Horoskop na mesiac apríl (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Horoskop na mesiac apríl (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)
  • 02.04.2016
  • Silvia Karasová

Či bude apríl bláznivý a plný nových zážitkov a adrenalínu aj v druhej šestici znamení, to vám odhalíme v dnešnom článku.

Na pomoc sme si prizvali lunárny kalendár, v ktorom sme sa pozreli na to, kedy Mesiac prechádza akými fázami a znameniami, a ako bude ovplyvňovať priamo vás. 

Odporúčame prečítať: Horoskop na mesiac apríl (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac apríl (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

Vášmu znameniu bude patriť druhá polovica apríla. Luna vstupuje do Panny 17.apríla a zintenzívni vo vás racionálne myslenie. Začnete byť ešte viac praktické, ale pozor, aj kritické. V niektorých situáciách si radšej zahryznite do jazyka. Mesiac pribúda a už 22.apríla nastáva fáza splnu. Ten aprílový sa ponesie pod vplyvom Váh, a tak pokiaľ sa dostanete v tomto čase s niekým do konfliktu, počas splnu si to len ťažko napravíte. Dni po splne budú už o čosi jednoduchšie, najmä ak nebudete mať čo žehliť. V tom druhom prípade pozor ešte na víkend 23. a 24.4., ktorý je pod vplyvom temperamentného Škorpióna. Od 25.apríla nastal aj pre vaše znamenie ideálny čas na výber a kúpu letných dovoleniek, ak vám to situácia dovolí, urobte si takú predprípravu aj doma za pomoci predĺženého víkendu.  

Odporúčame prečítať: Pripravte si bylinkové čaje podľa lunárneho kalendára

VÁHY

Jar ste privítali s úsmevom na tvári, aj keď premenlivé bláznivé aprílové počasie vám poľahky dokáže vyvolať pochmúrnu náladu. Namiesto počasia sa snažte tentokrát sústrediť na podstatnejšie veci. Vo svojom okolí máte osobu, ktorá potrebuje vypočuť a objať zároveň. Počúvnite svoju intuíciu a buďte jej na okamih bútľavou vŕbou. Nielenže urobíte dobrú vec, ale získate v nej aj spriaznenú dušu. Druhú polovicu apríla venujte rozvoju svojej kariéry. Čas okolo splnu (22.4.) je vhodný na zvýšenie pracovného tempa, ľahšie vám môžu prejsť aj vaše pracovné návrhy. Pozor len na nezhody s hádavým kolegom, či kolegyňou. Keďže je aprílový spln pod vplyvom vášho znamenia, sila slova je tentokrát na vašej strane.

Odporúčame prečítať:  10 potravín, ktoré zrýchlia metabolizmus a odbúrajú tuk

Horoskop na mesiac apríl (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN

V apríli sa mnohé z vás bláznivo zamilujú. Do životov vám vstúpi nový človiečik, ako blesk z jasného neba. Zadané dámy sa ale nemusia báť milostného trojuholníka. Vo vašom prípade to môže pokojne byť vaša polovička, ktorú však pod vplyvom aprílovej Luny uvidíte akosi v inom, lepšom svetle. Na vášnivé noci sa môžete tešiť už krátko po nove (7.4.). Pokiaľ plánujete do rodiny prírastok, dariť by sa vám mohlo v dňoch kedy Mesiac prechádza vaším znamením, a teda 23. a 24.apríla. Tento čas je vhodný aj na duchovný rozvoj, či návštevu liečiteľa, prípadne na zber byliniek. Ak ste v tom poslednom menovanom našli novú záľubu, vami nazbierané bylinky budú mať najväčšiu moc, ak sa na ne vyberiete posledný aprílový deň, keď máme tzv. Valpuržinu noc, noc čarodejníc.

Odporúčame prečítať: Čínsky horoskop – aké je dieťa narodené v znamení Opice

STRELEC

Apríl vás naučí novému, bezstarostnému správaniu. Poslednú dobu ste sa trápili pre všetko a pre každého. Mnohé z vás to vyčerpalo natoľko, že sa im ozvala podlomená imunita. Apríl s tým však urobí nadobro koniec a problémy, ktoré vás doteraz trápili, zmiznú akoby mávnutím čarovného prútika. Rizikové obdobie pre vás ale bude v podobe prvých aprílových dní. Nov, ktorý nastupuje 7.4. v ohnivom Baranovi, vybičuje vaše emócie na maximum a vy sa pripravte na stres a nervozitu. Vytiahnuť vás z neho môže meditácia, pohyb, alebo aj aromatické bylinky. Aprílový spln (22.4.) vás vyzýva k spoločenskému správaniu, prijmite pozvanie na oslavu, párty, zájdite s priateľmi na chatu, či len tak do prírody. Spoločnosť blízkych vám dodá množstvo energie a sebavedomia doriešiť všetko, čo ste doteraz odkladali. 

Odporúčame prečítať:  8 rád, ako si ľahko vyskladať outfit, ktorý bude mať štýl

Horoskop na mesiac apríl (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC

Apríl bude pre vaše znamenie pomerne premenlivý. Pripravte sa na slzy, hnev, ale aj šťastie, či vášeň. Najhoršia bude pre mnohé z vás prvá polovica apríla. S novom v Baranovi (7.4.) hrozia hádky, prílišný temperament, nervozita, aj pridružené bolesti hlavy, či chrbtice. Pri komunikácii s druhými sa snažte byť viac tolerantné a konečne začnite robiť kompromisy. Inak vám hrozí že všetky aprílové dni strávite udobrovaním a vysvetľovaním. Jar vás vyzýva aj na športové aktivity, pohyb na čerstvom vzduchu vám nielen prevetrá hlavu a myšlienky, ale dodá tiež stratenú energiu.

Odporúčame prečítať: Ako bude vplývať Opica na vzťahy v roku 2016?

VODNÁR

Vaše spoločenské znamenie pôjde v apríli na plnú paru. Po veľkonočných sviatkoch vás čaká množstvo ďalších stretávaní, podujatí, akcií, aj služobných ciest. Pripravte sa na rušné a miestami aj adrenalínové obdobie. Mesiac prechádza vaším znamením 3.4. a 4.4. V tomto čase intenzívne ubúda a spolu s ním môžete perfektne vyformovať aj svoju postavu. Do letnej kondície sa môžete dostávať práve v týchto dňoch, chce to len trochu sebazaprenia. Aprílový nov (7.4.) sa ponesie v Baranovi, ten vám dodá odvahu aj temperament. Využite ich rozumne. Mesiac sa vaším znamením v podstate začal a taktiež sa skončí. 30.apríl už je pod vplyvom Vodnára a najmä single dámy majú vysokú pravdepodobnosť zamilovať sa. 

Odporúčame prečítať:  Beauty recepty: Avokádom na suché vlasy, pokožku a vrásky

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 02.04.16 06:52

SK
karma
114.00

moje znamenie uz bolo minule

  • 0
Odpovedať

Stanislava Mészárošová 07.04.16 14:18

SM
karma
-1.00

docela fajn horoskop

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní