Extrémne preteky vo Valčianskej doline

Extrémne preteky vo Valčianskej doline
  • 22.06.2014
  • PR článok

Druhý pretek pod názvom Reebok Spartan Race v tomto roku na Slovensku sa bude konať 5. júla. Kolekcia All Terrain Series - obuv pre Sparťanov, je dostupná v OC Polus Bratislava v predajni STRIPES. Každý, kto si zakúpi tenisky z tejto kolekcie získa 50% zľavu na preteky vo Valčianskej doline. 

Tá je dobre známa pretekárom svojou jedinečnou atmosférou a terénom. Usporiadateľ tento rok pripraví trať, ktorá bude dlhšia (cca 13 km a viac), a počas ktorej sa bude zdolávať minimálne 21 prekážok. Ani tu nebude chýbať Reebok Spartan Team Slovakia na čele s Petrom Žiškom, ktorý je najúspešnejším Slovákom v tejto kategórii.

spartan race

Zdroj: Shutterstock®

Začiatok pretekov je naplánovaný na 9 hodinu ráno. Štartovať sa bude každú polhodinu v tzv. „vlnách“, v ktorých bude 250 pretekárov. Trvanie dobehnutia do cieľa je individuálne, môže sa pohybovať od 80 minút až po 3 hodiny, v závislosti od kondície pretekára. Organizátor zabezpečuje pomoc rozmiestnenú po celej trase, ďalej ako odmenu medailu, tričko Spartan Race a jedno pivo (pre starších ako 18 rokov).

prekážkový beh

Zdroj: Shutterstock®

Preteky do Valčianskej doliny sú momentálne naplnené na 80 percent. Prihlásiť sa ešte stále môžu jednotlivci, ale aj družstvá (viac ako 4 členovia – 10 percentná zľava, alebo viac ako 15 členov – 20 percentná zľava z ceny štartovného pre jednotlivca). Príplatok za štartovanie v elitnej vlne, teda medzi prvými pretekármi v ranných hodinách, je 10 eur. Diváci a dobrovoľníci majú vstup na preteky zdarma. K dispozícii bude aj stánok SPORTRYSY, ktorý bude predávať kolekciu obuvi (All Terrain Series) a oblečenia (Spartan Race Gear) značky Reebok, špeciálne určenej pre Spartan Race. Viac na www.spartanrace.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní