3LAB rozširuje kultovú “M” kolekciu o ošetrenie na očné kontúry

3LAB rozširuje kultovú “M” kolekciu o ošetrenie na očné kontúry

Prestížna americká značka 3LAB, ktorá už za svoje produkty získala rad ocenení a preslávila sa niekoľkými  významnými pokrokmi v kozmetickom priemysle dáva označeniu viditeľné výsledky celkom nový význam.

Značka s hrdosťou ohlasuje rozšírenie populárnej až kultovej “M” kolekcie s uvedením novinky “M” Eye Brightening, jedinečného hydratačného ošetrenia s obsahom dosiaľ neznámych aktívnych zložiek pre okamžité rozjasnenie očných kontúr.

Precízne zostavený tímom expertov 3LAB pôsobí nové očné ošetrenie “M” Eye hneď trojitým účinkom: minimalizuje tmavé kruhy, redukuje formovanie kohútích stôp a zmierňuje opuchnuté miesta pod očami.

“M” Eye Brightening

Zdroj: Shutterstock®

Ďalší člen moderného a efektívneho arzenálu omladzujúcich produktov “M” kolekcie, ktorá je známa obsahom najvyššej koncentrácie aktívnych zložiek,  obsahuje tri nové zložky špeciálne vyvinuté pre očné okolie.  

  • Beautifeye – zložka vyvinutá z výťažku kôry preukázateľne a viditeľne dvíha vrchné viečko, redukuje vrásky, a súčasne zmierňuje tiene a opuchy pod očami.
  • Fimexel – biopolymér preukázateľne vypína, chráni a rozjasňuje, pričom bráni pôsobeniu každodenných dráždivých vplyvov na jemnú pleť očných kontúr.
  • Symcalmin – zložka derivovaná z ovsa napomáha k upokojeniu pleti a chráni ju pred dennými agresívnymi vplyvmi. Zároveň viditeľne redukuje známky predčasného starnutia.  

“M” Eye Brightening taktiež obsahuje vzácne kmeňové bunky z cennej odrody švajčiarskych jabĺk bohaté na rastlinné výživné látky a proteíny, ktoré sa stali charakteristickou zložkou pre celú “M” kolekciu. Tieto jablká majú úžasnú odolnosť, zachovávajú si tvrdosť a farbu bez akéhokoľvek náznaku poškodenia aj po ich zbere. Zloženie prípravku obsahuje rad ďalších efektívnych omladzujúcich zložiek, vrátane patentovaného biopokrokového komplexu pre obnovu pleti, zložky SWT-7 a Riboxylu. 

MAGICKÝ, MAXIMÁLNE OMLADZUJÚCI, V MINÚTE EFEKTÍVNY

V 3LAB sme hrdí na to, že neuvádzame novinky v pravidelných intervaloch len preto, aby sme nejaké mali. O to viac nás teší, keď sa nám podarí vyvinúť výnimočný produkt, tak ako je to teraz v prípade očného ošetrenia “M” Eye Brightening,” hovorí zakladateľka a tvorkyňa značky Erica Chung. „Vďaka spolupráci s najlepšími vedcami a chemikmi kozmetického priemyslu sa nám podarilo objaviť nové zložky, ktoré pleti očných kontúr poskytnú viditeľné omladzujúce výsledky – okamžité aj dlhodobé.“

Očné ošetrenie “M” Eye Brightening nájdete v predaji od septembra exkluzívne v parfumériách FAnn.  


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Lucia Šeptáková 20.09.17 17:06

karma
107.00

Verím že je to skvelá kozmetika,ale pre mňa cenovo neprístupná...

  • 0
Odpovedať

Milka Damašková 22.09.17 23:56

MD
karma
132.00

Veľmi kvalitná kozmetika, ktorú si ja-žiaľ-nezadovážim, vzhľadom k mojim finančným možnostiam...našťastie aj medzi lacnými produktmi sa dá pre každého nájsť to pravé..

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 24.09.17 23:22

MZ
karma
-1.00

Zaujímavá kozmetika :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 14.12.17 10:27

SK
karma
114.00

pre mňa novinka

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní