David Beckham The Essence

David Beckham The Essence

Žiarivá a sexy vôňa The Essence je dokonalým vyjadrením sviežej mužnosti Davida Beckhama. Otvára sa pikantným grapefruitom zmiešaným so žiarivými lístkami fialky a iskrivou levanduľou pre vytvorenie povzbudzujúceho závanu sviežosti. V srdci splýva lahodné duo šťavnatého ananásu a chrumkavého jablka s tónmi kardamonu pre odhalenie sexy urbanistickej mužnosti. Bohaté, zemité tóny tonka bôbov a cashmeranu v základe vône sú zvýraznené nadčasovou príťažlivosťou pačuli, ktorá vôňu prepožičiava zmyselnú hrejivosť a eleganciu. Dynamická a charizmatická, toto je vôňa, ktorá sa nosí s dôverou.


Podstata štýlu
Vôňa The Essence našla inšpiráciu v Davidovom osobitnom štýle a duchu a predstavuje sa v jemne zaoblenom, pravouhlom, sklenenom flakóne s vyrazeným, prepletaným vzorom. Flakón je zakončený elegantným, strieborným uzáverom, ktorý je zdobený šikmým šachovitým designem evokujúcim mocný mužný dojem. Pre štýlový kontrast je farba samotnej vône oceľovo modrá. Celkový moderný vzhľad dokončuje predná strana flakónu, na ktorej je embosované nové logo David Beckham: meno napísané tučným písmom s kruhovým tvarom prekopnutej lopty.
Kovovo šedá krabička vyžaruje energickú eleganciu. Jej biele okraje kontrastujú s kovovým logom David Beckham umiestneným na prednej strane a vrchole krabičky. Slová The Essence sú zhotovené v modrej a odrážajú tak farbu vône. Celkový design zakončujú vybrúsené strany balenia, ktoré dodávajú konečný dotyk mužnosti.

 

David Beckham The Essence

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Miriama Rusinová 21.08.14 19:01

MR
karma
-1.00

tento parfém od Davida vyzerá sľubne,

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 08.04.16 16:11

karma
93.00

flakón sa mi páči

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 27.03.18 14:59

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní