Veľký horoskop na február: Koho čakajú životné zmeny a koho láska?

Veľký horoskop na február: Koho čakajú životné zmeny a koho láska?
 • 03.02.2018
 • Nikola Benkovská

Január bol náročný, najmä kvôli nastaveniu priorít do nového roka. Horoskop na február je ale plný akčnosti, výziev a vzťahových bilancií. Hviezdy radia jasne – utužuj svoje vzťahy! Nielen preto, že sa blíži Valentín, ale pocit lásky od teba tvoji blízki potrebujú ako soľ! Čo hviezdy predpovedajú tvojmu znameniu?

Bude február jeden z tých šťastných mesiacov v roku 2018, či práve naopak?

Pozri aj: Horoskop na rok 2018: Aké znamenie bude mať najlepší rok v živote?

Baran 21.3 - 20.4

Február sa bude pre Baranov niesť v znamení nesplnených snov. Dostaneš sa do spoločnosti, kde môžeš stretnúť niekoho veľmi významného pre tvoju budúcnosť. Chop sa príležitosti a zaručene neoľutuješ! Čaká ťa tiež zhodnotenie priorít a osobnostný posun k lepšiemu. Netráp sa zbytočnosťami, ktoré sú pre tvoj život nepodstatné. Niektoré veci nedokážeš ovplyvniť a zmeniť hneď, daj veciam dostatok času a neskôr pochopíš, prečo sa udalosti dejú tak, ako sa dejú. Vo Februári sa venuj najmä svojej psychike. Uplynulé týždne neboli veľmi pokojné, preto si skús dopriať pokoj a zahĺb sa do svojho vnútra. Iba tam nájdeš odpovede.

baran znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Býk 21.4 - 21.5

Februárový zamilovaný čas praje Býkom! Nielen počas Valentína, ale v priebehu celého mesiaca budeš zažívať krásne chvíle v partnerstve. Mysli na to, že koľko lásky dávaš partnerovi ty, toľko ti bude i dopriate od neho. Lásku a cit vnes aj do pracovnej oblasti. Skús na svojich kolegov i nadriadených pozerať tak, ako by si chcela, aby hľadeli aj na teba. Pozitívna nálada, energia a smiech ťa budú v tento februárový lásky čas sprevádzať na každom kroku. Oddaj sa tomu naplno!

Blíženci 22.5 - 21.6

Tento mesiac bude priať podnikavosti a fantázii! Máš už dlhšie v mysli niečo, čo si sa bála zrealizovať? Február je na splnenie tajných plánov ako uliaty! Hviezdy ti budú naklonené pri podpisovaní zmlúv, kontraktov a rôznych spoluprác. Neboj sa vypýtať si to, čo ti právom patrí. A to nielen v pracovnej, ale aj v osobne stránke života. Na Valentína popusti uzdu fantázii v spálni, možno je to práve to, čo tvoj vzťah momentálne potrebuje ako soľ! Prechádzky prírodou upevnia tvoje zdravie a prinesú aj čistotu do tvojej mysle. 

Vyskúšaj tiež: Ako správne používať riasenku a mať riasy ako od profíka?

rak znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Rak 22.6 - 22.7

Nový rok je síce už v plnom prúde, no pre Rakov sa nové životné zmeny začínajú až teraz! Február bude pre teba znamenať najmä to, že všetko staré konečne odchádza a namiesto toho prichádza čosi nové a dlho očakávané.  Či už sú to nové osobné vzťahy, láska alebo pracovné príležitosti. Pre Rakov má február dvere dokorán otvorené! Čo sa týka zdravia, skús zo svojho jedálnička vylúčiť červené mäso a údeniny. Nahraď ich ovocím a zeleninou, tvoj žalúdok sa ti poďakuje. Pi veľa čistej vody alebo bylinkových čajov. 

Lev 23.7 - 23.8

Silné vzťahy sa upevnia a tie, ktoré už nemajú pokračovať, sa v tichosti skončia. Aj keď budeš Valentína oslavovať sama, nezúfaj! Využi to na nájdenie svojich skrytých túžob, snov a plánov do budúcnosti. Veď na ostatných si sa pozerala už dlho, teraz je čas na teba! Tí zadaní by mali riešiť spoločnú budúcnosť s partnerom. Je čas nielen na prázdne slová, ale aj reálne činy. Kedy, ak nie teraz? O chvíľu už môže byť neskoro...alebo neskoro bolo už včera? Dôležitá je komunikácia, a to nielen s partnerom, ale i so sebou samým. Je dobré si utriediť svoje požiadavky a nároky.

panna znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Panna 24.8 - 23.9

Panny, mali by ste jasne zrekapitulovať váš život. Čo sa vám podarilo? Čo ste dokázala? Všetky odpovede na tieto životné otázky vám pomôžu v ďalších mesiacoch pri splnení tvojich dôležitých krokov do budúcnosti. Ak vám to náhodou už dlhšiu dobu vo vzťahoch škrípalo, konečne sa aj vy dočkáte zmeny k lepšiemu. Treba mať len otvorenú myseľ, zapálené srdce a vieru, že všetko bude tak, ako si to želáte. Vo februári budete musieť splniť všetko to, čo ste si zaumienili na začiatku roka. Neotáľajte, ale konajte! Pre svoje zdravie môžete urobiť hlavne to, že mu poskytnete dostatok tekutín a vynecháte zbytočné prejedanie sa sladkosťami.

Váhy 24.9 - 23.10

Milé Váhy, toto je váš čas! Čaká ťa veľmi plodné obdobie plné nových zážitkov a poznatkov. Február je ideálny čas na kúpu majetku, splodenie detí alebo nájdenie si nového partnera. Tým, ktorí sú vo vzťahu nešťastní alebo sa ho boja ukončiť, príde nová sila na uzavretie všetkého, čo ich už dlho ťaží. Všetko, čoho sa chytíš a budeš to mať dobre premyslené ti vyjde na výbornú. Dávaj si však pozor na vzťahy v rodine, najmä s rodičmi. Nemieša sa rodina do tvojho osobného života až priveľmi?  Konečne sa ti vylepší aj zdravotná stránka. Využi toto obdobie!

Zaujme ťa: Už žiadny bordel! Vyskúšaj naše rady, ako si udržať poriadok 

škorpión znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Škorpión 24.10 - 22.11

Ak už dlhšie rozmýšľaš, že sa chceš usadiť, splodiť potomka alebo urobiť inú veľkú životnú zmenu, teraz je ten správny čas! Že by to padlo práve na Valentína? Obohať svoj vzťah o nové podnety, ktoré vám obom tak veľmi chýbajú, no nechcete si to priznať. Skús odísť od nesprávneho štýlu stravovania. Tvoj žalúdok to už nevydrží dlho! A povedzme si úprimne, náš životný štýl úzko súvisí aj s našou psychikou. A tá v poslednom období nie je to, čo bývala v minulosti, však?

Strelec 23.11 - 21.12

Pre tých, ktorí žijú vo dvojici sa črtá upevnenie vzťahu a nové krajšie obzory v láske. Pokiaľ si sama, uvedom si, že na dobré sa dlho čaká. Skús si viac veriť! Už bolo dosť nesebavedomej ženy, ktorá sa bojí nových výziev! Uvidíš, že s návratom sebavedomia sa ti v živote otvoria nové cesty a možnosti. Ak ťa v poslednom čase trápi únava alebo stres, skús si spraviť čajový bylinný detox, ktorý dodá tvojmu telu chýbajúcu energiu a vitalitu. 

strelec znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Kozorožec 22.12 - 20.1

Túžiš po zmene? Nudí ťa tvoj neustály stereotyp? Február je ako stvorený pre nový nádych v tvojom živote. Pouvažuj o nových pracovných príležitostiach, okruhu známych alebo nových koníčkoch, ktoré ťa vytiahnu z každodenného kolobehu, ktorý pociťuješ už pár mesiacov. Je čas ukončiť všetko, čo nie je životaschopné. Pracovne je tento mesiac jeden z najsilnejších v tomto roku. To dokážeš takisto využiť vo svoj prospech, ak konečne vystúpiš zo svojej zóny komfortu! Skús sa vyhýbať múke, pečivu a sladkostiam, ktoré sú ťažké pre tvoj žalúdok. 

Vodnár 21.1 - 19.2

Vodnári by mali tento mesiac využiť na upevnenie priateľských vzťahov. Choď do spoločnosti, bav sa a daj svojim známym pocit, že si tu pre nich. Ver, že raz ti to vrátia aj s úrokmi. V práci si dávaj pozor na ohováranie a vyzradené tajomstvá, aby si zo situácie nevyšla v najhoršom svetle. Treba si dať v tomto mesiaci pozor aj na alkohol, ktorý škodí nielen fyzicky, ale aj psychicky. Ak trpíš migrénami, daj si pozor a nezabudni piť dostatočné množstvo tekutín.

Pozri aj: STOP turbanu a šampónovaniu! Poradíme, ako na dlhé a zdravé vlasy

ryby znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Ryby 20.2 - 20.3

Celý február budeš riešiť svoju vzťahovú situáciu. Nie je veľmi ľahká, no povedzme si pravdu, väčšinou si ju komplikujeme my samy. Skús poľaviť z nárokov a trocha ukrojiť so svojho ega. Partner sa snaží, možno len ty to nechceš vidieť. V práci budeš mať veľké nasadenie, po ktorom príde zaslúžená odmena. Prichádza obdobie pracovných zmien a reorganizácia pracovných aktivít. Pre vitalitu svojho tela si doprav prechádzky v prírode, čerstvý vzduch a ľahký pohyb.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

12 komentárov

Pavlína Vaksmundská 03.02.18 14:44

PV
karma
113.00

Presne tak - ten stereotyp ma zabíja.. Musím sa poobzerať po nových známych a nových koníčkoch .. !!! Určite sa vyhýbam múke a sladkostiam , tie nemusím .. !!

 • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 03.02.18 16:22

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé, v podstate môže byť.

 • 0
Odpovedať

Elena Švachová 03.02.18 20:57

karma
115.00

no,prechádzky v prírode milujem,takže táto predpoved sa mi určite splní :-)

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 04.02.18 20:18

SK
karma
114.00

asi by tak nejako malo byť, budem sa snažiť...

 • 0
Odpovedať

Angela Gavlasová 11.03.18 00:05

AG
karma
105.00

Nuž, nechajme sa prekvapiť.

 • 0
Odpovedať

Peter Gavlas 27.03.18 23:58

PG
karma
93.00

Vyzerá to zaujímavo :)

 • 0
Odpovedať

Zdenka Slahučková 28.03.18 00:15

ZS
karma
100.00

Celkom to vyzerá priaznivo, tak sa nechám prekvapiť :)

 • 0
Odpovedať

Milka Damašková 14.07.18 22:07

MD
karma
132.00

Jóóój, keby som ja verila na takéto blbosti.... ani to na mňa nesedí, ako zvyknú horoskopy charakterizovať moje znamenie- lev......

 • 0
Odpovedať

Martina Varhaníková 18.02.19 08:15

karma
110.00

myslím, že to aj sedí na mňa a súzniem s ním.

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 15.08.21 10:59

JK
karma
100.00

Občas si horoskop prečítam

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 12:59

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 12:59

QQ
karma
-1.00

1

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní