Stavte na originálny systém SodaStream

Stavte na originálny systém SodaStream

 

 

SodaStream je inovatívny systém na výrobu perlivých a ochutených nápojov z čerstvej pitnej vody. Intenzitu sýtenia si volíte stlačením tlačidla prostredníctvom bombičky. Osviežujúce nápoje si pripravíte podľa vašej chuti, jednoducho, pohodlne a ohľaduplne k životnému prostrediu.

 

 

Prináša ekologickú a zábavnú alternatívu k perlivej vode a ochuteným nápojom bežne predávaným v plastových fľašiach alebo plechovkách. Spoločnosť SodaStream bola založená v roku 1903, kedy sa na trhu sa objavil aj prvý prístroj na výrobu nápojov SodaStream určený na prevzdušňovanie tekutín. „Otcom“ výrobníku bol George Gilbey. Desaťročiami preverený systém SodaStream je spoľahlivým, originálnym a užitočným partnerom vo viac ako 7 000 000 domácnostiach na svete.

 

 

Stavte na originálny systém SodaStream

 

 

Nový stredobod kuchyne – výrobník sódy - si zamilujú malí aj veľkí. Nielen ako pastvu pre oči. Deti baví stláčať tlačidlo, ktoré „nabublinkuje“ dovtedy priezračnú vodu či dolievať sirup podľa vlastného výberu, dospelí ocenia praktickosť prístroja a doma vyrobený vždy čerstvý nápoj.

 

 

Stavte na originálny systém SodaStream

 

 

Keď však opadne prvotné nadšenie, najdôležitejšou sa stáva bezchybná funkčnosť systému. Nesprávne používanie alebo neoriginálne, netestované príslušenstvo, môže narušiť dovtedy bezproblémový chod prístroja. Originál je len jeden. V predajniach žiadajte iba originálne príslušenstvo SodaStream.
 

Zdroj foto: www.sodastream.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Blažena Sádovská 17.01.14 20:54

BS
karma
100.00

praktické, bez zbytočných fliaš...

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 06.03.14 21:06

JK
karma
100.00

mám ho doma dostala som ho na vianoce mala som roky ten na malú bombičku

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní