Vyliečte si zlomené srdce liečivým kameňom

Vyliečte si zlomené srdce liečivým kameňom
  • 26.06.2016
  • Silvia Karasová

Keď sa láska skončí a vzťah rozpadne, zväčša to nie je ľahké ani pre jednu stranu. Ak ste s rozchodom nerátali, o to viac sa asi trápite. Každá z nás rozchody zvláda inak a po svojom. Niekto sa potrebuje pár dní vyplakať, iná to prekoná hnevom.

Čo však v prípade, že už prešiel istý čas, ktorý hovorí, že by ste z rozchodu mali byť dávno von, a vy ste na tom stále rovnako, ak nie ešte horšie? Neutýrajte sa smútkom až na maximum a radšej sa postavte sama na vlastné nohy. Zlomené srdiečko vám (alebo vašej blízkej osobe) pomôžu dať do poriadku aj liečivé kamene. 

Odporúčame prečítať: Spoznajte tropické ovocie LONGAN

Vyliečte si zlomené srdce liečivým kameňom

Zdroj: Shutterstock®

Ruženín

Ruženín je kameňom lásky a nehy. O jeho romantickej povahe už napovedá aj samotná ružovkastá farba. Odporúča sa do vzťahov na ich upevnenie, či dodanie harmónie. Vhodné je však jeho nosenie aj po rozchode. Jednak vám odľahčí myseľ od negatívnych myšlienok a emócii, pomôže ale tiež zmieriť sa so situáciou. Ruženín zabráni, aby vaše srdiečko posadla nenávisť, pomôže vám vyrovnať sa so samotou a podporí tiež vaše sebavedomie a sebalásku. Ruženín má ešte jednu super výhodu: jeho pravidelné nosenie nám do života vraj pomôže pritiahnuť tiež novú lásku.

Odporúčame prečítať: Očistná diéta: Ako na ňu? Ktoré potraviny pomôžu?

Lapis lazuli

Tento kamienok má akúsi ochrannú moc. Svojho nositeľa obrní neviditeľnou stenou, ktorá v prípade nutnosti odrazí akúkoľvek zlú energiu, či útoky a hnev smerujúci z vášho ex a jeho okolia. Lapis lazuli nám dodá tiež energiu zvládať prekážky a pomaly ale isto aj chuť do nového života.

Vyliečte si zlomené srdce liečivým kameňom

Zdroj: Shutterstock®

Hematit

Pokiaľ s vami rozchod zamával až tak, že máte problémy so sebavedomím a upadáte kdesi na dno, zaobstarate si tiež čierny kamienok, známy ako hematit. Aj ten má podobne ako lapis lazuli ochranné vlastnosti. Pomôže vytvoriť vôkol vás obranný štít, ktorý zabezpečía, aby si vás konkrétne osoby nevšímali a aby ste tak nemohli byť terčom ich útokov. Hematit k vám ale pustí ľudí, z ktorých môžete mať úžitok. V ich očiach vám zvýrazní charizmu a vám zvýši sebavedomie aj chuť sa prezentovať.

Odporúčame prečítať: Základný prehľad čajov, ktoré by vám doma nemali chýbať

Gagát

Po tomto kameni siahnite vtedy, keď sa rozpad vášho vzťahu vyvinul naozaj zlým smerom a priniesol množstvo negativity. Práve tú gagát dokáže mimoriadne dobre pohlcovať. Najlepšie urobíte ak ho budete nosiť na krku. Po skončení náročného obdobia sa odporúča kamienok zničiť, či zbaviť sa ho, pretože je nasiaknutý negativitou.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 26.06.16 10:14

SK
karma
113.00

ruzenin a hematit mam doma

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 26.06.16 19:30

karma
93.00

zopár liečivých kamienkov sa nájde aj u mňa doma

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní