James Bond 007

James Bond 007

Esencia neporaziteľného hrdinu a mužnej ikony je odhalená
Predstavujeme debutovú vôňu značky James Bond s názvom 007
V roku, v ktorom filmový svet oslavuje 50. výročie Jamesa Bonda, prichádza aj prvá pánska vôňa venovaná postave legendárneho britského špióna: James Bond 007.
Klasickú a nezameniteľne mužnú esenciu skutočnej ikony dopĺňa dotyk sviežosti a sofistikovanosti, ktorý z nej robí dokonalý doplnok každého moderného muža.
Kľúčovým prvkom kampane je moderná interpretácia postavy Bonda, ktorá umožní každému mužovi predstaviť si samého seba v koži nenapodobiteľného hrdinu.

 

Inšpirácia
Už celé polstoročie je James Bond stelesnením mužnosti, šarmu a elegancie. Stal sa ikonou, s ktorou sa identifikujú muži na celom svete. Je oslavovaný, uznávaný a nedotknuteľný – uctievaný medzi mužmi, žiadaný medzi ženami.
Je dokonalou ikonou, v ktorej sa spájajú neodolateľné spôsoby s nekompromisnou mužnosťou.
James Bond 007 spája všetky kontrastné charakteristiky a spôsoby hlavného hrdinu do výraznej esencie, ktorá stelesňuje Bondovu dualitu. Je to opojná vôňa, v ktorej sa mieša sofistikovanosť s mužnosťou.James Bond 007

 

Vôňa
James Bond 007 je podpisom moderného Bonda: jedinečná zmes tradičných, autentických a nezameniteľne britských zložiek formuje klasickú vôňu s moderným šmrncom a stáva sa neodmysliteľným doplnkom muža 21. storočia.
V 60-tych rokoch, kedy prvé Bondovky predstavili absolútnu ikonu mužnosti, svetu pánskych vôní vládli vône na báze aromatických a fougere tónov. Tento typ vôní stelesňuje živú, dynamickú mužnosť príznačnú pre toto obdobie, no zachovali si úspešnosť aj v 21. storočí. Aromatické fougere, najmužnejšia a najintenzívnejšia z rodiny pánskych vôní, je jediná, ktorá dokáže zachytiť jedinečnú zmes mužnosti a sofistikovanosti Jamesa Bonda. Nehanebne mužné fougere je bohaté na tóny levandule s podtónmi machu a kumarínu, ktoré utvrdzujú elegantnú aromatickú mužnosť vône James Bond 007.
Upravenosť a rafinovanosť Jamesa Bonda vo vôni zastupuje vetiver z Haiti, ktorý je nositeľom nepopierateľnej sily, schopností a zmyselnosti muža. Chrumkavé jablko, charakteristická britská zložka známa svojou sviežou chuťou, odráža Bondov pokoj, a obohacuje vôňu o osviežujúcu ľahkosť, ktorá je v dokonalej harmónii s výrazným fougere. Santal esenciu uzatvára, dodáva jej plnohodnotný charakter, zaručuje trvácnosť a výrazne mužný ráz.

 

Balenie
Exkluzívny a jedinečný flakón je odkazom na najikonickejší prvok Bondovho sveta: úzky sklenený flakón v tmavomodrom odtieni je inšpirovaný dizajnom Bondových športiakov, strieborný uzáver evokuje nenahraditeľné pomôcky, ktoré James Bond využíva. Logo 007, emblém nebezpečenstva a adrenalínu, je jemne vyrytý na prednej strane flakónu a perfektne dopĺňa jeho úzky nadčasový dizajn.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 21.08.14 19:09

MR
karma
-1.00

očarujúca vôňa parfemu, musí byť úžasná.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní