Toto sú 3 najklebetnejšie znamenia horoskopu: Radšej pred nimi mlč

Toto sú 3 najklebetnejšie znamenia horoskopu: Radšej pred nimi mlč

Hovorí sa, že klebetenie je výsadou ženských kolektívov, v ktorých sa z čírej zábavy, ale aj zo zlomyseľných pohnútok šíria tieto „upravené verzie pravdy“. V každom prípade, istotne nie je ničím príjemným „dostať sa do klebiet“, nakoľko sa rýchlo rozširujú a ohovorený jedinec sa môže len veľmi ťažko brániť. Viete, ktoré znamenia horoskopu majú blízko ku klebeteniu a šíreniu poloprávd či úplných fikcií? Poďme sa na to spoločne pozrieť.

ŠKORPIÓN (24.10. – 22.11.)

Pri odhaľovaní tajomstiev a osobných informácií by ste mali byť opatrní pri ľuďoch v znamení Škorpióna. Celkovo nie je veľmi dobrým nápadom zverovať sa im. Sú to pomerne komplikované osoby a nikdy si nemôžete byť istí, či vami poskytnuté informácie časom nezneužijú proti vám. Stáva sa to napríklad vtedy, keď sa Škorpiónovi znepáčite alebo vás potrebuje nejakým spôsobom ovládať. A potom už v závislosti od charakteru toho-ktorého Škorpióna a jeho stupňa morálky sa informácie od vás upravia do želanej podoby, ktorá vás môže v spoločnosti uvrhnúť do nepriaznivého svetla.

Pozri aj: Ktoré znamenia potrebujú k životu luxus? Patríš medzi ne?

klebety

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC (23.11. – 21.12.)

V prípade Strelca môžeme naraziť na problém s jeho prílišnou otvorenosťou a úprimnosťou. Nadnesene by sa dalo konštatovať, že nepovie len to, čo nevie a z tohto dôvodu mu vážne nemusíte všetko „vešať na nos“. Niekedy to naozaj nemyslí v zlom, len jednoducho zabudne na sľub, ktorý vám dal, že vaše tajomstvo nevyzradí. Preto sa stáva, že v zápale komunikácie prezradí aj to, čo nemá, ba dokonca pre neho nie je problémom informáciu pozmeniť, aby mu „zapasovala“ do kontextu. Pri ňom neviete, či sa máte smiať alebo plakať, pretože pri konfrontácii je jeho prekvapenie z toho, že o vás šíri klebety, naozaj úprimné. V medziľudských vzťahoch sa jednoducho pohybuje neobratne a v mnohých prípadoch naozaj nevidí, že svojím konaním, ale predovšetkým rečami dokáže poriadne ublížiť.

klebetné znamenia

Zdroj: Shutterstock®

BLÍŽENCI (21. 5. – 20. 6.)

Znamenie Blížencov je mimoriadne spoločenské, čo nahráva tej nemilej skutočnosti, že klebety, ktoré tieto osoby šíria, dosahujú rýchlosť blesku. Milujú informácie a rôzne „pikošky“, s ktorými sa neváhajú podeliť. S radosťou prifarbujú realitu, aby druhých šokovali a vyvolali v nich úžas. Niekedy môže ísť len o vymyslené alebo prikrášlené historky z ich života, no inokedy môžu „poupravovať“ informácie o druhých ľuďoch, čo už zďaleka nie je také neškodné.

Inšpiruj sa: Nedostatok draslíka v tele je nebezpečný! V akom jedle ho nájdeš?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 03.05.19 07:14

ĽŠ
karma
100.00

V prvých dvoch prípadoch vcelku trefné.

  • 1
Odpovedať

Jana Tonhauserová 03.05.19 11:25

karma
104.00

Som reda,že moje znamenie nie je medzi nimi...klebety priam neznášam...

  • 1
Odpovedať

Soňa Horáčková 03.05.19 12:54

SH
karma
119.00

neviem, či je to celkom trefné konštatovanie...... poznám škorpióna, čo je pravým opakom :)

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 03.05.19 20:11

MC
karma
109.00

Našťastie moje znamenie tu nie je.

  • 1
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní