Jarné makeup trendy: Ružová pre minimalistky aj maximalistky

Jarné makeup trendy: Ružová pre minimalistky aj maximalistky

Teplejšie obdobia, ako je jar a leto, si žiadajú svetlejšie farby. Vo všeobecnosti môžeme povedať, že tieto letné obdobia si vyžadujú pop farbu, zatiaľ čo chladnejšie ročné obdobia majú tendenciu byť viac neutrálne, a tým v týchto mesiacoch siahame po menej výraznejších, skôr jemnejších farbách.

Tento rok sa do popredia dostala hlavne ružová farba, ktorá je jemná a bez ohľadu na to, aké mate preferencie, ružová sa hodí úplne každému. Je len otázne, akú intenzitu a odtieň ružovej zvolíte. Ako teda začleniť túto ružovú farbu aj do svojho líčenia? Či už ste minimalistky alebo maximalistky – nechajte rozkvitnúť aj vaše oči! Inšpirujte sa nasledujúcimi tutoriálmi a neváhajte si ich personalizovať.

Pozri aj: Tvárová gymnastika: Omlaď svoju tvár aj bez skalpela!

Pre minimalistky

Ak patríte k minimalistkám, ktoré nesiahajú po výrazných tieňoch a hlavne nie po výraznom líčení nielen očí, ale aj celej tváre, tak tento minimalistický vzhľad s jemným popraškom ružovej na očiach a na tvári je stvorený presne pre vás. Jemný romantický vzhľad je nositeľný na každý deň, ale môžete ho zvoliť aj na výnimočnejšie udalosti, ako je jarná alebo letná svadba. Ak by ste ho predsa len chceli trošku zdramatizovať, tak očnou linkou nikdy nič nepokazíte.

Pre maximalistky

Áno, v tomto prípade sú pre vás stvorené výrazné oči, ktoré budú „svietiť“ do ďaleka. Dokonca v tomto prípade si dovolíme tvrdiť, že aj minimalistky budú týmto líčením očarené. Vzhľad mačacích očí a ružové ombré na očiach je kombináciou, ktorá dostane každého a asi tento trend nikdy nezanikne.  Prečo? Tak hlavne preto, lebo vzhľad mačacích očí sa využíva už od dvadsiatych rokov minulého storočia a stále sa nájdu priaznivci, ktorí ho vylepšujú a oživujú.

Vedeli by ste si prestaviť niektorý z týchto vzhľadov aj na svojich očiach? Ktorému by ste dali prednosť – jemnému romantickému alebo zmyselnejšiemu dramatickému vzhľadu očí?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Mária Maxianová 30.04.18 18:00

MM
karma
100.00

ružovú farbu mám rada, ale na očiach sa mi nepáči

  • 1
Odpovedať

Mária Sivová 02.05.18 11:42

MS
karma
100.00

Ako teenegerka som ružovú milovala.Ružový rúž som mala vždy pri sebe.Teraz už ak,tak určite iba lesk.

  • 1
Odpovedať

Lenka Piovarčiová 03.05.18 07:49

LP
karma
80.00

nikdy som nepouzivala ruzovu na oci, asi je to o sikovnosti kto sa vie ako nalicit.

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 07.06.18 21:58

JK
karma
100.00

Pre mladých je to IN

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní