TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie

TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie
  • 13.04.2016
  • Petronela Kotlárová

Dámy, mám pre vás úplnu novinku, ktorú sme na webe ešte nemali. Je ňou NOVASAN - zábalové ošetrenie proti celulitíde. Hneď, ako som sa dozvedela, čo budem testovať, skákala som od radosti po strop, pretože podobné gély a krémy používam rada.

Aj keď ich efekt nie je často 100-percentný, vždy tam nejaký ten rozdiel vidno. Táto sada je však oveľa drahšia (59,90€), ako boli moje doterajšie prípravky, a tak som, samozrejme, mala aj vyššie očakávania. Balenie pozostáva z kontúrovacieho gélu, zábalovej fólie, orezávača a gélu po zábale. Báť sa toho, že by ste mali málo fólie, sa absolútne nemusíte. Ja som ju totiž používala v hojnom množstve a zostalo mi z nej presne toľko, čo uvidíte na fotografiách nižšie. Táto sada má vystačiť na 10 použití (2x do týždňa). Mne to vyšlo na 9 použití, avšak, spočiatku som s množstvom nešetrila, takže možno preto...

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Nežná fialka

novasan-zabalove-osetrenie

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

EFEKTÍVNA POMOC PROTI TUKOVÝM VANKÚŠIKOM A CELULITÍDE

Vyhladená pokožka a menej záhybov? Schudnúť priamo na problematických miestach je aj napriek pohybu a uvedomelému stravovaniu často nemožné. Zábalové ošetrenia, ktoré sa už dlhšie s obľubou aplikujú v salónoch krásy, poskytujú možné riešenie. NOVASAN BODY WRAP SET NA TELOVÉ ZÁBALOVÉ OŠETRENIE prináša metódu cieleného formovania postavy aj k vám domov.

Odporúčame prečítať: Ako odstrániť zvyšky laku z nechtov bez odlakovača?

novasan-zabal-proti-celulitide

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Ako pôsobia zábaly?

Krok 1: BODY WRAP KONTÚROVACÍ GÉL (BODY WRAP CONTOUR GEL) nanesieme na problematické zóny. Gél obsahuje účinný komplex rastlinných výťažkov, ktorý v kombinácii so sťahovacou fóliou pomáha redukovať tukové bunky a prekrvuje tkanivo. Cenné éterické oleje a rastlinné extrakty sa vstrebávajú do pokožky a spolu s kompresiou ošetrovaných častí redukujú celulitídu.

Krok 2: Vďaka zábalovej technike so špeciálnou fóliou sa účinné látky ľahšie vstrebávajú do pokožky. Aktivuje sa lymfodrenážny efekt, ktorý upravuje cirkuláciu vody v tele a pomáha odstraňovať škodlivé látky v organizme.

Krok 3: Po 45 minútach odstránime fóliu a nanesieme na problematické zóny BODY WRAP GÉL PO ZÁBALE (BODY WRAP NACH-BEHANDLUNG). Jeho chladiaci efekt stimuluje látkovú premenu a vyhladzuje pokožku.

Odporúčame prečítať: Beauty recepty: Namixujte si pleťový píling pre suchú pokožku

novasan-zabal-na-zostihlenie

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Tak, ,,oficiality" máme za sebou, koniec koncov, všetky potrebné informácie nájdete na www.novasan.sk, takže kto by mal záujem, viac informácií získate práve tu. :)

Poďme však už k samotnému testovaniu. Gél som si natierala od brucha až po kolená. Podobný, ktorý by bolo potrebné následne zabaliť do fólie, som doposiaľ nemala, takže som netušila, aký bude. Páčilo sa mi však, že sa držal na pokožke a nevpíjal sa do nej. Teda, pokým som sa všade ponatierala, gél bol stále na pokožke a mohla som sa pustiť do balenia. Spočiatku som mala obavy, že mi to balenie zaberie aj pol hodiny, ale vôbec nie. Postupne som sa do toho dostala a trvalo mi to iba chvíľu...

Na 45 minút som si po kompletnom zabalení lahľa pod perinu a oddychovala. Na pokožke bolo cítiť, že gél pracuje, pretože sa príjemne zahrievala a niekedy aj jemne štipkala, vďaka zloženiu, ktoré obsahuje i čili. Ešte by som chcela upozorniť, že sprchovať sa môžete pred začatím aplikácie, pretože potom by ste si to všetko zmyli... Po spomínanej trištvrte hodinke som fóliu raz-dva orezala pomocou orezávača a ponatierala som sa gélom po zábale.

Odporúčame prečítať: Čo nesmie chýbať vo vašej kozmetickej taštičke?

novasan-gely

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Pokožka bola už po prvej aplikácii na pocit i na dotyk veľmi príjemná. Pevnejšia, vyhladená. Pravdaže, zmenu na celulitíde som ešte po prvej aplikácii nehľadala. Jediné, čo však ľutujem je to, že som sa pred používaním tejto sady nepremerala a neodvážila. A neľutujem to len z toho dôvodu, že som začala s používaním tejto sady, no v deň, keď som ju začala používať, som začala aj cvičiť... Zmeny tam však vidím, takže to určite nebolo márne. :)

Určite obe tieto činnosti na seba nadväzovali a jedna druhej si napomáhali. Cítim sa oveľa lepšie ako predtým, aj keď, stále to nie je ideálne, je to však lepšie, a to ma teší. :) Neviem, či to je na fotografiách dobre zreteľné, no snažila som sa, ako som vedela a nafotila som veľa fotografií... Vľavo, pred začatím používania a vpravo, po poslednej aplikácii...

Ale myslím, že na zadnej strane stehien je vidno, že pred používaním tejto sady bola moja pokožka taká nepravidelná, s hrbolčekmi, a zase, na pravej fotografii už pôsobí uhladenejšie a vyrovnane. Dúfam, že ten rozdiel postrehnete, skutočne sa mi to totiž ťažko zachytávalo na fotografiách...

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Svieži jarný make-up

gely-novasan

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

novasan-vysledky

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

FOTOGALÉRIA:

- Galéria
1 z 6
TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie - KAMzaKRASOU.sk
TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie - KAMzaKRASOU.sk
TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie - KAMzaKRASOU.sk
TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie - KAMzaKRASOU.sk
TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie - KAMzaKRASOU.sk
TEST: NOVASAN telové zábalové ošetrenie - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 13.04.16 07:36

SK
karma
113.00

osetrenie vyyzera naozaj velmi dobre, len sa nesmieme iba nan spoliehat, musi to ist ruka v ruke s cvicenim a stravou. Ale aj tak, musi to byt super relax, fotografie ukazuju, ze na Vas to funguje.

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 13.04.16 07:49

SK
karma
86.00

ja si radšej idem zacvičiť, a dám pozor na to čo si dám do úst..... a žiadne zábaly nepotrebujem... pre mna osetrenia typu, zatrieť,zabaliť... nie sú ničím senzačným.... myslím si, že ako náhle s tým prestanete tak sa to samozrejme vráti..

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní