Neváhajte a doprajte si v Kúpeľoch Luhačovice pobyt so zľavou až 20 %

Neváhajte a doprajte si v Kúpeľoch Luhačovice pobyt so zľavou až 20 %
  • 05.11.2016
  • PR článok

Návštevnosť Kúpeľov Luhačovice (Lázní Luhačovice), a. s., každoročne rastie a hlavne zmluvná kapacita poisťovní je plne obsadená. Celkový počet hostí v roku 2016 by mal dosiahnuť rekordných 34 000. Akciová spoločnosť však vychádza svojim klientom z radov samoplatcov v ústrety a v posledných v rokoch im ponúka možnosť zaistiť si požadovaný termín pobytu včas a navyše s výraznými zľavami. Aj teraz prichádzajú kúpele s atraktívnou ponukou až 20 percentných zliav za včasné objednanie pobytu v roku 2017. Ponuka first minute platí len do 19. decembra 2016. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný riaditeľ Kúpeľov Luhačovice.

Základom ponuky na rok 2017 sú tradičné a osvedčené produkty a jeden úplne nový pobyt. Nechýbajú ani veľkonočné, vianočné, adventné alebo silvestrovské pobyty s bohatým programom. Novinkou budúceho roka je Dovolenka pre single cestovateľov v hoteli Alexandria. Počas vybraných víkendov pripravujeme organizovaný program s profesionálnym koučom s cieľom priblížiť kúpele sólo hosťom, ktorí môžu počas pobytu spoznať nových ľudí a priateľov. Budúci rok sme do ponuky zaradili pobyt Vo víre tanca s Janom Onderom a Luciou Hunčárovou, ocenený produkt z posledného ročníka celoštátnej súťaže Veľká cena cestovného ruchu. Súčasťou opäť budú pobyty v čase začiatku hlavnej kúpeľnej seóny, júnového Festivalu Janáček a Luhačovice alebo počas Dní slovenskej kultúry,“ povedal J. Dědek.  

Odporúčame tiež: Jesenná cukráreň: Sviatočný jablkový zákusok

hotel alexandria

Zdroj: Shutterstock®

Upozornil i na to, že podobne ako v predchádzajúcich rokoch získa aj teraz každý hosť akciovky po príjazde zľavovú knižku, s ktorou výrazne ušetrí vo wellness centre, bazéne v Centrálnych kúpeľoch alebo pri objednávaní výletov. Ďalšie zľavy je možné čerpať aj v partnerských predajniach v Luhačoviciach a to po predložení klientskej karty akciovej spoločnosti Kúpele Luhačovice.

Odporúčame tiež: Potraviny, vďaka ktorým vás môže potrápiť migréna

zlavy pobytov v luhacoviciach

Zdroj: Shutterstock®

Obľúbenosť Kúpeľov Luhačovice, a. s., neustále rastie, o čom svedčí rastúca návštevnosť a často vypredané kapacity. Zohnať konkrétny pobyt uprostred sezóny je väčšinou nemožné. Preto by si mali záujemcovia rezervovať konkrétny termín vo vybranom zariadení už v predstihu, aby mali istotu. „Objednajte si svoj pobyt včas, pretože ponuka platí len do 19. 12. 2016. Podmienky pre priznanie zľavy FIRST MINUTE s garanciou najnižšej ceny platia len pri objednaní pobytov v hoteloch Alexandria a Jurkovičov dom a v hoteloch Palace a Morava v izbách Superior a Superior Plus a to pri objednávke do 19. 12. 2016 a zaplatení zálohy vo výške 30 % najneskôr do 31. 1. 2017. Zaplatenie doplatku vo výške 70 % je najneskôr do 30 dní pred nástupom na pobyt. Podmienky pre priznanie zľavy FIRST MINUTE v ďalších zariadeniach je objednanie pobytu do 19. 12. 2016 a zaplatenie plnej ceny pobytu najneskôr do 31. 1. 2017. Prinášame najširšiu ponuku liečebných, relaxačných, wellness a víkendových pobytov na rok 2017 v najrozmanitejšej škále ubytovacích kapacít v Luhačoviciach,“ konštatoval J. Dědek.

Dodal, že pokiaľ chce záujemca v Kúpeľoch Luhačovice stráviť tohtoročného Silvestra, mal by sa poponáhľať. K dispozícii sú už naozaj len posledné voľné miesta. Vypredaný je už hotel Alexandria - vlajková loď wellness pobytov a niektoré penzióny. Posledné voľné miesta majú hotely Morava a Palace.

Odporúčame tiež: Portugalsko – krajina na konci Európy

zima v luhacoviciach

Zdroj: Shutterstock®

 „V cene je aj silvestrovský galavečer v Spoločenskom dome (welcome drink, večera formou bohatého rautu s neobmedzenou konzumáciou vybraných teplých, studených a sladkých lahôdok, bohatý zábavný silvestrovský program, ohňostroj). Okrem zľavnených pobytov na rok 2017 a silvestrovských pobytov môžu všetci záujemci využiť aktuálnu ponuku na príjemné strávenie záveru tohto roku v Kúpeľoch Luhačovice a novoročné pobyty,“ spresnil J. Dědek.

Odporúčame tiež:  10 make-up trendov v roku 2016
hotel alexandria luhačovice

Zdroj: Shutterstock®

Ďalšie informácie: www.HotelAlexandria.cz a www.lazneluhacovice.cz


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 03.12.16 14:57

SK
karma
114.00

na obrázkoch to vyzerá dobre

  • 0
Odpovedať

Katarína Hlocká Uličná 15.12.16 22:34

KHU
karma
-1.00

a tá architektúra. Jurkovič bol génius!

  • 0
Odpovedať

ľubka Olexyová 19.12.16 16:24

ľO
karma
-1.00

skvelý tip oddýchnuť si

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 21.12.16 14:55

MZ
karma
-1.00

Krásne prostredie :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 07.02.21 08:49

KS
karma
133.00

V zimných mesiacoch padne takýto wellness pobyt najlepšie, na zahriatie tela i duše :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní