2. deň: Kurz IMAGE MAKER 7v1 od Fame.sk - Prihláste sa aj vy!

2. deň: Kurz IMAGE MAKER 7v1 od Fame.sk - Prihláste sa aj vy!

Nový týždeň nám so sebou opäť priniesol Kurz IMAGE MAKER 7v1 od Fame.sk.

Tentokrát sme sa venovali starostlivosti o vlasy, tipom, trikom a ich finálnej úprave. Pri vytváraní účesov totiž treba brať ohľad na viacero faktorov a toto všetko sa aj vy môžete naučiť na najnovšom kurze od akadémie Fame.sk.

Ako na to? Stačí sa len prihlásiť.

Vlasy sú korunou krásy

Vlasy sú našou korunou krásy, a preto im treba pravidelne venovať poriadnu dávku starostlivosti. Druhou nedeľou nás sprevádzala lektorka Beata Husar, ktorá nás na úvod oboznámila s pravidlami pri úprave vlasov horúcim vzduchom. Bea nás viackrát upozornila, že netreba zabúdať na používanie špeciálnych sprejov určených na ochranu vlasov, vďaka ktorým môžete zabrániť ich poškodeniu. Rovnako dôležitý je aj výber kvalitných hrebeňov, ktoré nie vždy musia byť z drahšieho súdka. Poobzerajte sa pokojne aj po cenovo dostupných hrebeňoch v drogériách. 

Odporúčame: Prihláste sa na kurz pre vizážistky IMAGE-MAKER 7v1 od Fame.sk

kurz pre vizážistky

Zdroj: Shutterstock®

hrebeň na vlasy

Zdroj: Shutterstock®

starostlivosť o vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Ako na to?

Na začiatok si treba pozrieť kvalitu upravovaných vlasov, venovať pozornosť typu tváre, veku a v neposlednom rade aj oblečeniu, ktoré si zákazník vybral na príležitosť, ktorej sa zúčastní. Takmer každá z účastníčok školenia na záver dňa priznala, že vytvorenie dokonalého účesu dá poriadne zabrať. Potrápili sme sa, ponadávali sme si samé pre seba, nechceli sme vlasy už ani vidieť. 

Všetko je raz prvýkrát a lektorka Bea nedopustila, aby sme to vzdali. Trpezlivo pri nás stála, odpovedala na naše otázky a pomohla vždy, keď sme potrebovali. Áno, vytvorenie takého zapletaného výčesu môže byť skúškou vašej trpezlivosti. Dlhé státie na nohách a natáčanie krásnych vĺn modelke, ktorá má tých vlasov na rozdávanie, vyskúša vašu výdrž.

Výsledok však určite stojí za to. Ten výnimočný pocit, že ste zvládli niečo, čo ste si v živote nevyskúšali, je na nezaplatenie. Aj to je jeden z mnohých dôvodov, prečo sa prihlásiť práve na kurz IMAGE MAKER 7v1. Akadémia Fame.sk vám otvorí brány do sveta, v ktorom budete mať radosť z vášho pokroku, získate nové životné príležitosti a spoznáte množstvo zaujímavých, šikovných a najmä mimoriadne priateľských ľudí.

Odporúčame: Vypnuté vlasy do drdola - rýchle, moderné a praktické

spoločenský účes

Zdroj: Shutterstock®

extravagantný účes

Zdroj: Shutterstock®

retro účes

Zdroj: Shutterstock®

vlnité vlasy

Zdroj: Shutterstock®

vytvorenie účesu

Zdroj: Shutterstock®

- Anketa

SKÚŠATE SI ÚČESY VYTVÁRAŤ SAMÉ ALEBO SA VŽDY RADŠEJ ZVERÍTE DO RÚK SKÚSENÉHO ODBORNÍKA?

Odpovedali 3 ľudia  

Rada experimentujem a skúšam si sama vytvárať zaujímavé kreácie z mojich vlasov.
100%
Nemám na to odvahu, ani šikovné ruky. Radšej to prenechám na moju kaderníčku/kaderníka.
0%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Kelemenová 14.08.17 16:18

SK
karma
86.00

ja mam super kadernicku.. nedopustim na nu... nepotrebujem ziadny kurz

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní