10 znakov ako rozoznať osoby v znamení VÁHY

10 znakov ako rozoznať osoby v znamení VÁHY
  • 06.10.2014
  • Silvia Karasová

Ak sa pozorne zamyslíte, ide o jediné znamenie, ktoré nesie názov podľa veci. Symbolom sú váhy, ktoré dali tomuto znameniu do vienka cit pre spravodlivosť, harmóniu a rovnováhu. Avšak nie je to také jednoduché. Váhy vedia byť poriadne nerozhodné, roztržité, občas aj zmätené.

Sú plné jemnocitu a kombinácii ďalších vlastností z nich vytvára bytosť, ktorú budete buď milovať, alebo nenávidieť. 

Odporúčame prečítať: Zdravé Recepty - Zebrový koláč

Citlivé – ak poznáte slovné spojenie emocionálny kolotoč, tak pri tomto znamení sa s ním stretnete veľmi často. Váhy sa riadia v živote najmä svojou intuíciou a aktuálnym stavom svojho srdiečka. Urážky, ale aj mierna kritika ich dokážu veľmi silne zasiahnuť. Častokrát sa trápia aj pre úplne maličkosti. Váhy sprevádza najmä melancholická nálada.

Krehké – už na prvý pohľad je väčšina ľudí narodených v znamení Váhy postavou krehká. K tomu sa pridruží ich smutný pohľad v očiach, bledá pleť, či svetlé vlásky až máte miestami pocit, že Váhy sú z porcelánu. Nenechajte sa ale oklamať ich stavbou tela. Napriek tomu, že väčšina z nich si potrpí na štíhlosti (ktorá im bola zväčša venovaná aj do vienka), vo vnútri sú to silné bytosti. A keď sa prestanú ľutovať a ide naozaj o ich prežite, dokážu doslova zázraky. 

Odporúčame prečítať: Ako si správne žehliť vlasy, aby sa nezničili?

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Milujú módu – tak ako umenie, v sebe rovnako muži aj ženy objavia už v detstve lásku k móde. Keďže však majú radi originalitu, nekúpia si len tak hocičo. Trendy síce sledujú, no častokrát si ich prispôsobia podľa svojho vlastného vnímania. V ich šatníku nájdete jedinečné kúsky, ktoré presne prezrádzajú ich emocionálne rozpoloženie.

Nerozhodné – všetko závisí od toho, v akom rozpoložení sa ich vnútorné „váhy“ nachádzajú. Časom sa naučia udržať ich v rovnováhe, avšak poväčšinu života sa vždy k niečomu priklonia. A potom nastáva najväčší problémy: vybrať si vhodné topánky, prácu, byt, či dokonca partnera. Občas táto nerozhodnosť Váham prerastie cez hlavu a potom ani nevedia ako, žijú dvojaký život.

Odporúčame prečítať: Ako sa vyhnúť jesennej depresii

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Pozorné – dá sa povedať, že majú oko detektíva. Veľmi dobre si uvedomujú silu poznatkov. Radi sondujú o svojich známych aj neznámych, ťahá ich k tomu zvedavosť. Všímajú si akékoľvek maličkosti, a keď je treba neváhajú ich v praxi pretaviť do niečoho, z čoho budú mať úžitok.

Sebeckí – ak je to neradi počujú, Váhy dávajú do popredia hlavne svoje ego. Nevedia konať a myslieť tak, aby nemysleli v prvom rade na svoje záujmy. Každé ich životné rozhodnutie spočíva najprv v tom, že prehodnotia, čo pre ne bude znamenať. Až potom pomyslia na to, aké dôsledky to môže mať pre ich blízkych. 

Odporúčame prečítať: Schudnite podľa znamenia

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Spoločenské – ak majú chuť tak si povyrazia so svojimi priateľmi. Najmä v mladom veku ich to celkom ťahá k nočnému až búrlivému životu. Ak sa to ešte prepojí s ich láskou k umeniu, životu v kluboch a kaviarniach veľmi radi podľahnú. Na druhej strane ak na Váhy padne melancholická nálada, vyhľadávajú samotu a na priateľov aspoň na pár dní zabudnú.

Odporúčame prečítať:  Ako predísť jesennej depresii?

Šarmantné – Váhy majú svojskú charizmu. Ich osobné čaro zaujme nejedného človeka. Ľudia sú radi v ich blízkosti, pretože keď majú dobrú náladu sú veľmi dobrými spoločníkmi. Sršia humorom, ale zároveň nie sú vulgárne a vedia sa správať s noblesou.

Umelecky založené – Váhy majú silné estetické cítenie, vedia byť skvelými umelcami v mnohých oblastiach. Ťahá ich to k výtvarnému umeniu, k divadlu, tancu, hudbe... Ako sa v tomto svete dokážu presadiť však závisí od toho, či podľahnú lenivosti, alebo sa v nich prejavia skôr ambiciózne sklony.

Odporúčame prečítať:  Ako s väčším poprsím pohodlne spať na bruchu

10 znakov ako rozpoznáte Váhy

Zdroj: Shutterstock®

Zamilované – toto znamenie miluje stále. Pocit zamilovanosti je pre nich to najviac, a tak sa veľmi radi a za každých okolností nechajú vlákať do siete lásky. Vôbec im neprekáža, že už jednu polovičku majú, hoc aj zákonitú. Ak Váhy stretnú človeka, pri ktorom preskočí iskra a podskočí im srdiečko, nevedia odolať. Láka ich hlavne prvotné vzrušenie, ktoré v už pokročilom vzťahu prirodzene chýba. 

Odporúčame prečítať: Netradičné domáce kúpele

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní