Účinné a hlavne jednoduché cviky pre ženy: Všetko pre krásnu postavu!

Účinné a hlavne jednoduché cviky pre ženy: Všetko pre krásnu postavu!

Je leto, čo znamená, že si užívame. Užívame si slnečné lúče, ktoré nás zásobujú vitamínom D a zároveň nám dobíjajú energiu. No užívame si všetky tie náležitosti, ktoré k letu patria. To znamená, že si pochutnávame na grilovaných špecialitách, alkoholických a nealkoholických nápojoch, nehovoriac o pochutinách, ktoré máme k dispozícii počas letných trhov a jarmokov.

Oddych, relax, ležanie pri bazéne a v podstate užívanie – to je predstava mnohých z nás o lete. Leto je proste obdobím, kedy sa snažíme načerpať novú energiu. Áno, počas leta si môžeme dopriať všetko, ale to neznamená, že by sme sa mali rozlúčiť s našou vyformovanou postavou. Ani počas leta netreba zabúdať na to, že tuk sa usádza na problémových partiách. A nie, slnko, slnečné žiarenie ani vysoké teploty ho nerozpustia! Stačí len dvihnúť zadok a začať sa hýbať aspoň niekoľko minút denne. Ak sa chcete pridať, tak v nasledujúcej galérii nájdete niekoľko inšpiratívnych cvičení a cvikov, vďaka ktorým bude vaša postava ako lusk.

Niekoľko cvikov, zopár minút denne a zvodné krivky sú na svete!

V tomto prípade sa ako najlepšie cviky núkajú tie s vlastnou váhou. Nepotrebujete nič, len chuť cvičiť. Cviky s vlastnou váhou sú najlepšími cvikmi na posilnenie svalov, ale aj redukciu telesného tuku. Ak cvičenie s vlastnou váhou nie je nič pre vás, tak vyskúšajte cviky s gumou, cviky s kettlebell, s činkami, cviky so stoličkou alebo ďalšími vecami, ktoré sa nachádzajú vo vašej blízkosti. Nemáte doma činky? Nevadí, postačia vám aj fľaše naplnené vodou.  

Výhodou týchto cvikov je, že ich môžete praktizovať kdekoľvek a kedykoľvek sa vám zažiada. A teda aj na dovolenke.

Pozri aj: Nadmerný smäd – nedostatok tekutín alebo príznak ochorenia? Pozor, môže to byť vážne!

1 z 11

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Alžbeta Remencová 14.08.19 14:41

AR
karma
103.00

ja si tiež doma pomáham fľašami naplnenými vodou :)

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 14.08.19 20:55

AS
karma
-1.00

Fakt účinné cviky.

  • 0
Odpovedať

Jana Čipková 20.08.19 22:59

karma
106.00

Cvičenie s vlastnou váhou je účinné, ale dosť namáhavé.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní