Bohaté slávne osobnosti, ktoré od narodenia nemusia ani prstom pohnúť

Bohaté slávne osobnosti, ktoré od narodenia nemusia ani prstom pohnúť
  • 23.04.2021
  • Michaela Kožáková

Pamätáte si, ako vám rodičia nechceli kúpiť bábiku alebo autíčko na ovládanie? A vy ste závideli spolužiačkam a kamarátom, ktorí sa s nimi pretŕčali na ihrisku za domom? Celý svet našimi detskými očami spočíval práve na Lego stavebniciach, bicykloch s ružovými kolesami a troch kopčekoch zmrzliny. Veľakrát to nebolo tým, že naši rodičia nám niečo kúpiť nechceli, ale jednoducho si to nemohli dovoliť. Niekedy to bola skôr záležitosť výchovy a správneho prístupu k materiálnym veciam. I dnes my chceme svojim deťom dopriať všetko, po čom ich detské srdiečko piští, ale, bohužiaľ, tridsať eur radšej použijeme na poriadny nákup v potravinách ako na jazdu na kolotočoch na námestí. Niektorí mali však to šťastie a narodili sa v rodinách, kde sa nemusí obracať každé zarobené euro.

Bohatí už v plienkach

Každý z nás si je vedomí toho, že celebrity, televízne osobnosti a slávni ľudia sú neuveriteľné bohatí. Väčšina z nich si na majetky, vily a šatníky plné značkových kúskov zarobili svojím talentom a šikovnosťou. Mnohé hollywoodske hviezdy však nemuseli vôbec pohnúť ani prstom, aby boli dobre zabezpečené. Jednoducho sa narodili bohatým rodičom. Zakladatelia nadnárodných korporátov, uznávaní dizajnéri, režiséri oscarových filmov či miliardári. Vzdelanie v najlepších súkromných školách, prázdniny na Floride, drahé darčeky – takéto bolo detstvo niektorých celebrít pred tým, ako ukázali svoje nadanie. Ktoré sú to?

- Slávne osobnosti, ktoré sa narodili bohaté
1 z 6

Bella a Gigi Hadid

Krásne sestry a modelky pochádzajú z jednej z najbohatších rodín na svete. Ich otec Mohamed Hadid je miliardárom a developerom v oblasti nehnuteľností a bývalým olympionikom. (Reprezentoval Jordánsko na olympijských hrách v Albertville v roku 1992 a dodnes zostáva jediným športovcom, ktorý kedy v zimných hrách súťažil pod vlajkou Jordánska). Ich nezvyčajná krása je výsledkom zmiešania génov otca Palestínčana a matky Holanďanky, televíznej osobnosti a bývalej modelky Yolandy.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Jana Komadová 23.04.21 12:42

JK
karma
100.00

Vôbec im nezávidím

  • 0
Odpovedať

Juraj Podmanický 23.04.21 18:09

JP
karma
109.00

Určite im veľa ľudí závidí, ale nikto nerozmýšľa nad tým ako sa k tomu všetkému dostali, koľko úsilia vynaložili ich rodičia alebo možno ešte starí a prastarí rodičia. Nie všetci môžu byť narodení iba pod šťastnou hviezdou a byť rovnakí. Nevynikli by ani oni ani my, ktorí sme na opačnej strane tohto rebríčka.

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 24.04.21 06:52

ĽŠ
karma
100.00

Tak už to býva, niektorí majú to šťastie, no iné "veci" dôležitejšie.

  • 0
Odpovedať

Zdenka Sabanošová 24.04.21 13:07

ZS
karma
100.00

Niekto má, iný nie čo už.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 24.04.21 16:13

MM
karma
100.00

nuž, sú zaistení a finančne bez problémov, ale sú skutočne aj šťastní a spokojní ?

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní