Horoskop na rok 2017 – znamenie Býk

Horoskop na rok 2017 – znamenie Býk
  • 01.01.2017
  • Silvia Karasová

Aj vaše znamenie sa už teší na príchod nového roka, dupľom keď ten starý nesplnil vaše očakávania. A to ani zďaleka. Mnohé z vás majú na svojom pomyselnom zozname viacero plánov, ktoré by v roku 2017 chceli rozbehnúť. Po pracovnej stránke sa snažte veci príliš nesiliť. Váš čas podľa hviezd príde až v druhej polovici nového roka. Tú prvú sa snažte skôr len tak užívať. Všímajte si krásy vôkol seba, naprávajte naštrbené vzťahy na pracovisku a usmievajte sa na svoje okolie. Vaše šance totiž v roku 2017 rozhodne prídu. Stačí si na ne len počkať.

A kým tak budete čakať, nezabudnite mať pri sebe pár dôležitých vecí.

Čo mať v roku 2017 vždy pri sebe?

Poobzerajte sa po svojich pokladoch, ktoré doma ukrývate v kdejakých krabičkách, škatuľkách a šperkovničkách a vyberte si z nich pár najbližších. Práve tieto kúsky vám pomôžu prekonať niekoľko nepríjemných dní, kedy stratíte energiu, alebo vás popadne zúfalstvo. Na tieto horšie chvíle sa pripravte hlavne v prvých mesiacoch nového roka. Slzy aj nečakaný smútok na duši budú ešte stále súvisieť s nevydareným vlaňajškom, vaším bilancovaním, ale tiež so zimou, ktorú naozaj nemusíte.

Hviezdy preto radia mať pri sebe obľúbený amulet, ideálne kamienok, ktorý je s vami spriaznený. Do kabelky si pribaľte aj čosi praktické. Ideálne vždy jeden kus čerstvého chutného ovocia, fit tyčinku, ale tiež plavky a osušku. Ovocie aj fit tyčinka pomôžu vyformovať vašu postavu – najmä vo chvíľach, keď vás posadne mlsný jazýček. Plavky a osuška vám pripomenú, že leto sa blíži (hurá!!!), a zároveň vás nenápadne „dokopú“ k pohybu. Ruku na srdce, zíde sa však?

Odporúčame prečítať: Granátové jablko a jeho benefity pre pleť, vlasy a zdravie

Horoskop na rok 2017 – znamenie Býk

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti lásky, rodiny a vzťahov?

Samé dobré správy. Aspoň tak to vo vašom prípade prezentujú hviezdy. Možno to nebude váš top rok v živote, ale zopár sníčkov o láske a šťastí sa vám predsa len naplní. Planéty sľubujú pozitívne postavenie, ktoré vám do životov prinesie spriaznenosť, odpustenie, pochopenie, nehu, aj vášeň.

V úvode roka by ste mali pracovať najmä na vzťahoch rodinných aj pracovných. Snažte sa dať do poriadku drobné konflikty, pôsobiť môžete aj ako sprostredkovateľ a uzmieriť dve a viac rozhádaných strán. Čo sa lásky týka, prelomovú hádku prinesie leto – nevyhýbajte sa konfrontácii, iba vďaka nej sa konečne budete môcť posunúť ďalej. V jeseni sa už stavom zamilovanosti nevyhnete. Či pôjde o nový alebo starý vzťah záleží len na vašom srdiečku. 

Odporúčame prečítať: Tip na krátku zimnú dovolenku – Neapol

Horoskop na rok 2017 – znamenie Býk

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017  v oblasti práce a financií?

Býci by tento rok mali venovať najmä pracovnému rozvoju. I keď prvá polovica bude skôr nečinnejšia a vám pasívne správanie bude vcelku aj vyhovovať, od leta a najmä po lete pocítite výrazné zmeny. V prípade ponuky vycestovať do zahraničia, absolvovať nejaký kurz, alebo postúpiť o miesto vyššie, neváhajte. Aj keď budete mať obavy, strach z neznáma, či málo sebavedomia, až na mieste zistíte, že ste sa obávali márne. Takýto pracovný posun vám prinesie aj vyšší plat, čo však oceníte ešte viac, nadobudnete neoceniteľné skúsenosti a vedomosti.

Odporúčame prečítať: Psychohygiena: Zatočte s negatívnou energiou a stresom


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Krátka 02.01.17 23:00

SK
karma
113.00

s tou prácou by to mohlo byť fajn

  • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 02.01.17 23:19

IM
karma
100.00

aj tu pre syn lepší plat to by bolo

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:46

MZ
karma
-1.00

Hlavne, nech sa darí :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní