Horoskop na mesiac október (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac október (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)
  • 01.10.2016
  • Silvia Karasová

Aj vy si hovoríte ako rýchlo ten čas letí? V kalendári nám už svieti desiaty mesiac v roku a aj napriek počasiu, ktoré sa tak stále netvári, jeseň už máme nepochybne tu. Pomaly ale isto možno začíname rok 2016 aj bilancovať. Ak k vám doteraz nebol najprívetivejší, možno to mesiac október napraví. Čo čaká podľa lunárneho kalendára prvú šesticu znamení?

Odporúčame prečítať: Éterické oleje majú všestranné využitie pre zdravie

Horoskop na mesiac október (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

Prvé dni nového mesiaca prežije vaše znamenie pomerne hekticky. Trápia vás zdravotné problémy a k tomu sa kopia povinnosti doma, či v práci. Máte pocit, že nič nestíhate a pribúdajúci mesiac tomu ani nenapomôže. V týchto prvých októbrových dňoch by ste si rozhodne mali dopriať nejakú wellness procedúru, ktorá vám pomôže usporiadať si myšlienky. Pevnejšiu zem pod nohami začnete nachádzať od pondelka 10.10., kedy Luna prechádza praktickým Kozorožcom. Do vášho znamenia už vstupuje vo štvrtok 13.10. a dodá vám odvahu pre potrebné zmeny vo vašom živote. Októbrový spln (16.10.) sa už ponesie v Baranovi a pre mnohé z vás môže byť prelomový.

Odporúčame prečítať: Akú energiu nám dodáva naše oblečenie?

BARAN

Rok 2016 mnohým z vášho znamenia priniesol fatálne zmeny, nanešťastie nie vždy príjemné. Ak už toho máte dosť, pretože máte pocit, že ste toho roku boli na dne častejšie než ste mohli uniesť, vedzte, že pomaly, ale isto sa karta obracia. Šťastena k vám možno doteraz bola otočená chrbtom, avšak to „svoje nutné zlo“ ste si už tohto roku vyčerpali. Pokoj v duši nájdete už počas októbrového splnu (16.10.), kedy sa Luna nachádza vo vašom znamení. Všetka bolesť fyzická aj duševná sa akoby mávnutím zázračného prútika stratila a vy vstúpite do novej životnej etapy. 

Horoskop na mesiac október (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

BÝK

Ani vaše znamenie to tento rok nemalo veľmi ľahké. Pokiaľ máte za sebou turbulentné mesiace sprevádzané plačom, hnevom aj frustráciou, túžite už len po tom, aby sa začal nový rok. Posledné zostávajúce tri mesiace ste sa rozhodli ani nebrať do úvahy, a podľa možnosti nimi len tak preplávať. V októbri bude Luna prechádzať vaším znamením 17. a 18.10. V týchto dňoch dosiahnete čokoľvek čo si zmyslíte. Októbrový nov (1.10.) vás rozcitlivie a pokiaľ máte v duši smútok, dajte mu prvý októbrový víkend voľných priechod. Pokojne sa rozplačte, uľaví sa vám.

Odporúčame prečítať: 10 vecí, na ktoré by Váhy nemali dopustiť

BLÍŽENCI

Vaše obľúbené letné obdobie sa už skončilo a strieda ho jeseň. Romantičky z vás nachádzajú krásu aj v ňom, napriek tomu vás to ale stále ťahá ešte kamsi do tepla. Ak vám to situácia umožňuje zájdite ešte na jednu menšiu dovolenku. Ak o nej len môžete snívať, vneste si aspoň kúsok leta domov. Luna sa bude vo vašom znamení pohybovať 19. a 20.10. Ak ste sa rozhodli ešte do konca roka pre nejaké zmeny, či už vo vašej domácnosti, práci, alebo vo vzťahu, urobte to v druhej polovici mesiaca.

Horoskop na mesiac október (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

RAK

Rok 2016 aj mnohým z vášho znamenia priniesol množstvo životných zmien. Medzi nimi tak pozitívne, ako aj negatívne. Tie horšie radšej už úplne vypusťte z pamäti a prestaňte sa na ne sústrediť. Ešte októbrový nov (1.10.) aj dva dni po ňom vás môžu rozcitlivieť. Pokojne sa poddajte sentimentalite, ale nový októbrový týždeň už začnite s úsmevom na perách. Ďalšie dni, ale aj týždne si už pre vás nachystali len príjemné okamihy. Snažte sa urobiť všetko preto, aby ste si ich aj vychutnali.

Odporúčame prečítať: Prvá pätica najobľúbenejších ženských mien a ich význam

LEV

Aj váš život prechádza turbulentnými zmenami, no mnohým z vás sa to ešte stále máli. V kútiku duše cítite, že vás to ťahá kamsi inam. Tieto pocity budú najintenzívnejšie uprostred mesiaca, konkrétne v čase okolo splnu (16.10.). Ten sa ponesie vo vám príbuznom ohnivom znamení Barana, ktorého dynamika vaše myšlienky ešte viac nasmeruje k nespokojnosti. Je najvyšší čas, aby ste si spísali na zoznam vaše sny, ciele a predstavy a pokúsili sa ich skĺbiť s realitou. V októbri bude Luna prechádzať vaším znamením od 23. do 25.10. Mesiac v tomto čase ubúda, no vám budú pribúdať sily na to, aby ste svoje sny zmenili konečne na realitu. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Soňa Krátka 01.10.16 09:25

SK
karma
113.00

...bodaj by to tak bolo "BARANCEK" môj

  • 0
Odpovedať

Dominika Danková 01.10.16 16:09

DD
karma
-1.00

Úplne súhlasím s mojím ,,rakom". Občas sa stane, že človeka ovplyvnia aj nadprirodzené procesy, no koniec koncov, každý si zodpovedá za vlastné šťastie a je potrebné, to šťastie posunúť ďalej.

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 02.10.16 07:34

MR
karma
109.00

na horoskopy neverím, ale pekný článok

  • 0
Odpovedať

Táňa Slahučková 07.10.16 08:48

TS
karma
107.00

Som Ryba a sadlo to ako.... :) Teším sa na zmeny 13.10., potrebujem ich ako soľ.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní