Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?
  • 07.01.2015
  • Silvia Karasová

    • Zdieľaj:
  • 0

Rok 2015 bude pre nás ženy výnimočný hneď vo viacerých smeroch. Podobne ako je to viditeľné za posledné roky, aj tentoraz bude výraznejšie pokračovať  rýchlejší duchovný vývoj u žien než u mužov.

Prezradila nám to duchovná poradkyňa Mgr. Zdenka Smetanková a nie je to všetko. Pozrite sa spolu s nami, na čo sa v tomto roku má naše pohlavie pripraviť.

Samozrejme takéto predpovede sú univerzálne a keďže je každá z nás jedinečná, nemôžeme sa na nich 100% viazať. Niečo si ale predsa len vezmeme pre seba :)

Odporúčame prečítať:  Horoskop na rok 2015 – aký bude nasledujúci rok?

Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Zdroj: Shutterstock®

Ženy na výslní

V roku 2015 sa bude do popredia dostávať viac ženský princíp, ktorý súvisí so srdcom, so súcitom, s postaraním sa, ako aj s duchovnou zrelosťou. Aj rok 2015 tak bude pre ženy úspešný. Mnohé dámy sa dostanú v práci na vyššie miesta, preto by ste sa v prípade ponuky nemali brániť zmenám. Práve naopak, prijmite ich. Ženské srdce vie totiž nastoliť lepšie pracovné podmienky ako mužské. 

Odporúčame prečítať: 10 zaujímavosti o našich snoch

Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Zdroj: Shutterstock®

Krása a ženy v roku 2015

Naša ženská krása a náš výzor veľmi často súvisí s energiami, v ktorých sa pohybujeme. Tým ako sa zvyšuje naša citlivosť na energie, zvyšuje sa tiež naša citlivosť na kozmetické prípravky, ktoré používame. Kozmetika, ktorá je veľmi chemická a zároveň postavená na negatívnych princípoch spoločnosti, ženám môže začať robiť zle. To znamená, že mnohé z nás môžu v tomto roku pocítiť potrebu zmeniť typ kozmetiky aj jej značku. Dôvodom je fakt, že sa naša vibrácia zvyšuje, a ak je naša kozmetika priveľmi chemická, môžu nás začať trápiť napríklad ekzémy, či alergie.

S pokožkou môžeme mať v roku 2015 problémy aj kvôli závisti, alebo keď sa staneme terčom ohovárania, či samé intrigujeme. Vtedy by na rad mala prísť očista od negatívnych energií. Umelé zákroky nám v malej miere neuškodia, ak to však preženieme, musíme sa pripraviť na negatívne dôsledky, či už pálenie, svrbenie...naše telo sa stáva citlivejšie na takéto procedúry. 

Odporúčame prečítať: Kozmetické nehody - poradíme, čo robiť.

Rozhovor s vešticou časť I.: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a ženy v roku 2015

V tomto roku by sme mali dbať na to, čo jeme. Zvýši sa naša potreba po kvalitnej strave a výžive. To, či si naše telo žiada zmenu stravy nám dá v roku 2015 jasne najavo. Bude to rok kedy budeme mať viac problémy s ekzémom, aj s trávením. Počúvajte signály svojho tela, samé vás zavedie k potrave, po ktorej začalo túžiť. Budeme tak viac inklinovať k zdravým jedlám, hľadať rôzne diéty, aj očistné produkty.

Odporúčame prečítať: Fit program na rok 2015

Ako na tom budeme s láskou, kariérou aj peniazmi si prezradíme už o čoskoro. Prinesieme vám tiež celú predpoveď pre ženy na rok 2015 od duchovnej poradkyni Mgr. Zdenky Smetankovej. 

Pred koncom roka sme pre vás pripravili aj ročné horoskopy pre jednotlivé znamenia:

Horoskop na rok 2015 - znamenie BARAN

Horoskop na rok 2015 - znamenie BÝK

Horoskop na rok 2015 - znamenie BLÍŽENCI

Horoskop na rok 2015 - znamenie RAK

Horoskop na rok 2015 - znamenie LEV

Horoskop na rok 2015 - znamenie PANNA

Horoskop na rok 2015 - znamenie VÁHY

Horoskop na rok 2015 - znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2015 - znamenie STRELEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie KOZOROŽEC

Horoskop na rok 2015 - znamenie VODNÁR

Horoskop na rok 2015 – znamenie RYBY

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní