Skutočný príbeh ženy a jej minulých životov

Skutočný príbeh ženy a jej minulých životov

 

Doktor Weiss mal úspešne zavedenú psychiatrickú prax, pokojný život a vydarené manželstvo.

 

V jeden deň vstúpila do jeho ordinácie Catherine, ktorá trpela fóbiami, a celý jeho život sa zmenil...

 

Toto je skutočný príbeh o vyliečení ženy poznačenej traumami minulých životov.

 

Skutočný príbeh ženy a jej minulých životov

Kniha Učňovské životy duše zmenila život autorovi, aj vyše miliónu ľudí na celom svete, ktorí si ju už kúpili. Príbeh mladej ženy Catherine, ktorá prechádza minulými životmi a postupne sa zbavuje súčasných ťažkostí, sa stal viac než fascinujúcim čítaním. Toto je dôkaz, že existujú veci medzi nebom a zemou.

 

Klasická liečba u Catherine nepomáhala a tak skúsil hypnózu, aby našli príčinu jej úzkostí v detstve. Neúspešne a preto jej dal pokyn, aby sa vrátila do obdobia, z ktorej pochádzajú jej symptómy. A ona sa vrátila do svojich minulých životov...

To, čo nasledovalo, bolo neuveriteľné.

 

Catherine opisovala udalosti, ktoré sa udiali dávno pred jej narodením. V hypnóze sa vracala do prehistorických jaskýň, do palácov starovekého Egypta, či do vojnových čias minulého storočia. Snaha regresnou hypnoterapiou vytiahnuť spomienky z detstva sa skončila rozhovorom o živote pred takmer štyritisíc rokmi.

 

 

Skutočný príbeh ženy a jej minulých životov

Pripomeňme, že Dr.Weiss nie je ezoterik, mystik, či nejaký okultista, ale moderný psychiater. Bol šokovaný a najskôr sa tieto poznatky bál zverejniť, aby si nezničil úspešnú kariéru odborníka. Napokon až po ôsmych rokoch vydal knihu Učňovské životy duše, ktorá sa vzápätí stala svetovým bestsellerom. Opisuje v nej liečbu Catherine a jej cestovanie minulými životmi. Práve v nich sa nahromadili menšie i väčšie životné traumy, ktoré si prenášala do ďalších životov a boli príčinou jej súčasných fóbií.

 

Reinkarnačne orientovanej regresnej hypnoterapii sa odvtedy úspešne podrobilo mnoho pacientov, medzi nimi aj celebrity ako Sylvester Stallone či Gloria Estefan. S autorom sa po prečítaní jeho knihy chcela stretnúť aj princezná Diana, no už nestihla. Catherine zmenila Dr.Weissovi život a on svojou knihou mnohým ďalším.
 

Zdroj foto: www.bux.sk, www.now.msn.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Jana Komadová 11.08.13 15:10

karma
100.00

rada čítam knihy s tou tematikou, skvelú knihu napísal aj R.A.Moody život po živote odporúčam

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní