Horoskop na rok 2016 – znamenie ŠKORPIÓN

Horoskop na rok 2016 – znamenie ŠKORPIÓN
  • 01.01.2016
  • Silvia Karasová

Dajte starému spôsobu života zbohom a do nového roka sa snažte vstúpiť ako nový človek, respektíve osoba s novými plánmi. Väčšina z vás bola v starom roku tak nejako pasívna. Plány na zmenu by aj boli, ale chýbala energia, či odhodlanosť. A presne tú vám dodajú už prvé dni roku 2016. Na vás už len ostáva nezľaknúť sa možných zmien a pustiť sa smelo do skvalitňovania svojho života.

Odporúčame prečítať: Vďaka čomu budete dlhšie žiť?

Horoskop na rok 2016 – znamenie ŠKORPIÓN

Zdroj: Shutterstock®

Heslo na tento rok: POSUŇTE SA ĎALEJ

Toto heslo ovplyvní v roku 2016  snáď každú oblasť vášho života a nevyhne sa ani tej srdcovej. U Škorpiónov narodených v prvej dekáde dokonca práve v láske zaznamená rok 2016 najviac zmien. Posuniete sa ale aj po kariérnej stránke a dokonca aj tej duchovnej. Mnohé z vás sa práve v novom roku rozhodnú zmeniť svoj doterajší životný štýl, začnete sa stravovať zdravšie, viac sa hýbať, cvičiť, ale aj meditovať. Nie je vylúčené, že sa dáte aj na štúdium, respektíve, že vstúpite do manželského zväzku. 

Odporúčame prečítať: MINIKURZ: Spoznajte sa vďaka archetypológii

Horoskop na rok 2016 – znamenie ŠKORPIÓN

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN V ROKU 2016 + LÁSKA A VZŤAHY

Nový rok vám našťastie prinesie len samé dobré správy. Pokiaľ ste slobodné a v minulom roku ste nemali šťastie pri výbere vhodného partnera, už na jar sa môžete tešiť na zmenu. Najmä máj potvrdí svoje renomé a ukáže vám v plnej kráse, ako vie byť dokonalým mesiacom lásky. Zadané čaká tiež nejedna zmena. Leto bude pre vás mimoriadne plodným obdobím, pokojne sa pokúste o bábätko.

Odporúčame prečítať: Feng shui tipy pre harmonický vzťah

Horoskop na rok 2016 – znamenie ŠKORPIÓN

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN V ROKU 2016 + PRÁCA A PENIAZE

V novom roku sa rozhodnete urobiť pár zmien. Vezmite si do ruky pero a papier a spíšte si všetko, čo ste kedy chceli a ešte stále chcete dosiahnuť. Potom už len postupujte podľa toho zoznamu a rozhodnite sa začať si plniť sny. Chceli ste niekedy vyštudovať niečo, no život to zariadil inak? Na externé štúdium nikdy nie je neskoro. Rovnako tak ani na pracovnú cestu v zahraničí, či vstúpeniu do sveta podnikania. Stačí len dôverovať svojej intuícii. Najlepšími mesiacmi pre správne rozhodnutia budú marec, jún a október.

Odporúčame prečítať: MINITEST: Zistite, ktorú čakru máte oslabenú

ŠKORPIÓN V ROKU 2016 + ZDRAVIE A KRÁSA

Ako ste si už iste všimli, rok 2016 bude pre vás veľmi pozitívny. Napriek tomu by ste nemali mať ľahostajný prístup a spoľahnúť sa len na predpovede hviezd. Váš úspech závisí tento rok aj od vašej kondície a stavu mysle. Počúvnite svoj šiesty zmysel a vyhoďte zo svojej chladničky všetko ťažké a kalorické. Z komory vyberte zaprášené parný hrniec aj odšťavovač, vygooglite pár zdravých receptov a potom šup do fitka, či na plaváreň. V lete budete pri pohľade do zrkadla očarené tým čo uvidíte. 

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

jaroslav sagan 02.01.16 17:08

JS
karma
-1.00

moje skvele znamenie

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní