Moderné e-fajčenie: Daj zbohom klasickým cigaretám!

Moderné e-fajčenie: Daj zbohom klasickým cigaretám!

  • Zdieľaj:
 • 2

Cieľom každej dámy je vyzerať čo možno najlepšie a mnohé dodajú, že aj žiť zdravšie. Ak má vaša pokožka zostať pružnou čo možno najdlhšie, je nutné vyvarovať sa škodlivým vplyvom, v dôsledku ktorých sa (nielen) koža skôr opotrebuje. Nie je žiadnym tajomstvom, že fajčenie cigariet nepridáva na kráse, práve naopak – vrásky prichádzajú omnoho skôr. Pokiaľ zbožňujete tento zlozvyk a neviete sa ho zbaviť, máme riešenie. Fajčite pokojne ďalej, ale zdravo. Vyskúšajte moderné elektronické cigarety ktoré sú menej škodlivé než tie bežné.

Pozri aj: Toto je trendy manikúra na jeseň: Mramor, geometria a čo ešte?

škodlivé cigarety

Zdroj: Shutterstock®

Nový pohľad na fajčenie

Staré cigarety vám všetko odymili a pomaly zanikol aj váš obľúbený parfum, ktorý ste si ráno dali na pokožku. A aby toho nebolo málo, vdychovali ste množstvo škodlivín, ktoré vám nijako neprospeli. Pri elektronickej cigarete nespôsobujete nechutný dym, pretože sa náplň nespaľuje, ale len odparuje, čo vedie k tomu, že namiesto dymu vdychujete iba paru. Tá obsahuje omnoho menej škodlivín v porovnaní so štandardnými cigaretami. Náplne e-liquid majú rôzne príchute, ako aj rôzny obsah nikotínu. Najčastejšie sa ponúkajú vo veľkosti 5, 10 alebo 30 ml. Čo sa týka chutí, okrem zaužívanej tabakovej si pokojne môžete zaobstarať aj elektronickú cigaretu s chuťou sviežeho ovocia. Je to len na vás a vašej chuti.

elektronické cigarety

Zdroj: Shutterstock®

Doplnky

K elektronickým cigaretám je možné dokupovať pomerne bohaté príslušenstvo. Populárne sú USB nabíjačky alebo praktické puzdra, aby vaša cigaretka nebola niekde len tak pohodená v kabelke medzi ostatnými vecami. Tieto doplnky môžete hľadať osobne v predajniach, alebo si ich zakúpiť pohodlne doma aj keď s pocitom, že ste výrobok fyzicky nevideli. Internetových stránok ohľadom tejto tematiky nájdete mnoho, no hľadajte medzi nimi radšej kvalitu, aj keď za, pravdepodobne, vyššiu cenu.

Tip na dobrú stránku: Skúste sa pozrieť napríklad na einhalatory.sk, všetko nájdete na jednom mieste prehľadne usporiadane v prijateľných cenách.

Pozri aj: Čo pomáha na kŕčové žily? Toto je prvá pomoc, ktorú treba poznať!


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Lenka Brindáková 22.04.13 18:59

LB
karma
-1.00

takmer všetci v mojom okolí sú fajčiari, no ja som tomuto zlozvyku nepodľahla.. Nijak ma to neláka, navyše namiesto investície do cigariet si radšej doprajem nejaký fajný rúžik, alebo šperk - to je moja závyslosť :D

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Rúž Dolce Vita od Dermacol: sladké pohladenie pre vaše pery
Novinky

Rúž Dolce Vita od Dermacol: sladké pohladenie pre vaše pery

 • 0
 • 28.02.2023
Chrómová manikúra je hitom tejto jari! Z toľkého množstva jej podôb si nebudeš vedieť vybrať
Nechty

Chrómová manikúra je hitom tejto jari! Z toľkého množstva jej podôb si nebudeš vedieť vybrať

 • 0
 • 15.03.2023
Sothys ADVENTNÝ KALENDÁR vyčarí úsmev na tvári každej žene
Novinky

Sothys ADVENTNÝ KALENDÁR vyčarí úsmev na tvári každej žene

 • 4
 • 29.11.2022