Max Factor Glossfinity

Max Factor Glossfinity

Max Factor predstavuje Glossfinity – kolekciu žiarivých trvácnych lakov na nechty, s ktorou môžete zvýrazniť svoj pôvab každý týždeň po novom.

22 intenzívnych farieb s vysokým leskom a trvácnosťou až do 7 dní je nespochybniteľným dôkazom štýlovosti aj praktickosti nových lakov.

Na základe svojich bohatých skúseností s farbami zostavila kreatívna riaditeľka pre Max Factor Pat McGrath farebnú škálu, ktorá ženy osloví. Ako sama tvrdí: „Pokiaľ sa jedná o mňa, vždy som túžila po dokonalom červenom odtieni. Je výrazný a zmyselný, stelesňuje klasický ženský pôvab. Ikonický červený odtieň sme priviedli do dokonalosti a zabalili do kolekcie Glossfinity pod názvom Red Passion. Pôvab je individuálna záležitosť a často závisí aj od nálady ženy. Moje druhé ja túži po hlbšom, trochu mystickom a intenzívnom odtieni, akým je Lilac Lace.”

Krásne dlhé nechty v žiarivých farbách sú teraz finálnym doplnkom každého vzhľadu. Profesionálny vzhľad nechtov dosiahnete ľahko s patentovaným zložením Glossfinity, ktoré sa vyznačuje vysokým leskom a výbornými vlastnosťami: odolné zloženie zlepšuje priľnavosť farby a predchádza jej odlupovaniu, zatiaľ čo redšia konzistencia laku uľahčuje rovnomerné nanesenie.

Max Factor Glossfinity

Glossfinity je dostupný v nádhernej palete odtieňov: nájdete tu chladivé a krémové odtiene ako Snow White, trendový zemitý odtieň Dessert Sand, energický živý odtieň Disco Pink aj opojne ženský Noisette. Každý týždeň máte na výber, či svoje nechty odejete do menej nápadných a sofistikovaných, alebo výrazných až divokých farieb.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Dominika Sedliaková 25.01.14 16:05

DS
karma
-1.00

Sestra si akurát kúpila od Max Factoru lak a je skvelý

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.08.14 19:41

MR
karma
-1.00

ten modrý lak by som si vybrala hned. :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní