Oriflame toho roku oslávi 25 rokov na Slovensku!

Oriflame toho roku oslávi 25 rokov na Slovensku!

Vybrať si správnu vôňu či obľúbenú značku kozmetiky nie je vôbec jednoduché. V dnešnej dobe je výber tak široký, že je veľmi ľahké stratiť sa. Slovenky a Slováci sú značke Oriflame verní už 25 rokov!

Prírodná švédska kozmetika Oriflame oslávila počas uplynulého roka svoje 50. výročie vo svete. Oslavovalo sa vo viac ako 60 krajinách sveta, no Slovensko ten pravý dôvod na oslavy ešte len bude mať! Toho roku totiž oslávi 25. výročie značky na slovenskom trhu! To, že je na našom trhu tak dlho oprávnene, dokazuje Oriflame neustále. V novom, druhom katalógu tohto roka je ten dôkaz v podobe rozmanitých posolstiev tejto značky.

Testovali sme: Oriflame Northern Glow toaletná voda

1) Pre značku pracujú tí najlepší.

V katalógu nájdeš novú famóznu vôňu Posses The Secret, ktorá v sebe ukrýva tajomstvo Idunn, severskej bohyne nesmrteľnosti. Vďaka sofistikovanej vôni sa staneš ešte zvodnejšou, ženskejšou a dokonale demonštrujúcou svoju silu a sebadôveru. Parfumovanú vodu pre značku vytvoril Fabrice Pellegrin, parfumér roka 2017, ktorý čo do tvorby parfumov pokračoval v šľapajach svojho otca. Vôňu z jeho dielne by chcela naozaj každá.

Miss Yes to Love

Zdroj: Shutterstock®

2) Oriflame myslí na šťastný partnerský život

Vedci z Oxfordskej univerzity zistili, že v partnerstvách trvajúcich dlhšie ako 18 mesiacov takmer úplne absentuje bozkávanie, ktoré nie je dokonca ani súčasťou sexu. Oriflame učí ženy starať sa o seba a upraviť aj svoje pery tak, aby ich muži chceli bozkať podstatne dlhšie, ako prvých 18 mesiacov vzťahu. V ponuke nového katalógu tak koná napríklad cestou výnimočného rúžu limitovanej edície COLOURBOX - Kiss Me alebo lesku na pery COLOURBOX. Oriflame pobáda ženy k tomu, aby svojich mužov zvádzali - aj po niekoľkých rokoch vzťahu!

3) Podporuje pozitívne emócie

Oriflame vie to, čo vedeli už starovekí Gréci a čo potvrdili aj vedci - ak sa do emócie zapojí niektorý z piatich zmyslov, emócia má dlhšie trvanie. Ak teda nechceš, aby na teba zabudol, musíš mu napríklad voňať. Zvládneš to hravo s novým parfumovaným telovým sprejom Miss Yes To Love, ktorý v sebe ukrýva tóny z kvetu srdcovky.

avokádový krém na ruky

Zdroj: Shutterstock®

4) Vyživuje, hydratuje, stará sa

Týchto príkladov by bolo naozaj veľa. Oriflame je prírodná kozmetika, ktorá využíva silu prírody a prírodných zdrojov na to, aby sa starala o zdravie vašej kože a pokožky. Nakoľko je koža najväčším orgánom a chráni naše vnútorné prostredie pred prostredím vonkajším, určite si uvedomuješ dôležitosť tejto starostlivosti a ochrany. V novom katalógu je príkladom tejto prírodnej starostlivosti hydratačný krém na ruky s avokádovým olejom, ktorý v zime veľmi namáhanej pokožke rúk dodáva potrebnú hydratáciu, výživu a vláčnosť. Využíva totiž silu prírodného avokádového oleja, ktorý pôsobí prakticky okamžite.

North for Men Rescue

Zdroj: Shutterstock®

5) Neustále vyvíja

O Oriflame to nevie každý, ale vo svojom rodnom Švédsku má kozmetika vyvinuté profesionálne expertné laboratóriá, v ktorých vyvíja nové produkty. Ich základným atribútom musí byť súlad s prírodou, na čom si značka tak veľmi zakladá. Nenájdeš značku, ktorá by tak dobre poznala prírodu a vlastnosti rastlín, bylín či iných surovín. Dôkazom je aj limitovaná edícia radu North for Men Rescue pozostávajca z mydla, peny na holenie a šampónu na vlasy, telo a tvár. Všetky spomenuté produkty obsahujú ochranný komplex Arctic Pro Defence, ktorý bol vytvorený z legendárneho výťažku z koreňa rastliny pochádzajúcej z východnej Sibíri. Je bohatý na antioxidanty a chráni pleť.

Stačí si prelistovať nový Oriflame katalóg a hneď pochopíš, prečo je značka na našom trhu obľúbená už 25 rokov a ešte dlho bude. Listuj na www.oriflame.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 23.01.18 18:13

SK
karma
114.00

vyzerá to zaujímavo

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 23.01.18 23:35

ĽU
karma
100.00

zaujímava kozmetika aj flakony

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní