Tvárová joga: Ako si pomocou nej udržať krásny krk?

Tvárová joga: Ako si pomocou nej udržať krásny krk?
  • 24.10.2012
  • Youtube Youtube

Starnutie je proces, ktorý sa jednoducho nedá zastaviť. Známky starnutia na pleti je však možné aspoň eliminovať a ich rozvoj trochu zabrzdiť. Dôležitá je v prvom rade správna starostlivosť. Nápomocné sú mnohé kozmetické produkty, ktoré sú určené na zrelú pleť. Veľkým pomocníkom však môžu byť aj rozličné tvárové cvičenia, ktoré si poradia so starnúcim krkom či dvojitou bradou. Inšpiráciu na niektoré cviky tvárovej jogy nájdete aj na nasledujúcich videách.

Odporúčame: Najvtipnejšie nepodarené fotografie s deťmi: Toto nemôže byť reálne!

Nezabúdajte na pravidelnosť

Žiaľ, zázraky sa nikdy nedejú zo dňa na deň. A to platí i v prípade tvárových cvičení. Ak si myslíte, že po pár dňoch usilovného a poctivého cvičenia budete vyzerať o 10 rokov mladšia, budete mať krásny krk alebo sa zbavíte dvojitej brady, ste na veľkom omyle. Podobne, ako pri klasickom cvičení, tak aj pri tvárovej joge musí byť človek trpezlivý. Výsledky sa totiž vždy dostavia až za určitý čas. Telu pomôže aj správna výživa a v prípade pleti aj dôkladná starostlivosti. Tak hor sa do cvičenia. Držíme palce!

Odporúčame: Pečené strúčiky cesnaku: Panebože, skutočne toto dokážu za 24 hodín?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní