Horoskop na rok 2019: Čo nám predpovedajú hviezdy? (II. časť)

Horoskop na rok 2019: Čo nám predpovedajú hviezdy? (II. časť)

Prinášame vám druhú časť horoskopov na rok 2019, v ktorých je zahrnuté to najpodstatnejšie pre jednotlivé znamenia zverokruhu. Pozrite sa teda, čo vám naznačujú a odporúčajú hviezdy.

VÁHY (24.09. - 23.10.)

K znameniu Váh bude tento rok Saturn pomerne krutý. Všetko však závisí od uhla pohľadu, pretože nič nie je len čierne. Práve ťažšie situácie môžu aktivovať proces sebarozvoja a sebazdokonaľovania. Nielen Saturn, ale aj Pluto doslova Váhy vyprovokujú ku konečným stanoviskám v otázkach, v ktorých doposiaľ váhali. Za najúspešnejšie obdobie roka možno považovať jeseň. Aj keď v iných oblastiach nebude rok 2019 pre Váhy veľmi prajným, tak na poli lásky Venuša posilní ich partnerský život a stabilitu.

Pozri aj: Horoskop na rok 2019: Čo nám šepkajú hviezdy? (I. časť)

horoskopy pre všetky znamenia

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN (24.10. - 22.11.)

Charizmatického Škorpióna čaká pomerne pokojný a úspešný rok. Menšie neplechy však narobí opozícia Uránu, ktorá môže spôsobiť nedorozumenia v komunikácii, nepochopenie a nejasnosti v medziľudských vzťahoch. Pokiaľ sa však Škorpión zorientuje v nových situáciách a medzi novými ľuďmi, malo by ísť všetko ako po masle a s úsmevom na tvári. V jarnom období si ešte treba dať pozor na unáhlenosť a zbrklosť, ktoré v tomto čase podporí Mars. Osobnosť Škorpióna však aj napriek spomínaným nástrahám bude žiariť spokojnosťou a sebavedomím. 

STRELEC (23.11. - 21.12.)

Vládnucou planétou Strelcov je tento rok Jupiter, ktorý im vychádza takmer vo všetkom v ústrety a dodáva aj potrebnú energiu na realizáciu ambicióznych plánov. Treba si však dať pozor na organizáciu a plánovanie, utriediť si priority. Bez toho by sa mohlo ľahko stať, že sa povinnosti nakopia a spôsobia zbytočný stres. Rok 2019 bude pre Strelcov úspešný aj vďaka ľuďom, ktorými sa obklopia. Tiež nájdu odpovede na otázky, ktoré si kládli predošlé roky a dôležité časti mozaiky sa spoja do jednotného obrazu. Ak si nájde akčný Strelec v tomto roku chvíľku čas, možno sa mu podarí prežiť aj láskyplné dobrodružstvo.

znamenia horoskopu a predpoveď na 2019

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC (22.12. - 20.01.)

Kozorožec vstupuje do nového roka rozhodne a s elánom, pričom ho táto pozitívna energia len tak ľahko neopustí. Neptún podporí odvážne plány a Saturn s Plutom ho doplnia v tom, že pomôžu nájsť stratégie na ich úspešné zavŕšenie. Prosociálne zmýšľajúci Kozorožec však urobí radosť aj druhým, ochotne pomôže a poradí. Mal by si však dať pozor, aby sa úplne nevyčerpal. Okrem práce však bude prioritou Kozorožca aj rodina, ktorej venuje viac času ako obyčajne, niektorí sa dokonca môžu tešiť na nový prírastok. Pozornosť si však rozhodne zaslúži aj zdravie, pretože odkladaním liečby niektorých „drobností“ môže neskôr dôjsť k väčšiemu zdravotnému problému.

VODNÁR (21.01. - 19.02.)

Ju­pi­ter a Urán sú v roku 2019 viac-menej na strane Vodnára. K menším problémom však môže dochádzať v partnerských vzťahoch. Tiež si treba dávať pozor v zamestnaní a radšej sa zdržať komentára, ako neskôr ľutovať slová vyrieknuté v hneve. Dalo by sa konštatovať, že hlavnou mantrou pre Vodnára tento rok je – pokoj a opatrnosť. Mal by začať intenzívnejšie vnímať potreby druhých, aby bola rovnováha zachovaná. Po finančnej stránke možno očakávať prilepšenie, treba však myslieť aj na horšie časy, preto by bolo najlepšie, urobiť si aspoň malú rezervu. Pokiaľ sa Vodnár zbytočne nepreťaží a nebude sa púšťať do rizikových akcií, akými sú napríklad adrenalínové športy, nehrozia vážnejšie zdravotné problémy.

Horoskop na rok

Zdroj: Shutterstock®

RYBY (20.02. - 20.03.)

Ryby priplávali do nového roka síce s eleganciou, ale aj s menšími modrinami na duši. Rok 2019 však už nebude taký psychicky náročný, takže si môžu oddýchnuť, upokojiť sa a začať hľadať svoju stratenú energiu v činnostiach, ktoré ich budú napĺňať spokojnosťou. Urán pridá Rybám kus potrebnej odvahy a komunikácia na rôzne témy bude pre nich hračkou, dokonca sa im podarí nadviazať nové priateľstvá s ľuďmi, o ktorých by to predtým nepovedali. Na druhej strane však Pluto spôsobí, že uvidia na druhých aj to, čo by možno vidieť nechceli. Ryby si uvedomia a prehodnotia množstvo zásadných vecí, čo im v živote pomôže chytiť nový smer.

Inšpiruj sa: Vnútorná sila a odolnosť: 5 najlepších krokov k jej dosiahnutiu


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 03.01.19 06:29

ĽŠ
karma
100.00

Môže byť....

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 03.01.19 08:03

SK
karma
114.00

dám prečítať dcérke....

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 03.01.19 22:17

karma
109.00

Sama som zvedavá,čo sa mi z toho splní.

  • 0
Odpovedať

Daniela Balakova 11.01.19 14:09

DB
karma
96.00

No mám sa teda na čo "tešiť". :-D

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 20:13

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 20:13

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní