Prirodzené líčenie ako trend tohto leta: Konečne niečo pre každú z nás!

Prirodzené líčenie ako trend tohto leta: Konečne niečo pre každú z nás!

Každý trend, ktorý k nám prichádza zo zahraničia, má niečo do seba. Každý dokáže zaujať. A či už to je kvetinová očná linka, netradičné formovanie obočia, glitrovaný jazyk a mnohé ďalšie, vždy si nájde svojich priaznivcov. A keďže každá minca má dve strany, tak každý trend si nájde aj svojich odporcov. Slováci sú vo všeobecnosti považovaní za veľmi konzervatívny národ, preto len málokedy môžete natrafiť na ulici na niekoho, kto je netradične nalíčený alebo až príliš vyzývavo.

Trikrát hurá, pretože je tu konečne trend, ktorý je nositeľný a hlavne vy pri ňom nestrávite pred zrkadlom polovicu dňa, kým bude skutočne podľa vašich predstáv.

Vitaj prirodzenosť a prirodzené líčenie!

Konečne sme dospeli do bodu, kedy výrazné očné linky, farebné očné tiene vytiahnuté až pod obočie a pod. už nie sú v móde. Po búrlivých nánosoch make-upu je fajn vystačiť si s minimom produktov, vďaka ktorým sa dá vytvoriť trendy líčenie. Už teda nemusíte tráviť množstvo času pred zrkadlom! Poďte sa teda pozrieť, čo je základom takéhoto prirodzeného líčenia!

Pozri aj: Inšpirácia na festivalové líčenie: Zažiar ako skutočná hudobná diva!

- Galéria
1 z 3

„Vzdušná pleť“

Ak nemáte na pleti nedokonalosti, ktoré by ste potrebovali prekryť, tak vsaďte len na hydratačný pleťový krém s ochranným faktorom, poprípade na ľahké BB, CC, DD, EE krémy, ktoré pleť zjednotia a rozžiaria ju.

Ak ale potrebujete prekrývať, tak použite korektor a ľahký make-up, ktorý pleť nezaťaží. Nechcete mať predsa na pleti pocit masky alebo omietky.

Zdroj: pinterest.com


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 19.07.19 06:21

ĽŠ
karma
100.00

Naozaj niečo pre každú z nás!

  • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 19.07.19 11:55

MR
karma
109.00

Aj v líčení platí že menej je niekedy viac

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 19.07.19 22:38

JK
karma
100.00

Aj ja chcem kto ma tak pekne nalíči

  • 1
Odpovedať

Alexandra Semanová 10.08.20 19:39

AS
karma
-1.00

Krásne prirodzené líčenie.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní