Hlásime návrat trvalej! Ktorá oscarová herečka ju už otestovala?

Hlásime návrat trvalej! Ktorá oscarová herečka ju už otestovala?

V prípade, že ste už dávno nepocítili nostalgiu, teraz je ten správny čas.

Do módy sa vracia jeden z vlasových trendov osemdesiatych a deväťdesiatych rokov, ktorý ste na sto percent otestovali buď vy, alebo, ak ste mladší ročník, tak sa s ním na hlave premávala vaša mamička či babka.

Ako dobre vieme, všetko dobré sa vracia do módy, a preto dnes nosíme opäť zvonové nohavice… Toto je veľmi podobné, pretože vám ohlasujeme návrat trvalej do módy. Pozrite sa, ktoré hollywoodske herečky už mali odvahu ju vyskúšať.

Pozri aj: Lucerna siata: Táto poľnohospodárka plodina ťa dostane liečivou silou

trvalá je opäť v móde

Zdroj: Shutterstock®

Trendsetterka

Ak môžeme jednej hollywoodskej herečke pripísať prvenstvo v oprášení trvalej, bude to práve oscarová herečka Emma Stone, ktorú poznáme napríklad z romantického muzikálu La La Land, kde hviezdila po boku Ryana Goslinga. Tá s priateľkou zašla do svojho obľúbeného salónu v Los Angeles a nechala si na hlave spraviť trvalú.

Všetko zachytili na fotografiách, ktoré skončili na Instagrame. Výsledok je úžasný, aj keď toto možno nie je trvalá, ako si ju pamätajú naše mamy a babky, no jej modernejšia obmena, ktorú uvidíme v uliciach pravdepodobne častejšie. Čo poviete na výsledný look?

Zaujme ťa: Beauty recepty: Top 3 domáce masky na kruhy pod očami

emma stone trvalá

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: www.twitter.com/EmmaStone

Emma nie je jediná

Krásna a telentovaná Emma Stone však nie je jediná herečka zo slnečného Hollywoodu, ktorá sa podujala na trvalú. Ďalšou hrdou majiteľkou trvalej sa stala blondínka Jamie King, ktorá hviezdila v seriáli Doktorka z Dixie po boku Rachel Bilson. Tá zachytila dokonca priebeh na videu!

Bude sa ti páčiť: Ako si zmyť farbu z vlasov? Neboj sa, ide to veľmi ľahko!

First perm since the 3rd grade!

Príspevok, ktorý zdieľa Jaime King (@jaime_king),

Odporúčame: Trendové účesy pre krátke vlasy: Máš odvahu na zmenu?

A tu je výsledok. Moderná trvalá je nesmierne sexy a ideálna na leto! Skúsite?


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

14 komentárov

Soňa Krátka 27.02.18 07:26

SK
karma
114.00

pamätám si, keď moja mama sa bez trvalej ani nepohla, mali ju všetky tety počnúc tými čerstvo vydatými až po babičky a preto ja som si povedala, že tadiaľto moja cesta nepovedie a aj sa tak stalo, ak mám chuť na vlny, tak si ich nachvíľu vyrobím, inak mám vlasy hladké polodlhé a chémie stačí, keď si ich už pravideľne farbím...móda sa však opakuje, určite nejaké devy podľahnú, spolieham však na to, že aj tá trvalá bude už kvalitnejšia a nebude tak ničiť vlasy...

 • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 27.02.18 08:04

SK
karma
86.00

kedy si hovorilo, že trvalá ničí vlasy.... je pravda, že tých prípravkou na trvalú sa určite už vylepšili..... ale aj tak... mne sa to nepáči.... podľa mna to ničí vlasy..... a vôbec to nie je trendy... presne tak, ak chcem kučery tak si ich urobím..... kučeravé vlásky mi vydržia aj týžden...

 • 1
Odpovedať

Katarína Kusá 27.02.18 09:44

KK
karma
89.00

ja si trvalú robím tak raz do roka a nikto to ani nespozná, lebo si ich môžem nechať zvlnené alebo vyfúkať na veľkej kefe úplne do hladka a mám ich objemovo viac a nie sú prilepené na hlave...ráno vstanem, prečešem a idem von...viac ničí vlasy časté odfarbovanie, farbenie a melírovanie

 • 5
Odpovedať

Marta Bujdošová 27.02.18 10:22

MB
karma
98.00

Ja neviem, pripomina mi to podlika a bola doba, ze vsetky zeny od isteho veku v tom behali a neskutocne ich to zostarsovalo.

 • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 27.02.18 12:53

MM
karma
100.00

zažila som trvalú na vlastnej koži a dúfam, že toto je len výstrelok

 • 0
Odpovedať

Lenka Meravá 27.02.18 20:20

LM
karma
82.00

Pamatam si ako som v puberte uprosikala mamu aby mi ju spravila. Ked to bolo mokre bolo to fajn ale ked mi vlasy uschli bola to jedna katastrofa. A to nehovorim o tom ked mi zacali odrasty otrasty.
Nikdy viac

 • 0
Odpovedať

Elena Švachová 27.02.18 20:30

karma
115.00

trvalú som kedysi vyskúšala na vlastnej hlave,lebo to bolo v móde...NIKDY VIAC :-)

 • 0
Odpovedať

Helena Zobková Šimurdová 27.02.18 21:00

HZŠ
karma
100.00

Mávala som trvalú, ale vždy takú slabú. V tomto čase už po nej netúžim.

 • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 27.02.18 21:40

IO
karma
97.00

Ups tak toto si velmi dobre pamätám, na sebe samej :) , no čo každá doba si žiada svoje :), ale nikdy nehovor nikdy , možno zasa zasvieti na našich hlávkach, i ked dúfam, že v šetnejšiej forme :)

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 27.02.18 22:55

ĽŠ
karma
100.00

Sú to už síce roky, ale priateľka si dala trvalú a spôsobila jej takú alergickú reakciu, že celá tvár jej opuchla a veľmi dlho sa tohto problému nemohla zbaviť. Vtedy nás to všetky vyľakalo a odradilo. Doba je dnes iná, prečo nie, no tiež nie každému sa hodí.

 • 0
Odpovedať

Helena Povalova 28.02.18 10:39

HP
karma
107.00

Tak predsa nie je trvalá "staromódna".... super!

 • 0
Odpovedať

Marika Michálková 28.02.18 14:15

MM
karma
107.00

Pripomenulo mi to školské časy. Som vyučená kaderníčka. Mala som dlhé vlasy, tak sa spolužiačky na mne učili ,aj trvalú. Držala mi na vlasoch rok a pol ... už nikdy viac ... :D

 • 0
Odpovedať

Mária Sivová 05.03.18 17:33

MS
karma
100.00

Ked som mala 15 rokov,dala som si trvalú prvý aj poslednýkrát.Podľa mňa veľmi ničila vlasy.

 • 1
Odpovedať

Milka Damašková 06.03.18 17:25

MD
karma
132.00

Ja som si trvalú dala z praktických dôvodov, keďže mám jemné vlasy a žiaden účes mi nedrží. Vtedy sa to nosilo, mala som to perfektné. Akurát že som prišla o veľkú časť vlasov, proste mi vtedy dosť padali a už nikdy viac som nemala také krásne husté vlasy ako som mávala pred trvalou. Takže za mňa jedno veľké NIE.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní