Najšialenejší účes všetkých dôb je späť: Účes mullet si dokonca zamilovala aj Miley Cyrus

Najšialenejší účes všetkých dôb je späť: Účes mullet si dokonca zamilovala aj Miley Cyrus

Tento účes patrí presne k tým, na ktoré by sme najradšej zabudli. Je to totižto účes 80. rokov, ktorý sa najčastejšie spája s motorkármi alebo rockovými hudobníkmi. Tiež môžeme povedať, že tento účes ako prví zaviedli do praxe profesionálni šoféri, zahraniční športovci a umelci, vďaka čomu sa postupne dostal aj k nám.

Je to proste zabudnutý účes, ktorý by aj mal ostať zabudnutý a nemal by ho nikto oprášiť. No toho, čoho sme sa báli najviac sa aj stalo skutočnosťou. Tento účes je späť a dokonca si ho zamilovali aj známe osobnosti, ako napríklad Miley Cyrus, Billie Eilish, modelka Irina Shayk a dokonca tento účes predviedla na prehliadke Fenty aj anglická modelka a herečka Cara Delevingne.

Účes na Jágra

Síce už nie v tej podobe, ako si ho pamätáme, ale trošku vynovený a moderne upravený je späť – účes mullet. Extravagantný účes s rebelským šmrncom je zároveň aj akýmsi nevkusným účesom, ktorý u nás a v Česku preslávil predovšetkým hokejista Jaromír Jágr. Tzv. účes biznis vpredu a party vzadu je poskladaný z viacerých samostatných účesov. Základom je však ofina, ktorá celému účesu pridáva akýsi efekt, no vlasy vpredu sú postupne zastrihnuté a vzadu prechádzajú do dlhého strihu. Proste, účes, ktorý by sme už asi na našich hlavách mať nechceli. 

Zdá sa však, že nevkus je v poslednej dobe príliš populárny. A to nielen v beauty svete, ale aj v módnom priemysle. Módne ikony a mladšie generácie lovia vo vodách minulých dôb, odkiaľ prinášajú trendy, ako tenisky na platforme, ľadvinky, neforemné perové bundy, rybárske klobúky a pod. No viete, čo je na tom všetkom najzaujímavejšie? Všetko je to moderné a trendy, preto sa všetky tieto nevkusné trendy (teda pre niekoho nevkusné) tešia z veľkej popularity.

Mullet ako najtrendy účes tohto roka

Pôvodne pánsky účes sa v minulom roku začal tešiť obľube aj medzi ženským pokolením. Trúfame si povedať, že dámy sa takýchto výstrelkov rozhodne neboja. Dôkazom toho sú fotky na sociálnej sieti Instagram, ktorá je plná mullet inšpirácii.

Nosili ste ho kedysi? Trúfnete si tento účes oprášiť a necháte si ho vytvoriť alebo už radšej nie?

1 z 10

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Natália Lobodášová 12.02.21 21:04

NL
karma
105.00

Neviem si predstaviť na sebe taký účes...

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 13.02.21 08:40

ĽŠ
karma
100.00

Nenosila som tento účes ani neplánujem.

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 13.02.21 13:47

karma
108.00

Tak to je vážne otrasný účes,ale že naozaj :-)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 14.02.21 11:11

JK
karma
100.00

Fuuu za mňa nie

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 14.02.21 17:27

MM
karma
100.00

ja nie som celkom proti, všetko chce správnu mieru, správne vlasy a správnu nositeľku

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní