Trpíte nadmerným potením - poznáme riešenie

Trpíte nadmerným potením - poznáme riešenie

Podávanie ruky je bežný spoločenský rituál, ktorý vykonávame automaticky a ani sa nad ním vôbec nepozastavujeme. Pokiaľ nám však niekto nepodá ruku vlhkú alebo mokrú od potu alebo máme mokrú ruku my sami... Je to aj Váš problém a preto sa hanbíte svoju ruku podávať?

Poznáme jedno veľmi účinné a komfortné riešenie tohto problému. Je to špeciálny krém na ruky, vďaka ktorému dostanete svoj nepríjemný problém pod kontrolu.

V čom spočíva jeho tajomstvo? ODABAN lotion reguluje vylučovanie potu na dlaniach, a to tak, že vytvorí s proteínom na koži tzv. zátky, ktoré uzavrú póry regulujúce vylučovanie potu v dlaniach. Stačí naniesť malé množstvo a môžete sa smelo zúčastniť „tradičného spoločenského rituálu“ bez obáv. Účinok je okamžitý. Krém sa rýchlo vstrebáva, nezanecháva mastný film a ani sa nelepí. Vďaka svojmu zloženiu je ODABAN dobre znášaný aj v kombinácii s pracovnými rukavicami. Možno ho využiť pri náročnej manuálnej práci s náradím, rovnako ako pri výkone ďalších profesií, ktoré vyžadujú nosenie rukavíc ako napríklad lekári, kozmetičky...

potenie pod pazuchami

Zdroj: Shutterstock®

Už žiadne mapy v podpazuší a na oblečení!

Potíte sa predovšetkým v podpazuší a žiadny antiperspirant Vám nepomáha? Skúste ODABAN sprej, neuveriteľne účinný antiperspirant s vysokými antiperspiračnými účinkami regulujúcimi silné potenie v oblasti podpazušia. Používa sa rovnako ako bežný sprej a funguje 24 hodín. Vďaka nemu už môžete chodiť v bielom tričku či košeli bez obáv, že váš outfit pokazia nažltlé škvrny od potu. Účinnou látkou, ktorá vám s nadmerným potením pomôže, je chlorid hlinitý, ktorý je opradený mýtami o alergických reakciách. Nemusíte však mať strach. Podráždenie vzniká pri zlom použití a nevhodnej aplikácii ako napríklad roll-on. Roll-on aplikáciou sa dostane do chloridu hlinitého voda obsiahnutá v pote a tá má za príčinu chemickú reakciu, ktorá sa potom na koži prejavuje pálením. ODABAN® sprej je hermeticky uzavretý a rozprašovač umožňuje presné dávkovanie. Je vhodný pre všetky typy pleti a na väčšinu problematických častí tela. Vďaka aplikácii rozprašovačom bez problému vyriešite aj spotený chrbát.

obadan proti poteniu

Zdroj: Shutterstock®

Riešenie pre nohy aj topánky.

Sprej Odaban môžete použiť aj na nohy. Pri pravidelnom a už krátkodobom, používaní sa produkcia potu na nohách výrazne zníži. Ak vám sprej pomohol a zapáchajú vám už len topánky, nasypte do nich púder ODABAN. Získate dokonalú ochranu pred zápachom. Prírodné účinné látky zároveň šetrne revitalizujú chodidlá.  

obadan na nohy

Zdroj: Shutterstock®

Nedovoľte nadmernému poteniu aby vám znepríjemňovalo život a používajte ODABAN vo forme, ktorá je pre Vás najúčinnejšia. Odaban sprej, Odaban krém na ruky a Odaban púder, sú traja spoľahliví pomocníci v boji proti poteniu a následnému nepríjemnému zápachu potu.

Viac na www.odaban.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

ľubka Olexyová 31.08.14 08:06

ľO
karma
-1.00

niečo dobré na otestovanie proti nežiadúcemu zápachu

  • 0
Odpovedať

Katarína Šutvajová 31.08.14 15:29

karma
-1.00

niekedy by sa títo pomocníci veru zišli

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 31.08.14 17:29

JK
karma
100.00

určite skvelá kozmetika a hlavne účinná podla opisu nemám problém s potením zatial

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 18.05.15 13:45

karma
93.00

nikdy som o tejto značke nepočula

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 21.05.20 10:28

KS
karma
133.00

O tomto produkte som ešte nepočula, ja používam Driclor z lekárne, ktorý je pre mňa najspoľahlivejsí.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní