Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!

Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!
 • 14.09.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 2

Niektoré z nás si z minulých životov možno priniesli aj netradičné schopnosti, iné možno takéto znalosti v sebe objavujú a rozvíjajú práve teraz. Či v sebe máte veštecké schopnosti, alebo nie, odhalíte najjednoduchšie v praxi. Predsa len však existuje zopár indícií na základe ktorých môžete aspoň začať tušiť, že v sebe skrývate vešticu.

Niektoré učenia tvrdia že takéto veštecké, či ezoterické schopnosti v sebe máme všetci, len sme ich zabudli, potlačili, či dokonca zanedbali. Je to aj váš prípad?

Pozorujte svoje sny. Ak je vo vás aspoň štipka ezoterických schopností, prezradiť vám to môžu aj vaše sny. Veďte si denníček snov a možno prídete na to, že medzi vašimi snami existujú súvislosti. Možno vás vaše podvedomie dokonca bude pred čímsi aj varovať a ponúkne vám počas spánku aj akési prorocké sny.

Odporúčame prečítať: Holistická medicína - ako nám môže pomôcť?

Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!

Zdroj: Shutterstock®

Podobne ako budete pozorovať sny, snažte sa počúvať aj voju intuíciu. Môžete si ju preverovať aj na základe jednoduchých hier, hádajte, tipujte napríklad na ulici kam tá neznáma dáma zabočí, na koho čaká ten gentleman, koľko ľudí stretnete cestou do práce... Popustite v tomto smere uzdu svojej fantázii.

Zalovte v spomienkach a pospomínajte si, či ste niekedy, hoc aj v detstve zažili niečo netradičné. Osoby senzitívnejšie na mágiu mávajú totiž skúsenosti a zážitky napríklad s duchmi, vôbec nemusia byť priame, môže ísť napríklad o cítenie blízkosti ducha, sen so zosnulým, alebo len akési vibrácie, zimomriavky...Zacítili ste napríklad niekedy v miestnosti, kde ste boli zaručene samé prítomnosť ešte niekoho?

Zažili ste niekedy Déjà vu? Alebo v preklade „Už raz videné“? Stretli ste niekedy osobu, ktorú nepoznáte a predsa akoby ste poznali? Zažili ste niekedy situáciu, pri ktorej vám napadlo, že túto chvíľu s tými istými detailmi, ste si už raz prežili? Ak áno, aj to môže byť jedna z indícii, že vaša osoba je citlivejšia na jemné duchovné vnemy, a teda aj na veštenie.

Odporúčame prečítať: 

Aké vône sú vhodné pre vodné znamenia? (Ryba, Rak a Škorpión)

Aké vône sú vhodné pre ohnivé znamenia? (Strelec, Baran, Lev)

Aké vône sú vhodné pre zemské znamenia? (Kozorožec, Býk, Panna)

Aké vône sú vhodné pre vzdušné znamenia? (Vodnár, Blíženci, Váhy)

Máte veštecké schopnosti? Otestujte sa!

Zdroj: Shutterstock®

Ak sa vám zvyknú plniť predtuchy, trénujte svoju intuíciu, zíde sa vám aj pri veštení. Rovnako trénujte aj svoje veštecké schopnosti. Existuje viacero druhov veštenia, každému býva blízke čosi iné. Skúste si nájsť aj vy to svoje. Možno nebudete expertkou na tarot, o to lepšie vám môže ísť práca s kyvadlom, runami, sviečkami, či kamienkami.

Odporúčame prečítať: Vďaka aromaterapii môžete schudnúť aj rozvíriť vášne

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 17.12.15 19:47

SK
karma
113.00

vestecke shopnosti urcite nemam a ani by som k ziadnej nesla

 • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 07.01.16 09:38

MZ
karma
-1.00

Veľmi často mávam pocit Déjà vu.. Ale nie je to zrovna príjemný pocit.. Skôr človek vtedy nevie, čo ho čaká a čo príde.. Také zimomriavky..

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Snár: Mávaš sny o lietaní? Vieš, čo znamenajú?
Voľný čas

Snár: Mávaš sny o lietaní? Vieš, čo znamenajú?

 • 2
 • 25.04.2022
Pociťuješ poalkoholové stavy, no alkohol si nepila? Vieme, čo môže byť za tým
Zdravie

Pociťuješ poalkoholové stavy, no alkohol si nepila? Vieme, čo môže byť za tým

 • 2
 • 18.02.2022
Druhé tehotenstvo – počkať alebo je minimálny vekový rozdiel medzi deťmi ideálny?
Rodina

Druhé tehotenstvo – počkať alebo je minimálny vekový rozdiel medzi deťmi ideálny?

 • 0
 • 05.03.2022
TOPlist