Čo prezrádza tvar zadku o osobnosti? Je toho viac, než si myslíš!

Čo prezrádza tvar zadku o osobnosti? Je toho viac, než si myslíš!

Ženský zadok je považovaný za najpríťažlivejšiu časť ženského tela. Je všeobecne známe, že hneď po prsiach je práve zadok najviac okukovaná časť na tele, pri ktorej si muži dokážu aj oči vyočiť. A nebudeme sa tajiť tým, že aj ženy na mužoch oceňujú pevný zadok. Častokrát je to práve tá časť tela, na ktorú dokážeme (hneď po tehličkách na bruchu) pozerať aj hodiny. Zadok je dokonca príťažlivejší na okukovanie než umelecké diela od Picassa.

Navyše, aj odborníci uvádzajú, že krásny pevný zadok hrá prím pri sexualite a žiadostivosti. Ale to nie je všetko. Pevný zadok vypovedá o tom, že sa oň poctivo staráte. Drepy a iné cviky mu pridávajú na pevnosti. Ale počuli ste aj o tom, že tvar ženského zadku dokáže prezradiť aj to, aká ste osobnosť?

Odporúčame: Ako na zarastajúce chĺpky na nohách? Pomôže chlieb a mlieko?!

čo vypovedá ženský zadok o osobnosti ženy

Zdroj: Shutterstock®

Štatistiky neklamú alebo áno?

Možno to tak nevyzerá, ale ženský zadok je údajne príťažlivejší ako prsia, čo dokonca vyplýva z mnohých prieskumov. Až 75 % mužov udáva, že zadok je viac príťažlivejší než prsia. Zadoček si totižto správnymi cvikmi môžeme samé vyformovať. A to značí o tom, že sa žena o seba stará. A muži majú radi ženy, ktorým ich telo nie je ľahostajné. Naopak, mäkký a ochabnutý zadoček dokáže „prehlušiť“ krásu ostatných partií ženského tela.

tvar ženského zadku a osobnosť

Zdroj: Shutterstock®

Tvar zadočku a osobnosť ženy

Sam Amos (britský vedec) prišiel s teóriou, podľa ktorej sa údajne dá rozpoznať charakter a osobnosť ženy na základe tvaru jej zadku. Dokonca si je istý, že s veľkou presnosťou sa dajú učiť osobnostné charakteristiky majiteľky daného zadku. Na základe toho rozdelil typy zadkov do šiestich základných skupín.

  • Srdcovitý zadoček – úzke boky a širší pás hovoria o silne emocionálnej osobnosti. Na druhej strane si dámy so srdcovitým zadočkom berú všetko príliš k srdcu, čo ich robí zraniteľnými.
  • Zaguľatený zadoček – pomerne obľúbený tvar pozadia, ktorý je symetrický a skôr plnší. Hovorí o jeho majiteľke ako o úprimnej, čestnej a srdečnej osobe.
  • Zadoček v tvare vázy – úzky pás a širšie boky, ktoré v spoločnej kombinácii znázorňuje tvar vázy alebo hrušky. Dámy s takýmto typom zadočku sú často náladové, hanblivé a menej sebavedomé. Často sú rozladené a niekedy sa cítia osamelé.
  • Pevný a svalnatý – zadoček, ktorý si každý všimne a zapamätá. A presne také sú aj jeho majiteľky – sú energické, aktívne, milujú pohyb a zdravý životný štýl.
  • Plochý so širšími bokmi – širšie boky, ale za to plochý zadok patrí sebavedomým ženám s vodcovskými schopnosťami. Takéto ženy sú poväčšine úspešné v tom, čo robia. Sú smelé, neboja sa vynikať, no na druhej strane sú dôverčivé.
  • Mužský zadok nevýrazný zadok, ktorý skôr pripomína mužské pozadie. Aj keď to nie je tvar zadku, po ktorom by ženy túžili, jeho majiteľky sú skôr bezstarostné, kamarátske, v spoločnosti veľmi obľúbené, tzv. „veselé kopy“, ale aj ľahkovážne.
- Anketa

ČO MYSLÍTE, PLATÍ TENTO OPIS OSOBNOSTI PODĽA TVARU ZADOČKU?

Odpovedalo 490 ľudí  

Áno, charakteristika úplne sedí
36%
Z časti áno a z časti aj nie
13%
Nie, na mňa to nesedí
9%
Nikdy som sa nad tým nezamýšľala
42%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 26.08.19 06:32

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé, určite na tom niečo je!

  • 2
Odpovedať

Mária Maxianová 27.08.19 19:12

MM
karma
100.00

na pobavenie dobré

  • 2
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní