Indiánsky horoskop – Vlk (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop – Vlk (19.2. – 20.3.)
 • 23.02.2015
 • Silvia Karasová

  • Zdieľaj:
 • 13
 • 0

Slobodné a plaché zviera, žijúce v svorke, ale zároveň so samotárskymi sklonmi. Ľudia narodení v indiánskom znamení Vlka sú silné individuality, s divokosťou v srdci, prirodzenou hanblivosťou a navonok chladným srdcom. Za svoju pravdu, aj milovaných sa pobijú do krvi, neváhajú viesť vojnu aj proti celému svetu. Ale iba ak im záleží. Pokiaľ nemajú nikoho, zvyknú viesť utiahnutý a osamelý život. Ak im osud dopraje stretnúť spriaznenú dušu, dokážu sa láske odovzdať naplno.  

Odporúčame prečítať: 

Indiánsky horoskop - charakteristika

Indiánsky horoskop - VLK (19.2. – 20.3.)

Indiánsky horoskop - SOKOl (21.3. – 19.4.)

Indiánsky horoskop - BOBOR (20.4. - 20.5.)

Indiánsky horoskop - JELEŇ (21.5. – 20.6.)

Indiánsky horoskop - ĎATEĽ (21.6. – 21.7.)

Indiánsky horoskop - LOSOS (22.7. – 21.8.)

Indiánsky horoskop - MEDVEĎ (22.8. – 21.9.)

Indiánsky horoskop - HAVRAN (22.9. – 22.10.)

Indiánsky horoskop - HAR (23.10. - 23.11.)

Indiánske znamenie VLK

Indiánsky horoskop – Vlk

Zdroj: Shutterstock®

Dátum narodenia: 19.2. – 20.3.

Rýchla charakteristika: Ľudia v tomto znamení potrebujú po svojom boku partnera, v ktorom nájdu bútľavú vŕbu a o ktorého sa budú môcť oprieť za každých okolností.

Živel: Vlkovi vládne severný vietor, ten charakterizuje obnovu, zrod aj uzdravenie. Okrem vetra je jeho základom tiež voda plná emócií, intuície, mystického sveta a duše.

Akí sú Vlci?

Indiánsky horoskop – Vlk

Zdroj: Shutterstock®

Nezávislí, utiahnutí a pred cudzími ľuďmi skôr hanbliví, až introvertní. Kým sa Vlk dokáže naplno prejaviť musí pretiecť veľa vody. Rád si skrýva svoje tajnosti, jeho duša má množstvo zákutí. So svojou bujnou predstavivosťou si Vlk neraz vytvorí aj viacero imaginárnych svetov. Ak neodolá a podľahne ich čaru, bude vám dlho trvať kým ho presvedčíte, aby si ružové okuliare zložil. Vlk je v neznámom prostredí a medzi cudzími ľuďmi mimoriadne opatrní. Dáva si pozor na to, čo a ako hovorí. Kontroluje svoje pohyby a neustále je v strehu. V prípade problémov máva Vlk zväčša dve alternatívy. Prvá je utiecť a schovať sa. Druhá je zaútočiť a pustiť sa  do boja. Keďže je mimoriadne inteligentný vie behom krátkeho okamihu zvážiť svoje možnosti. Jeho silná intuícia mu je v takýchto prípadoch tiež dôležitým pomocníkom.

Vlk v láske

Indiánsky horoskop – Vlk

Zdroj: Shutterstock®

Potrebuje byť milovaný a zároveň milovať. Ak sa však sklame, má sklony zatvrdnúť a svoju vysnenú polovičku prestane hľadať. Vlk vie byť samotárom, ale predsa len mu je lepšie „vo svorke“. Ňou by mala byť jeho rodina, prípadne najbližší priatelia. Rád pôsobí na svoje okolie aj hrozivo, v skutočnosti je však ľahko zraniteľným. Mal by si dávať pozor na to, aby s ním druhí nemanipulovali. Tiež by mal menej dôverovať, neraz sa mu zaslepený pohľad môže vypomstiť. Tak ako ho vo voľnej prírode ťažko odchytíte, aj v ľudkom svete je človek Vlk nie jednoducho dosiahnuteľný. Jednoduchšie to majú dámy, ktoré rátajú s tým, že ich partner musí byť silným a aktívnejším. Ak sa taký nájde a bude im dostatočne dlho dvoriť, tieto Vlčice nakoniec povolia. Pri mužovi Vlkovi je to komplikovanejšie. Pokiaľ sa nezatne a neobjaví v sebe Vlka bojovníka, v oblastí lásky to bude mať neraz nechtiac osamelé.

Vlk v práci

Veľmi dobre si uvedomuje, že aj v živote je to občas ako v divokej prírode. Silnejší a rýchlejší vyhráva a berie. Keď sa Vlk dokáže zaťať rozvinie sa pred ním sľubná kariéra. A to takmer v akejkoľvek sfére. Pády väčšinu Vlkov posilnia, pokiaľ sú však slabšími povahami už od narodenia, dravší kolega / kolegyňa ich môže poľahky prevalcovať. V takej chvíli potrebuje Vlk oporu svojich blízkych, nadriadeného, či samotného kolektívu. A keď ho už naozaj zaženiete do kúta a nebude mať iné východisko nečakane sa v ňom môže prebudiť dosiaľ driemajúca divoká šelma, vystrčí pazúry, vycerí zuby a potom beda tým, ktorí sa do nich donedávna navážali. 

Odporúčame prečítať: Dieťa narodené v roku Kozy

Odporúčame prečítať: Rok 2015 - Rok Drevenej Kozy

Zdroj foto: www.thinkstockphotos.com

  • Zdieľaj:
 • 13
 • 0
Návrat hore
Autor článku

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní

Domácnosť

Ako skladovať vianočné ozdoby podľa profíkov? Takto teda nie!

 • 345
 • 8
 • 02.01.2021
Pre ženy

Tréning podľa cyklu?! Športovkyne odhalili, ako cvičiť efektívnejšie

 • 56
 • 1
 • 20.10.2020
Pre ženy

Ktoré ovocie je vhodné pri diéte? Na tieto druhy sa môžeš spoľahnúť!

 • 212
 • 9
 • 09.12.2020
TOPlist