Novinky Collistar: SUBLIME MELTING CREAM a SUBLIME MELTING MILK

Novinky Collistar: SUBLIME MELTING CREAM a SUBLIME MELTING MILK
  • 02.04.2016
  • Danka Šindléryová

Značka Collistar neprestajne pracuje na zvýšení svojich úspechov a popularity, ktoré sú na jednej strane výsledkom sledovania zákazníckych trendov a na strane druhej ovocím pokrokového kozmetického výskumu.

Telové novinky Sublime Melting Cream a Sublime Melting Milk: prvé dva špeciálne telové prípravky sú výsledkom prestížnej spolupráce medzi Collistar a univerzitou v Siene, a sú jednou z častí projektu Ti Amo Italia, ktorý sa zameriava na identifikáciu a využitie rastlín z talianskeho vidieka vo vzácnych kozmetických zloženiach. 

Zmyselný, bohatý, ochranný dotyk - ideálny produkt pre veľmi dehydrovanú pokožku. Sublime Melting Cream má špeciálnu konzistenciu, ktorá je neuveriteľne vláčna, maslová, ale nie mastná. Výnimočne hladká textúra ošetruje pokožku bohatou výživou, pričom do nej preniká za pár sekúnd. Telový krém pre absolútny komfort: pokožka je v okamihu citeľne aj viditeľne vyhladená, vyživená, jemná a posilnená. V krátkom čase odhaľuje svoju prirodzenú krásu. 

Odporúčame prečítať: EMBLEM INTENSE od Montblanc

Novinky Collistar: SUBLIME MELTING CREAM a SUBLIME MELTING MILK

Zdroj: Shutterstock®

Produkt navrhnutý pre veľmi suchú, dehydrovanú a málo vitálnu pokožku pôsobí ako šoková terapia v obdobiach, kedy túžite po obnove hydrolipidovej vrstvy, z ktorej vyplýva zlepšenie pružnosti a redukcia straty vody. Regeneračný nektár je určený na každodenné ošetrenie pokožky v takýchto obdobiach, pričom jeho absorpciu podporíte jemnou masážou. Pri aplikácii sa zamerajte na oblasti, ktoré sú extra drsné a vysušené. 

Ľahký a sofistikovaný zmyslový zážitok poskytuje SUBLIME MELTING MILK. Objatie, ktoré napojí pokožku a odhalí telo v jeho plnej kráse. Nové telové mlieko pre výživu, nápravu a regeneráciu – podobnú krému, ale ľahšiu. Okrem divého manga a oleja z maslovníka obsahuje hydratačný, výživný a zvláčňujúci jojobový olej. Ultra hladká textúra uľahčuje a spríjemňuje nanášanie. Bohaté a hladké mlieko nie je mastné, rýchlo sa absorbuje a pokrýva telo závojom vláčnosti, výživy a komfortu. Kedy ho treba použiť? Každý deň v obdobiach, kedy je pokožka vysušená a nevýrazná. Toto telové mlieko časom pôsobí aj ako prevencia ochabnutých partií.

Odporúčame prečítať: TEST: Collistar - mascara SHOCK

Novinky Collistar: SUBLIME MELTING CREAM a SUBLIME MELTING MILK

Zdroj: Shutterstock®

Ošetrujúci telový krém a mlieko, ktoré označujeme za „božské“, pretože prinášajú ženám unikátny a intenzívny zmyslový zážitok. 

Prípravky Collistar SUBLIME MELTING CREAM a SUBLIME MELTING MILK nájdete v sieti parfumérií FAnn od apríla 2016.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 04.04.16 07:37

SK
karma
113.00

toto by bolo nieco pre mna

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 06.04.16 09:30

karma
93.00

vyzerajú super

  • 0
Odpovedať

Julius Nagy 07.04.16 08:06

JN
karma
94.00

počul som o tejto značke a stretol som sa snou na poličke v kúpelni u nás doma...

  • 0
Odpovedať

Julius Nagy 07.04.16 08:07

JN
karma
94.00

super značka, používam z tejto značky len a len peeling.... sú podľa mna jedny z najlepších

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 03.06.16 07:59

MZ
karma
-1.00

S touto značkou som sa stretla raz, možno k nej opäť zablúdim :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní