BVLGARI MAN WOOD NEROLI: Vôňa inšpirovaná dedičstvom Bvlgari

BVLGARI MAN WOOD NEROLI: Vôňa inšpirovaná dedičstvom Bvlgari

Kolekcia BVLGARI MAN otvára novú voňavú kapitolu svojho príbehu uvedením pánskej novinky BVLGARI MAN WOOD NEROLI. Prostredníctvom tejto kolekcie Bvlgari rozpráva príbeh muža, ktorý je úzko prepojený s okolitým svetom a vzbudzuje zmyslové zážitky vplývajúce na jeho inštinkty, vytvárajúce harmóniu medzi mužom a prírodnými živlami. Kolekcia odhaľuje prirodzenosť muža a vyzdvihuje podstatu jeho duše.

Pocta talianskym koreňom značky, BVLGARI MAN WOOD NEROLI, je novou kapitolou príbehu, ktorý odštartovala BVLGARI MAN WOOD ESSENCE. Inšpirovaná divokým pobrežím Talianska, nová vôňa rozvíja zemitý charakter vône BVLGARI MAN WOOD ESSENCE a otáča ho smerom k slnku. Dopĺňa do kolekcie infúziu žiarivosti a vytvára čerstvé prepojenie muža a prírody.

Neprehliadni: Tous Oh! The Origin: Dámska elegantná, sofistikovaná vôňa

pánska vôňa Bvlgar

Zdroj: FAnn

Pri vyvíjaní vône, ktorá by zachytávala oboje – drevo aj svetlo – sa majster parfumér Alberto Morillas zameral na chvíľu, kedy stredomorské slnko zahrieva stromy pomarančovníka a spája muža s jeho najzákladnejšími hodnotami. Alberto Morillas si predstavoval muža v prírode, s nohami na zemi a pokožkou zahriatou slnkom, ktorý je v harmónii so zemou a nebom, a najmä so sebou samým.

Svetlo je život. Jedna z najvýraznejších prírodných síl, či už sa ocitnete v srdci lesa, alebo uprostred pulzujúceho mesta. Nová vôňa skladá poctu tejto vitalite pomocou vrchných a stredných tónov, vyjadrujúcich kvety, listy a konáriky pomarančovníka. BVLGARI MAN WOOD NEROLI sa otvára tónmi žiarivého neroli. Svieže a kvetinové tóny neroli vyžarujú slnečnú citrusovú energiu, ktorú dotvára soľ a bergamot vyzdvihujúci stredomorský charakter. Srdce vône sa skladá z tónov cédru a cypriolu vykúpaného v infúzii absolútu kvetov pomarančovníka. Hrejivé a drevité srdce evokuje ambru a kožu, pričom vyžaruje upokojujúcu a dávnu vznešenosť Stredomoria. Vôňu završuje akord bieleho pižma, ktorý je podpisom Bvlgari. Jemné, zmyselné a číre pižmo svojou luxusnou stopou zahaľuje telo ako druhá koža.

Čistá sila a žiarivosť vyžaruje už na prvý pohľad z flakónu novej parfumovanej vody. Dizajn oživený kovovými a zlatými prvkami pulzuje slnečnou energiou a stáva sa mocným talizmanom, ktorý spája divokosť prírody s moderným mestským prostredím.  

pánska drevitá vôňa

Zdroj: FAnn

VÔŇA

Majster parfumér Alberto Morillas vytvoril slnečnú drevitú vôňu inšpirovanú prírodou a stredomorským slnkom. Svieža a energická vôňa je plná kontrastov a elegancie, zostavená je z vitálnych esencií symbolizujúcich rôzne aspekty stromu trpkého pomarančovníka.  

  • Vrchné tóny sú žiarivou esenciou, predstavujúcou žiarivé neroli v jeho kvetinovej, slnečnej a sviežej podobe.
  • Srdce tvorí esencia evokujúca prepojenie muža a prírody. Vyplýva z cédrového dreva vyžarujúceho aspekty kože, hrejivosti a ambry.
  • Biele pižmo v základe nastoľuje esenciu harmónie. Jeho intenzívna stopa zahaľuje pokožku do zmyselnosti, jemnosti a čírosti.
pánska vôňa Bvlgari Man Wood Neroli

Zdroj: FAnn

PYRAMÍDA TÓNOV

Štruktúra vône využíva jednotlivé časti stromu trpkého pomarančovníka. BVLGARI MAN WOOD NEROLI je ako metafora muža a jeho podstaty. Korene stromu sú jeho prístavom, jeho podvedomím; kmeň je jeho telom; konáre, listy a plody symbolizujú jeho auru a vrodenú žiarivosť.

  • KONÁRE – SVIEŽA A ENERGICKÁ VITALITA (ESENCIA BERGAMOTU, ESENCIA NEROLI)

Žiarivé a šťavnaté tóny neroli a bergamotu s akcentmi soli.

  • KMEŇ – SLNEČNÁ A DREVITÁ ELEGANCIA (ABSOLÚT KVETOV POMARANČOVNÍKA, ESENCIA CÉDRA Z VIRGÍNIE)

Intenzita a pevná sila vznešených drevín pulzujúca slnečnou stredomorskou energiou kvetov pomarančovníka.

  • KORENE – MAGNETICKÁ HĹBKA & ZMYSELNOSŤ (AKORD AMBROVÝCH DREVÍN, AKORD SIVEJ AMBRY, BIELE PIŽMO)

Minerálne pižmové prebudenie odhaľujúce intenzívnu, drevom inšpirovanú zmyselnosť.

Novú vôňu BVLGARI MAN WOOD NEROLI nájdete v predaji v podobe parfumovanej vody 60 ml a 100 ml v sieti FAnn pefumérií.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Reibergerová 01.11.19 13:32

MR
karma
109.00

teším sa, že je tu táto pánska vôňa, mám rada svieže vôňe a muž tak isto, vďaka za tip na darček :-)

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 14.11.19 15:49

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní