Teraz sú trendy zlaté glitre na očiach. Trúfate si na ne?

Teraz sú trendy zlaté glitre na očiach. Trúfate si na ne?
  • 01.10.2012
  • Youtube Youtube

Príroda okolo nás začína hrať všetkými farbami. Tak sa zahrajme s farbičkami aj my. Tentokrát vás chceme inšpirovať použitím zlatých glitrov, a to na líčenie očí. Trúfate si aj vy na takéto líčenie? Práve zlaté glitre na očiach dozaista nikto neprehliadne a takýmto líčením môžete nielen podtrhnúť svoju krásu, ale rovno ohromiť aj celé okolie. Tak, idete do toho?

Nebojte sa zlatej farby!

Glitre na očiach a rovno v zlatej farbe sú skutočne pre trochu odvážnejšie dámy. No na nejakú večernú príležitosť, napríklad ples, sú viac než vítané. Líčenie očí v zlatej farbe ide perfektne dohromady s čiernymi linkami. Doladiť k nim môžete už len jemný rúž, no ak máte radi výraznejšie líčenie, tak pokojne siahnite aj po červenej. Pre milovníčky dlhých a výrazných rias sú dobrou voľbou aj umelé riasy. Tak, poďme na to! Na nasledujúcich videách nájdete hneď niekoľko inšpirácií na jagavé líčenie očí v jedinečnej zlatej farbe.

Pozri aj: Poznáš tradičné fašiangové recepty? Vyskúšaj niektorý z nich!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Silvia Turčáková 26.08.13 19:35

ST
karma
-1.00

zaujímavé..len keby ste dali radšej videá po svk..jasné, rozumiem podľa toho, čo robí,ale predsa len sa môžu spomenúť aj nejaké užitočné tipy, a to sotva vyrozumiem....

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní