TEST: MARIONNAUD originálny slnečný púder na tvár

TEST: MARIONNAUD originálny slnečný púder na tvár
  • 21.06.2014
  • Petronela Kotlárová

Momentálne, a zatiaľ posledným Marionnaud produktom, ktorý som testovala, je tento púder, alebo bronzer. Je len na Vás, či sa ho rozhodnete použiť na celú tvár, alebo iba na zvýraznenie lícnych kostí. Ja ho určite neskôr využijem aj na celú tvár, keď už budem trošku opálená, no momentálne mi verne slúži ako bronzer.

Tie, ktoré zvyknete čítať moje recenzie viete, že s bronzermi a lícenkami sa dosť dlho "zoznamujem", a napriek tomu, že tento má celkom výraznú farbu, dá sa s ním ľahko pracovať, takže som bola veľmi milo prekvapená!

marionnaud-slnecny-puder

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Predchádzajúca fotografia dokazuje, aký obrovský bronzer je! To bolo samozrejme prvé, keď som ho vytiahla zo škatuľky, a nestačila sa diviť, čo za "placku" to je :)) Osobne, ešte som takýto veľký bronzer, alebo celkovo lícenku či púder nikdy nevidela. Nižšie ešte pridám ďalšie fotografie, kde bude spolu s týmto na fotografii ešte jeden, aby ste si mohli utvoriť lepšiu predstavu o veľkosti.

marionnaud-amber-sun

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Bronzer má 16g, a keďže je taký väčší, pýši sa aj celkom rozmerným zrkadlom, čo teda považujem za bonus. Ak by som mala zhodnotiť balenie ako také, mne sa páči a nemám mu čo vytknúť. Vrch balenia zdobí písmenko M, a na zadnej strane sa už nachádzajú len také oficiálne informácie, ako je napríklad aj číslo a názov odtieňu, čo je super, pretože ak aj škatuľku vyhodíte, aj bez nej budete vedieť, aký odtieň vlastníte.

marionnaud-bronzer-na-tvar

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Vôňu má jemnú sladkú, no po nanesení ju na sebe vôbec necítim, takže sa nie je čoho báť, že by Vám mohla nejako prekážať.

Nakoľko z komentárov na moje predošlé testy viem, že niektoré z Vás nemajú rady trblietky, tak Vás nepoteším, no na druhú stranu budú mať radosť tie, ktoré ich naopak majú rady, ale priznajme si, nie je ich vôbec veľa, respektíve ja ich skoro nevidím.

marionnaud-poudre

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Aby som nepokazila tradíciu, ktorú som si sama "stanovila", pripájam aj oficiálny popis produktu: "Tento bronzer dokonale obnoví pokožku a dodá jej žiaru prvých lúčov sezóny na slnku. Dotyk slnečného žiarenia pre krásnu pleť! Perfektne drží na pleti a vytvára dojem prirodzene opálenej pleti. Zjednocuje farbu a má veľmi príjemnú letnú vôňu. Ľahké trblietavé odlesky dodajú pleti sviežosť a iskru."

marionnaud-bronzer-2014

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Výdrž by som hodnotila ako veľmi dobrú, bronzer sa nepráši, nedrolí a počas dňa neopadáva. Myslím, že na leto je ako stvorený, a už sa neviem dočkať, ako si ho budem dávať na celú tvár. V lete totižto obľubujem iba minimum produktov čo sa dekoratívky týka, a takýto bronzer dokáže čary, to mi verte. Dokonca si ho môžete aplikovať aj miesto očných tieňov a vytvoriť si tak krásny NUDE make-up :)

marionnaud-powder

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

marionnaud-spring-radiance

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

marionnaud-soleil

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

marionnaud-glow

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

- Anketa

ČO POUŽÍVATE RADŠEJ?

Odpovedalo 7 ľudí  

Bronzer
43%
Lícenku
29%
Obe
29%

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

anka - fb anka all saga saganová 23.06.14 22:02

A-FAASS
karma
-1.00

určite je super, rada vyskušam

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 29.06.14 18:26

DS
karma
-1.00

Vyzerá super :))

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 16.07.14 17:15

JK
karma
100.00

vyzerá lákavo a aj hodnotenie je dobré už ho treba len vyskúšať

  • 0
Odpovedať

Mária Tomanová 10.09.14 17:03

MT
karma
-1.00

Marionnaud je super, vidieť že už je to drahšia kozmetika, oplatí sa do nej investovať.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní