Ako si doma vyrobiť vlastnú farbu tekutej očnej linky?

Ako si doma vyrobiť vlastnú farbu tekutej očnej linky?
  • 08.09.2012
  • Youtube Youtube

Experimentovať sa dá aj doma, a to aj s vlastnoručnou výrobou dekoratívnej kozmetiky. Môžete si tak ľahko a rýchlo vyrobiť napríklad vlastné pomôcky pri líčení. Ak chcete byť jedinečné, skúste si vytvoriť vlastný farebný odtieň tekutej očnej linky, ktorú vám budú kamarátky obdivovať. Čo vy na to? Idete do toho?

Ako na to?

Vďaka tekutým linkám je možné vykúzliť skutočne nádherné líčenie očí. Linky v obchodoch však bývajú často len čiernej či hnedej farbe a málokedy najmä v drogériách natrafíme na nejaké zaujímavejšie farby očných liniek. Čo s tým spraviť? Skúste si vytvoriť vlastný farebný odtieň tekutej očnej linky v pohodlí domova! Že ide o nadľudský výkon? Ani náhodou. Bude vám na to stačiť len fixatér mejkapu a očný tiež vo vašej obľúbenej farbe. Zvoliť môžete fialové, tyrkysové, ostro ružové či oranžové očné tiene, z ktorých vytvoríte skutočne unikátnu očnú linku. Na postup sa môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Je to také jednoduché!

Pozri aj: Prečo spať so zatvorenými dverami? Neuveríš, ale zachráni ti to život


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní