Artistry Signature Select personalizované sérum: Vytvor si vlastné sérum

Artistry Signature Select personalizované sérum: Vytvor si vlastné sérum

Prvý výrobok značky Artistry, ktorý je možný úplne prispôsobiť potrebám užívateľov, rieši rôznorodé a špecifické potreby pleti so silou až troch sér v jedinom prípravku.

Budúcnosť starostlivosti o pleť je personalizácia – a teda je najnovšie riešenie pre mladistvejšie a zdravšie vyzerajúcu pleť. Značka Artistry™ predstavuje Artistry Signature Select™ Personalizované sérum so silou až troch sér v jedinom účinnom prípravku. Každá zákazníčka si môže vytvoriť vlastné riešenie podľa rôznorodých a špecifických potrieb svojej pleti a odhaliť tak najkrásnejšiu pleť, akú kedy mala.

Odporúčame: WHO odporúča: Obohať svoj prirodzený potenciál s NUTRILITE Double X

koncentrované aktivátory

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Ako funguje

Pri vzniku Artistry Signature Select™ Personalizovaného séra stojí univerzálna báza, ktorá pozostáva z piatich zložiek značky Nutrilite™. Ide o výťažky z čerešne acerola, čiernej ríbezle, zeleného čaju, granátového jablka a špenátu, ktoré rýchlo prenikajú do povrchu pokožky a prispievajú k regenerácii jej vzhľadu. Zákazníčka si potom podľa individuálnych potrieb svojej pleti vyberie až tri koncentrované aktivátory z nasledovných: Hydratačný aktivátor, Rozjasňujúci aktivátor, Aktivátor proti vráskam, Spevňujúci aktivátor alebo Aktivátor pre zjednotenie tónu pleti, u ktorých je klinicky dokázané, že zmierňujú viditeľné známky starnutia. Aktivátory sa potom pootočením viečka zmiešajú s bázou, čím dôjde k aktivácii cieľových zložiek v personalizovanom sére každej zákazníčky.

Artistry pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Za vznikom prípravku stáli skutočné potreby pleti

Hlboké povedomie o rôznych potrebách pleti a o tom, ako ich vnímajú ženy, získali vedeckí pracovníci Artistry™ z rozsiahlych výskumov. Zdrojom ich znalostí sa stali špeciálne makrofotografie a údaje od viac ako 32-tisíc žien a mužov rôzneho veku, etnického pôvodu a typu pleti z vlastnej databázy F.A.C.E.S. (počítačový systém pre vyhodnocovanie analýzy pleti) spoločnosti Amway. Uvedené údaje popisujú, ako účastníci vnímajú svoju pleť, jej potreby a tiež to, ako často bola ich tvár v uplynulých desiatich rokoch vystavená slnku.

Štúdia odhalila nasledujúce skutočnosti

 • Ženská pleť má špecifické a rôznorodé potreby, pričom 98 % žien uviedlo viac ako jednu špecifickú potrebu a 95 % tri a viac potrieb.
 • Tieto potreby spadajú do piatich hlavných kategórií: suchá pleť, matná pleť, hyperpigmentácia / nerovnomerný tón pleti, jemné linky a vrásky a strata pevnosti a pružnosti pleti.
 • Akonáhle rôznorodé potreby pleti získajú na intenzite, začnú sa stupňovať a výsledkom je, že sa objavia ešte závažnejšie a viditeľnejšie príznaky starnutia.

„Tieto poznatky poukázali na potrebu plne individualizovaného prípravku, ktorý potreby pleti naplňuje individuálnym a komplexným spôsobom,“ prehlásil vedúci výskumný pracovník značky Artistry Jason Rothouse. „Artistry Signature Select™ Personalizované sérum sme navrhli, aby sme vyriešili rôznorodú škálu problémov ženskej pleti. Zloženie jednotlivých výrobkov sa navzájom doplňujú, aby sme dosiahli čo možno najlepších výsledkov.“

Pozri tiež: Vitamín D od NUTRILITE: Vieš, prečo ho potrebuješ aj ty?

pleťové sérum

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Jedna univerzálna báza. Päť koncentrovaných aktivátorov. 25 personalizovaných riešení.

Značka Artistry™ ponúka kozmetické riešenia, ktoré spojujú to najlepšie z prírody s najaktuálnejšími preverenými vedeckými poznatkami. Dokonalým stelesnením takej kombinácie je práve nové Artistry Signature Select™ Personalizované sérum.

Jedna univerzálna báza spojuje rastlinné zložky značky Nutrilite™ s vyspelými technológiami Artistry™. Výsledkom je koncentrované sérum, ktoré po zmiešaní s aktivátormi posilňuje a vyživuje základy pleti a chráni pleť pred negatívnymi vplyvmi životného prostredia.

Báza:

 • 100 % voda obohatená o fytonutrienty obsahuje päť zložiek značky NUTRILITE™ – výťažok z čerešne aceroly, čiernej ríbezle, zeleného čaju, granátového jablka a špenátu;
 • obsahuje najvyššiu koncentráciu a najväčšie množstvo rastlinných zložiek schválených značkou NUTRILITE™, ktoré kedy boli v kozmetickom prípravku Artistry™ použité;
 • zlepšuje prenikanie aktivátorov do pokožky až o 175 % a pomáha technológiám aktivátorov dostať sa do tých vrstiev pleti (vrchná, stredná, najhlbšia), kde sú najviac potrebné;
 • pomáha spustiť funkciu aktivátorov a zmiešať ich do ideálne vyváženej koncentrácie vhodnej pre všetky typy a tóny pleti všetkých etník.
   
špecifické pleťové séra

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: Redakcia KAMzaKRÁSOU.sk

Môžete si vybrať z piatich koncentrovaných aktivátorov, ktoré riešia rôznorodé a špecifické potreby pokožky každej zákazníčky. Koncentrácia každého aktivátora je o 60 % vyššia ako u bežných sér a je využitá najnovšia klinicky overená technológia Artistry™, ktorá sa zameriava na konkrétnu potrebu pokožky.

 • Hydratačný aktivátor – obsahuje Hydro-Probiotic Technology, čo je technológia podporujúca a obnovujúca prirodzené obranné mechanizmy pleti a silnú hydratačnú bariéru. Zaisťuje nárast hydratácie o 233 % a zadržuje vlahu, vďaka čomu zostáva pleť hydratovaná celý deň.
 • Rozjasňujúci aktivátor – obsahuje Radiance Renewal Technology, čo je technológia, ktorá pomáha aktivovať obnovu kožných buniek (alebo exfoliaciu), a výsledkom je okamžite rozjasnená a žiarivá pleť.
 • Aktivátor proti vráskam –obsahuje Line Diminishing Technology, čo je technológia posilňujúca podpornú štruktúru pleti, vďaka čomu behom jediného týždňa dokáže redukovať viditeľnosť jemných liniek a vrások.
 • Spevňujúci aktivátor – obsahuje Skin Tightening Technology, čo je technológia podporujúca základné stavebné kamene pevnosti a pružnosti pleti. Rysy tváre sú potom zreteľnejšie a s lepším tonusom.
 • Aktivátor pre zjednotenie tónu pleti – obsahuje Spot Targeting Vitamin C Technology, čo je technológia pomáhajúca zjednotiť a rozžiariť pleť a redukovať výskyt viditeľných tmavých škvŕn. Tento výsledok zaznamenalo 100 % žien, ktoré sa zúčastnili klinickej štúdie.

Artistry Signature Select™ Personalizované sérum je tiež prvým a jediným kozmetickým prípravkom, ktorý obsahuje našu novú technológiu – Power Infused Technology. Vzduchotesné balenie je natlakované dusíkom, čo pomáha uvoľniť koncentrované zloženie aktivátorov do bázy. Tým je zaistená maximálna sila a trvanlivosť každého unikátneho séra. Zákazníčky spoznajú, že je aktivátor v poriadku pri jeho aktivácii a zmiešaní s bázou, ktorú sprevádza viditeľný a počuteľný efekt.

25 personalizovaných riešení pre revolučný systém, vďaka ktorému vzniknú jednotlivé individualizované a vysoko účinné séra. Artistry Signature Select™ Personalizované sérum s 25 možnými kombináciami pre vyriešenie rôznorodých a špecifických potrieb pleti ponúka individuálnu starostlivosť o pleť každej ženy s dokázanými výsledkami.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 07.06.19 05:15

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé vlastné riešenie podľa osobných potrieb!

 • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 08.06.19 07:10

karma
108.00

Wau,to je super,zaujalo ma to.

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 08.06.19 22:24

JK
karma
100.00

individuálna starostlivosť o pleť každej ženy s dokázanými výsledkami tak to je super hneď by som ju brala

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 09.06.19 19:36

MM
karma
100.00

skvelé, ja by som potrebovala všetky aktivátory

 • 0
Odpovedať

Lucia Šintálová 25.06.19 22:34

karma
100.00

Zaujímavý článok, hodil by sa mi rozjasňujúci aktivátor.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní