Bioderma - Photoderm Bronz 50+

Bioderma - Photoderm Bronz 50+

Všetci sa už po zime určite tešíme na krásne letné počasie. Nič nám nezlepší náladu tak, ako pobyt na slniečku. V posledných rokoch nás ale ovplyvňujú faktory, prečo by sme sa mali slnku vyhýbať. Dermatológovia a doktori nás varujú pred nebezpečnými UV lúčmi a rakovinou kože.

Okrem škodlivého UVB, ktoré spôsobuje rakovinu, ozónová vrstva prepúšťa aj UVA lúče, ktoré spôsobujú starnutie pokožky. Tieto lúče sú menej energetické s dlhšou vlnovou dĺžkou. Zato prenikajú hlbšie do pokožky a spôsobujú predčasné starnutie, vrásky a zmeny ovplyvňujúce DNA. Okrem toho sa v poslednej dobe objavujú čoraz častejšie solárne alergie v kombinácii so slnkom a zhoršujú sa pigmentové škvrny.

Ako sa teda v lete opáliť a pritom chrániť svoju pokožku pred nežiaducim žiarením a nespáliť sa ?

Odpoveď prináša francúzska dermatokozmetická spoločnosť Bioderma s unikátnymi produktmi svojho druhu Photoderm BRONZ. Na tvár je určený fluid, pre telo je vhodná sprejová forma. Oba produkty majú ultra ľahkú textúru, ktorá sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film a biele stopy.

Pýtate sa, čo je to BIOprotekcia? Vysvetlíme si to na jednoduchom príklade. Predstavte si púšť. Je tam strašne teplo a sucho. Napriek tomu tu žijú organizmy a baktérie, ktoré sa vedia pred teplotnými extrémami a teplom chrániť. Hrdinkou tohto príbehu je baktéria, ktorá dokáže žiť až v 100 stupňových horúčavách.

Táto baktéria si svoje DNA chráni pred slnkom tak, že si vyprodukuje ektoin, ktorý dokáže naviazať na seba vodu, tým si vytvorí obal okolo bunkového jadra a tým chráni svoje bunky. Slnečné lúče nemôžu cez túto vrstvu prejsť do jadra a poškodiť ho. Preto je ektoin taký unikátny, pretože zabezpečí ochranu aj pred zvyškom UVA/UVB lúčov, ktoré nestačí zachytiť ochranný filter krému u iných produktov.

        Bioderma - Photoderm Bronz 50+                  Bioderma - Photoderm Bronz 50+                    Bioderma - Photoderm Bronz 50+

Ďalšou dôležitou látkou v tomto produkte je manitol, ktorý pôsobí ako antioxidant. Zachytáva voľné radikály, ktoré negatívne ovplyvňujú pokožku. Photoderm BRONZ zaručí bezpečné opaľovanie a ochranu nášho DNA. Obrovským bonusom je zaručenie krásnej bronzovej farby,  urýchlenie, zvýraznenie a predĺženie opálenia tým, že podporuje tvorbu pigmentu v niekoľkých štádiách. Vďaka tomuto procesu, budeme mať krásne opálenie ako nikdy predtým.

Photoderm BRONZ nám zaručí nádherné opálenie a zároveň nás ochráni pred nepriaznivými vplyvmi slnečného žiarenia. Vybrať si môžeme z viacerých produktov: Photoderm BRONZ Fluid SPF 50+ na tvár, Photoderm BRONZ sprej SPF 50+ na telo a na tvár alebo alternatíva s nižším ochranným faktorom Photoderm BRONZ sprej SPF 30 na telo a tvár.

Tak hor sa opaľovať!

Musíš vidieť: Starostlivosť o očné okolie


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Dominika Sedliaková 25.01.14 16:01

DS
karma
-1.00

Tento som skúšala cez leto, bol skvelý :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 22.08.14 18:34

MR
karma
-1.00

nemám vyskúšané, ale určite musí byť skvelé.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní