.16 13:34

JN
karma
94.00

nesedi to na moju priatelku

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 10.04.16 13:34

karma
93.00

niečo na tom veru bude :)

  • 0
Odpovedať

Mária Bestvinová 11.04.16 13:34

MB
karma
-1.00

Ha ha tak nejako - Baran žena :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní