Veľkonočný horoskop - čo nám Luna prinesie

Veľkonočný horoskop - čo nám Luna prinesie
 • 01.04.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 3

Ak patríte k tým, ktoré aspoň z času na čas nazrú medzi horoskopy možno vás potešíme. Blížiaca sa Veľká noc sa ponesie v duchu praktickosti, estetiky, ale aj lásky a vášne. Tentokrát sme aj my nakukli do lunárneho kalendára a jeho dianie sme sa vám rozhodli prepísať do Veľkonočného horoskopu.

Ako isto viete pohyb Mesiaca má na nás nepochybne svoj vplyv. A to nielen vtedy, keď sa nachádza vo fáze splnu, alebo novu. Luna v prieme každý druhý až tretí deň prechádza iným astrologickým znamením. Podľa toho (a taktiež podľa toho, či nám pribúda alebo ubúda), nezabúda ovplyvňovať niektoré oblasti nášho života. Sviatky nesviatky, Mesiac bude v práci :)

Veľkonočný horoskop - čo nám Luna prinesie

Zdroj: Shutterstock®

ZELENÝ ŠTVRTOK - ponesie sa v znamení prakticky uvažujúcej Panny. Vplyv Luny v tomto zemskom znamení skvele využijete pri veľkonočných nákupoch, alebo tiež upratovaní. Už od rána väčšina z nás bude pociťovať dostatok energie, problém nebude robiť ani rozvrhnutie času. Chute plánovať sa dokonca zmocnia aj tých, ktorí uprednostňujú spontánnosť. Panna na nás celkovo pôsobí uzemňujúco. Netreba jej to ale vyčítať. Jej perfekcionistické sklony nám minimálne pri plánovaní veľkonočných sviatkov budú viac než nápomocné. Okrem toho si môžeme dopriať aj drobné wellness kúry. Zemské znamenie totiž pozitívne vplýva na pleť, nebojte sa preto domácich, ani kúpených pleťových masiek, peelingu, či ošetrujúcich procedúr.

Odporúčame prečítať: O čom sa nám najčastejšie sníva a čo to znamená?

Veľkonočný horoskop - čo nám Luna prinesie

Zdroj: Shutterstock®

VEĽKÝ PIATOK - ten by mal byť hlavne o pôste, či patríte k veriacim alebo nie, menší detox naozaj nezaškodí žiadnej z nás. Pokiaľ nevydržíte celý deň nejesť aspoň si na jedálniček zaraďte ľahké jedlá pozostávajúce hlavne zo zeleniny a ovocia. Mäsku sa teraz radšej vyhýbajte, rovnako tak ale aj sladkostiam, či alkoholu. Luna sa ešte stále zdržiava v Panne, preto sa nemusíte báť, že by vám zlyhalo vnútorné presvedčenie. Čas je dokonca ideálny aj na skoncovanie so zlozvykmi, ale taktiež na zavedenie naozaj zdravého životného štýlu - presne tak, narážame aj na pravidelný pohyb.

Odporúčame prečítať: Ako vyzerajú karmické vzťahy v oblasti lásky?

Veľkonočný horoskop - čo nám Luna prinesie

Zdroj: Shutterstock®

BIELA SOBOTA - Cez víkend sa už Mesiac pomaličky presúva do váhavých Váh. Okrem tejto svojej nerozhodnosti sú však Váhy známe aj ako znamenie s mimoriadne vycibreným estetickým vkusom. Ak ste si ešte nestihli nájsť čas na veľkonočnú výzdobu a povyťahovať všetky maľované vajíčka, zajačikov, korbáčiky a spol. teraz je ten správny čas. Ak vám ostane ešte aj chuť a energia vyšantite sa napríklad pri tvorbe ručne písaného veľkonočného menu, alebo zablúďte do svojich šatníkov a urobte dôkladnú jarnú revíziu.

Odporúčame prečítať: Ako variť bez tuku - čo sa vám zíde?


VEĽKONOČNÁ NEDEĽA - Váhy prebrali vládu aj nad týmto víkendovým dňom. Napomôžu všetkým gazdinkám v kuchyni, kde okrem lásky k tradíciám občas zaiskrí aj kreativita a inovatívnosť. Nebojte sa ich a obohaťte si svoju Veľkú noc vlastnými nápadmi. Možno sa vám podarí vytvoriť aj vlastné veľkonočné tradície.

Veľkonočný horoskop - čo nám Luna prinesie

Zdroj: Shutterstock®

VEĽKONOČNÝ PONDELOK - Pondelok už bude o vášnivom Škorpiónovi. Mesiac v tomto temperamentnom znamení dáva prísľub lásky, erotiky, ale tiež občasných hádok. Kroťte sa v tento deň s alkoholom, ktorý môže rozvíriť staré rany. Na druhej strane pokiaľ sa snažíte so svojou polovičkou o potomka, pokojne to v tento deň skúšajte. Luna je vám naklonená. Inak bude celý Veľkonočný pondelok hlavne o emóciách, aké si ich spravíte, také aj budú. Ak netreba nevyvolávajte zbytočne v druhých, ale ani v sebe samej hnev. Úsmev na tvári vám prospeje viac.

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Beata Mintalova 03.04.15 08:45

BM
karma
-1.00

mne sa ešte nestalo aby nejaky horoskop sa splnil

 • 0
Odpovedať

Iveta Moravčíková 08.04.15 13:59

IM
karma
100.00

je to náhoda, ked sa to vyplní

 • 0
Odpovedať

Janka Komadova 04.04.23 21:27

karma
-1.00

Rada som si prečítala

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní