10 znakov ako rozoznať osoby v znamení VÁHY

10 znakov ako rozoznať osoby v znamení VÁHY
 • 06.10.2014
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 0

Ak sa pozorne zamyslíte, ide o jediné znamenie, ktoré nesie názov podľa veci. Symbolom sú váhy, ktoré dali tomuto znameniu do vienka cit pre spravodlivosť, harmóniu a rovnováhu. Avšak nie je to také jednoduché. Váhy vedia byť poriadne nerozhodné, roztržité, občas aj zmätené.

Sú plné jemnocitu a kombinácii ďalších vlastností z nich vytvára bytosť, ktorú budete buď milovať, alebo nenávidieť. 

Odporúčame prečítať: Zdravé Recepty - Zebrový koláč

Citlivé – ak poznáte slovné spojenie emocionálny kolotoč, tak pri tomto znamení sa s ním stretnete veľmi často. Váhy sa riadia v živote najmä svojou intuíciou a aktuálnym stavom svojho srdiečka. Urážky, ale aj mierna kritika ich dokážu veľmi silne zasiahnuť. Častokrát sa trápia aj pre úplne maličkosti. Váhy sprevádza najmä melancholická nálada.

Krehké – už na prvý pohľad je väčšina ľudí narodených v znamení Váhy postavou krehká. K tomu sa pridruží ich smutný pohľad v očiach, bledá pleť, či svetlé vlásky až máte miestami pocit, že Váhy sú z porcelánu. Nenechajte sa ale oklamať ich stavbou tela. Napriek tomu, že väčšina z nich si potrpí na štíhlosti (ktorá im bola zväčša venovaná aj do vienka), vo vnútri sú to silné bytosti. A keď sa prestanú ľutovať a ide naozaj o ich prežite, dokážu doslova zázraky. 

Odporúčame prečítať: Ako si správne žehliť vlasy, aby sa nezničili?

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Milujú módu – tak ako umenie, v sebe rovnako muži aj ženy objavia už v detstve lásku k móde. Keďže však majú radi originalitu, nekúpia si len tak hocičo. Trendy síce sledujú, no častokrát si ich prispôsobia podľa svojho vlastného vnímania. V ich šatníku nájdete jedinečné kúsky, ktoré presne prezrádzajú ich emocionálne rozpoloženie.

Nerozhodné – všetko závisí od toho, v akom rozpoložení sa ich vnútorné „váhy“ nachádzajú. Časom sa naučia udržať ich v rovnováhe, avšak poväčšinu života sa vždy k niečomu priklonia. A potom nastáva najväčší problémy: vybrať si vhodné topánky, prácu, byt, či dokonca partnera. Občas táto nerozhodnosť Váham prerastie cez hlavu a potom ani nevedia ako, žijú dvojaký život.

Odporúčame prečítať: Ako sa vyhnúť jesennej depresii

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Pozorné – dá sa povedať, že majú oko detektíva. Veľmi dobre si uvedomujú silu poznatkov. Radi sondujú o svojich známych aj neznámych, ťahá ich k tomu zvedavosť. Všímajú si akékoľvek maličkosti, a keď je treba neváhajú ich v praxi pretaviť do niečoho, z čoho budú mať úžitok.

Sebeckí – ak je to neradi počujú, Váhy dávajú do popredia hlavne svoje ego. Nevedia konať a myslieť tak, aby nemysleli v prvom rade na svoje záujmy. Každé ich životné rozhodnutie spočíva najprv v tom, že prehodnotia, čo pre ne bude znamenať. Až potom pomyslia na to, aké dôsledky to môže mať pre ich blízkych. 

Odporúčame prečítať: Schudnite podľa znamenia

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Spoločenské – ak majú chuť tak si povyrazia so svojimi priateľmi. Najmä v mladom veku ich to celkom ťahá k nočnému až búrlivému životu. Ak sa to ešte prepojí s ich láskou k umeniu, životu v kluboch a kaviarniach veľmi radi podľahnú. Na druhej strane ak na Váhy padne melancholická nálada, vyhľadávajú samotu a na priateľov aspoň na pár dní zabudnú.

Odporúčame prečítať:  Ako predísť jesennej depresii?

Šarmantné – Váhy majú svojskú charizmu. Ich osobné čaro zaujme nejedného človeka. Ľudia sú radi v ich blízkosti, pretože keď majú dobrú náladu sú veľmi dobrými spoločníkmi. Sršia humorom, ale zároveň nie sú vulgárne a vedia sa správať s noblesou.

Umelecky založené – Váhy majú silné estetické cítenie, vedia byť skvelými umelcami v mnohých oblastiach. Ťahá ich to k výtvarnému umeniu, k divadlu, tancu, hudbe... Ako sa v tomto svete dokážu presadiť však závisí od toho, či podľahnú lenivosti, alebo sa v nich prejavia skôr ambiciózne sklony.

Odporúčame prečítať:  Ako s väčším poprsím pohodlne spať na bruchu

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Zamilované – toto znamenie miluje stále. Pocit zamilovanosti je pre nich to najviac, a tak sa veľmi radi a za každých okolností nechajú vlákať do siete lásky. Vôbec im neprekáža, že už jednu polovičku majú, hoc aj zákonitú. Ak Váhy stretnú človeka, pri ktorom preskočí iskra a podskočí im srdiečko, nevedia odolať. Láka ich hlavne prvotné vzrušenie, ktoré v už pokročilom vzťahu prirodzene chýba. 

Odporúčame prečítať: Netradičné domáce kúpele

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 0
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Čo si obliecť na pracovný pohovor? Neuveríš, ale aj výzor ti môže pomôcť uspieť!
Módne inšpirácie

Čo si obliecť na pracovný pohovor? Neuveríš, ale aj výzor ti môže pomôcť uspieť!

 • 2
 • 21.07.2022
Volány všade kam sa pozrieš – trend, ktorý toto leto osloví!
Módne outfity

Volány všade kam sa pozrieš – trend, ktorý toto leto osloví!

 • 7
 • 16.06.2022
Kabelka v tvare polmesiaca: Ak ju ešte nemáš, mala by si si ju zaobstarať!
Módne inšpirácie

Kabelka v tvare polmesiaca: Ak ju ešte nemáš, mala by si si ju zaobstarať!

 • 0
 • 13.09.2022
TOPlist