Gianfranco Ferré Blooming Rose: Vôňa, ktorá hojí srdce

Gianfranco Ferré Blooming Rose: Vôňa, ktorá hojí srdce

Ruža je kráľovnou kvetín. Má špeciálnu botanickú štruktúru s piatimi lupienkami obklopujúcimi okvetie. Túto štruktúru môžeme pozorovať na nekonečnom množstve jej druhov, ale aj v jedinečnej prírodnej podobe šípkovej ruže. Púčik ruže však v akomkoľvek druhu pripomína tvar obráteného srdca. Nie náhodou je ruža symbolom svätej i svetskej lásky – v absolútnej komplexnosti. Nová dámska vôňa Blooming Rose z dielne značky Gianfranco Ferré má presne v tomto duchu vznešenú úlohu: hojiť a chrániť srdcia žien. Napokon, mladý parfumér Alex Lee považuje všetky vône za emočné liečivá. Vôňu Blooming Rose zostavil v úvode ako vitamínovú energiu ovocia - pomela, čiernych ríbezlí a malín. V srdci odkryl hypnotickú kvetinovú silu frézie a jazmínu sprevádzajúcu esenciálny olej z ruží, ktorý má hojivé a výživné účinky. Drevitý základ, ktorý vytvoril, má hrejivú silu a dodáva vôni nádych novosti aj večnosti. 

Odporúčame: TEST: Transparentný zmatňujúci a fixačný púder Naj Oleari

dámska kvetinová vôňa

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vôňa

Gianfranco Ferré Blooming Rose patrí medzi kvetinovo-ovocné vône, ktoré sú v súčasnosti veľkým trendom. Mladý talentovaný parfumér ju zostavil ako kombináciu veselých ovocných vrchných tónov, romantického kvetinového srdca a základu umocňujúceho dojem elegancie a modernosti. Tóny malín použité vo vôni sú veľmi špeciálne, získavajú sa zvláštnou extrakčnou metódou „Jungle EssenceTM“ vytvorenou spoločnosťou Mane pre zachovanie najvyššej možnej koncentrácie tónov v esenciálnom oleji.

 • Rodina vôní: ovocno-kvetinová 
 • Hlava: pomelo, čierne ríbezle, malinová esencia
 • Srdce: frézia, jazmínový absolút, ruža
 • Základ: céder, svetlé drevo, santal

Flakón

Geometrická jednoduchosť štvorca umožňuje vyniknúť farbám flakónu: fialovej farbe uzáveru a označení na skle, cez ktoré presvitá svetlofialová tekutina. Blooming Rose je vôňou vytvorenou na ochranu ženských sŕdc! Tmavofialový uzáver z plexiskla je vyzývavý a priam vyžaruje blahodarnú hojivú silu vône. 

dámska vôňa Gianfranco Ferré

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vonkajšie balenie

Vonkajšie balenie je symfóniou zvláštnych odtieňov. Motívy fialky a čajovej ruže sa striedajú s pásmi a reliéfnym označením. Ruže evokujú romantickú stránku vône Blooming Rose, ktorá zasiahne najdelikátnejšiu časť ženského srdca. 

Reklamná kampaň

Vizuál nesie jednoduchý a mocný odkaz: flakón vône Blooming Rose uprostred víru ruží v plnom rozkvete. Kráľovná kvetín, symbol večnej ženskosti, sa tak stáva hlavnou postavou vizuálneho stvárnenia novej vône Gianfranco Ferré.

Línia

 • Toaletná voda 30 ml
 • Toaletná voda 50 ml
 • Toaletná voda 100 ml

 Gianfranco Ferré Blooming Rose je dostupná v sieti parfumérií FAnn.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 25.10.19 07:23

ĽŠ
karma
100.00

Vznešená úloha tejto vône: hojiť a chrániť srdcia žien!

 • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 25.10.19 17:03

karma
108.00

To je krásne,veru by si zaslúžila každá z nás..

 • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 26.10.19 18:39

DB
karma
117.00

určite je úžasná...

 • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 26.10.19 22:34

MR
karma
109.00

milujem ovocno kvetinové vône, určite vonia skvelo

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 30.10.19 19:40

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní