Pipiny Cuky a Luky majú knižku!


Kto by nepoznal legendárne bratislavské pipiny Cuky a Luky. Petra Polnišová a Zuzka Šebová vedia pobaviť svojimi skečmi celé Slovensko a tak nečudo, že sú na roztrhanie.

V týchto dňoch im navyše vyšla ich knižka Cuky Luky, ktorú už stihli aj pokrstiť a dobre sa bavili. Pozrite si video z krstu.

Nemať vlastnú knižku by bola smrrrť, povedali si bratislavské pipiny a zrodila sa vlastná knižka plná humoru, užitočných rád a zábavných úloh, s ktorými môžete krátiť čas v čakárni salónu krásy, v autoumyvárke alebo v rade na lyžiarsky vlek niekde v rakúskych Alpách. Pretože všetko, čo je z Rakúska je lepšie...až na knihy. Tie najlepšie robíme na Slovensku. :)

Odporúčame tiež: Katarína Gillerová a Ilúzia šťastia

Hoci si Cuky Luky frčia na nevkuse, kniha je urobená veľmi vkusne,“ povedala Petra Polnišová.


Cuky Luky je kniha skečov extrémne populárnych postavičiek a fanúšikovia v nej nájdu 25 kapitol ako Lodičky, Oscary, Charita, Rakúsko, Kokos, či Botox. Fenomén Cuky Luky sa tak opäť o čosi rozrástol.

Odporúčame tiež: Čo je v živote naozaj dôležité?

knižná novinka cuky luky

Zdroj: Shutterstock®

cuky luky majú knihu

Zdroj: Shutterstock®

Petra Polnišová a Zuzka Šebová

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 02.12.16 20:12

SK
karma
113.00

dievčatá sú zlaté

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní