Aké rifle sa budú nosiť tento rok? Inšpiruj sa jesennou módou 2019

Aké rifle sa budú nosiť tento rok? Inšpiruj sa jesennou módou 2019

Ďalší módny kúsok, ktorý je v podstate základným prvkom v šatníku. Také dobré rifle nie sú v šatníku nikdy na škodu. Jesenné počasie sa pomaly blíži a mnohí z nás tápajú v tom, čo si vlastne obliecť. Rána sú už veľmi chladné a rovnako aj večery. Ale zase popoludnia sú ešte pomerne teplé. Obliecť sa teplo? Áno, ráno vám bude príjemne, ale popoludní budete mať pocit, že sa „roztopíte“. Obliecť si niečo ľahšie? Tak v tom prípade ráno „zamrznete“, ale popoludní vám bude príjemne. Rifle alebo džínsy, ako ich mnohí voláme, sú riešením na toto prechodné obdobie. A nie hocijaké rifle. Ale tie, ktoré sú trendy!

Do džínsov sa oplatí investovať!

Nakupovanie džínsov môže byť niekedy náročné. Dokonca môžete prejsť stovku obchodov a nemusíte si vybrať. Jedny sú krátke, ďalšie úzke, tieto sú veľmi roztrhané, iné zase príliš svetlé a tieto tmavé. Áno, ak ste náročná, tak výber je skutočne náročný. Nekonvenčné kombinácie dĺžok, farieb a šírky pásov, ktoré len zriedkakedy dodávajú proporcie a zvýrazňujú ženské tvary, budú tento rok jesenným trendom.

Našli sme džínsy, ktoré budú túto jeseň udávať trendy. A vedzte, že pri niektorých z nich je nekonvenčnosť ich druhé meno. Opäť sa k nám vracajú retro džínsy so širokým spodkom, tónované rifle, džínsy so zvieracou potlačou či dokonca také, ktoré majú spodný lem pokrytý našuchoreným perím. Pevne veríme, že si medzi nimi nájdete tie, ktoré si zamilujete.

Tak, ktorým dáte tento rok prednosť? Ostanete verné nudnej klasike v podobe jednoduchých džínsov, ktoré nie sú ničím vyzdobené ani „prečačkané“? Alebo si vyberiete niektorú z noviniek, s ktorou sa túto jeseň budeme stretávať na ulici?

Odporúčame: Najbohatší módni dizajnéri: Pozri sa, koľko im značky vynášajú!

1 z 13

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 10.09.19 06:03

ĽŠ
karma
100.00

Do džínsov sa oplatí investovať, treba si vybrať len tie správne!

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 19.09.19 19:11

MM
karma
100.00

rifle sú jednoducho rifle, nikdy už nevymiznú z našich šatníkov

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 19.12.19 18:31

JK
karma
100.00

Rada ich nosím

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 16.12.20 22:03

JK
karma
100.00

Skvelá inšpirácia

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní