Horoskop na rok 2017 - znamenie Škorpión

Horoskop na rok 2017 - znamenie Škorpión
  • 01.01.2017
  • Silvia Karasová

Vy budete mať v novom roku miestami pocit, že vám zamrzol úsmev na perách. Rok 2017 vám bude prinášať rôzne pozitívne situácie aj udalosti. Tešiť sa tak môžete na príjemné zážitky aj na Šťastenu, ktorá je naklonená smerom ku vám. Tie z vás, ktoré vlaňajšok venovali práve tomu, aby zlepšili svoju súčasnú životnú situáciu, konečne budú mať pocit, že ľady sa pohli. A to tak v súkromnej ako aj pracovnej sfére. Už prvé mesiace nového roka sa vám dokonca podarí splniť aj pár predsavzatí, ktoré si obvykle nedávate, avšak výnimka potvrdzuje pravidlo.

Aby ste však nezaspali na vavrínoch a nenechali sa ukolísať toľkou harmóniou, pár vážnejších situácii vám predsa len osud podstrčí. Začiatkom nového roka to bude vaše zdravie, ktoré sa (najmä ak ste to prehnali so silvestrovskou oslavou) začne ozývať už v prvé januárové dni. Skôr než bude zle nedobre, zahájte preventívne operácie:

Čo mať v roku 2017 vždy pri sebe?

V súvislosti s oslabenou imunitou je to rozhodne vitamín C. Pre inšpiráciu si tiež do mobilu stiahnite aplikácie o zdravom životnom štýle, a pokiaľ je jedným z vašich novoročných predsavzatí aj slovíčko na CH, zakúpte si trebárs fitness náramok. Len tak motivačne. Že pohybu nikdy nie je dosť zistíte už na jar, kedy vás šport konečne začne viac ako baviť, by sa doňho priam zamilujete. V máji to nebude jediná láska, ktorej podľahnete, pre istotu so sebou v týchto dňoch noste v kabelke všetko, čo vás robí dokonalou ženou.

Odporúčame prečítať: Tip na krátku zimnú dovolenku – Neapol

Horoskop na rok 2017 - znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti lásky, rodiny a vzťahov?

I keď si na prvý pohľad môžete povedať, že rok 2017 je v oblasti lásky akýsi pasívny, pravda je taká, že ste si len zamenili slovíčka. Je totiž stabilný. Najmä dámy, ktoré už majú nejaký ten rôčik po svojom boku spriaznenú dušu pocítia radosť z nastolenej harmónie. Na jar zájdite so svojou polovičkou aspoň na krátku dovolenku. Tie z vás, ktoré túžia po bábätku, si možno po nej nájdu pozitívny tehotenský test. Dlhodobé vzťahy, v ktorých figuruje Škorpión ako jeden z partnerov sa v roku 2017 budú posúvať vpred.

Ak ste slobodné a svojho vysneného ešte len hľadáte, jar bude aj pre vás prelomovým obdobím. Hlavne si vyjdite do spoločnosti a nebráňte sa novým známostiam. Vaša pozitívna energia a charizma z vás budú sálať na míle ďaleko. Využite svojho šarmu a hanblivosť odhoďte bokom.

Odporúčame prečítať: Ingrediencie z kuchyne - ako ich použiť pri starostlivosti o váš zovňajšok

Horoskop na rok 2017 - znamenie Škorpión

Zdroj: Shutterstock®

Čo prinesie rok 2017 v oblasti práce a financií?


Kým jar sa u vás bude niesť v duchu lásky, erotiky, vášne, leto bude to pravé orechové pre zlepšenie pracovných podmienok. Aj tých finančných. Keď si hľadáte nové pracovné ponuky, nebojte sa zariskovať a zaslať si životopis hoc aj na miesta, kde by ste "dali ruku do ohňa" že vás neprijmú. Šťastena bude na vašej strane a tak si ju pokojne vychutnávajte. S aktívnym hľadaním práce začnite už v januári, ale pre istotu sa obrňte trpezlivosťou.V lete sa vo vašom živote vyskytne jedna osoba, ktorá sa síce tvári milo a priateľsky, no nemali by ste jej 100% dôverovať. Skôr, či neskôr totiž zneužije všetko, s čím sa jej zdôveríte. A vám tým môže spôsobiť väčšie nepríjemnosti v práci.

Odporúčame prečítať: Psychohygiena: Zatočte s negatívnou energiou a stresom


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Lucia Šeptáková 01.01.17 15:42

karma
108.00

Pozitívne..nech sa to dobré splní.

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 02.01.17 17:26

SK
karma
114.00

bolo by to super

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 22.01.17 13:53

MZ
karma
-1.00

Už len to dobré nech ide :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní