DOVE Advanced Hair Series Quench Absolute

DOVE Advanced Hair Series Quench Absolute
  • 28.03.2016
  • Petronela Kotlárová

Jedna z desiatich žien na svete sa môže pýšiť vlnitými alebo kučeravými vlasmi, ale až 50 % z nich by ich radšej vymenilo za rovné, hladké a lesklé. Kučeravý vlas má totiž odlišnú štruktúru a vyžaduje špecifickú starostlivosť aj prípravky. Preto Dove prichádza na trh s novinkou Quench Absolute z radu Advanced Hair Series. Šampón, kondicionér a maska z novej kolekcie svojím jedinečným zložením so vzácnym olejom z palmy Buriti pomáhajú neposedné kučery hĺbkovo vyživovať, vďaka čomu získajú väčšiu pevnosť a budú sa tiež ľahšie upravovať.

Vlasová starostlivosť Quench Absolute obsahuje jedinečnú kombináciu vyživujúcich látok, proteínov a vzácneho oleja Buriti. Vlnité a kučeravé vlasy získajú po použití Dove Advanced Hair Series Quench Absolute pevnejšiu a hladšiu štruktúru a takisto sa budú lepšie upravovať. Krásne, vyživené a poddajnejšie kučery možno najlepšie dosiahnuť aplikáciou všetkých troch produktov, ktoré rad zahŕňa - šampónu, kondicionéru a masky.

Testovali sme: TEST: DOVE MEN+CARE sprchový gél

dove-advanced-series

Zdroj: Shutterstock®

Portfólio produktov:
 

Šampón Dove Advanced Hair Series Quench Absolute - Krémová formula šampónu čistí a vyživuje3 vlasy, prispieva k ich ľahšej úprave a hladšiemu vzhľadu. Aplikujte na vlhké vlasy, jemne premasírujte a opláchnite. Šampón možno používať denne.

Kondicionér Dove Advanced Hair Series Quench Abolute - Kondicionér intenzívne vyživuje a posilňuje4 kučeravé vlasy. Naneste na umyté vlasy, zamerajte sa na končeky a opláchnite. Kondicionér možno používať denne.

Maska Dove Advanced Hair Series Quench Absolute - Obsahuje živiny, vďaka ktorým sa vlasy stávajú hladšie a poddajnejšie. Masku aplikujte dvakrát týždenne, nechajte pôsobiť päť minút a opláchnite.

Dostupné sú výhradne v dm drogériách.

Testovali sme: TEST: DOVE MEN+CARE sprchový gél a antiperspirant


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 29.03.16 06:37

SK
karma
113.00

ten Dove sa mi zacina pacit

  • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 30.03.16 19:38

MZ
karma
92.00

presne na moje vlasy :-)

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 06.04.16 13:23

karma
93.00

DOVE má kvalitné výrobky a nová vlasová rada sa im naozaj vydarila

  • 0
Odpovedať

Lenka Lapuniková 21.05.16 09:20

LL
karma
-1.00

Používam modrú radu a som spokojná. Možno si nabudúce kúpim práve tento rad.

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 03.06.16 08:01

MZ
karma
-1.00

Dove používam najmä ako sprchové gély.. Raz som mala aj kondicioner a bol super.. Potom som sa zamerala zase na niečo prírodnejšie, ale celkovo Dove je veľmi dobrá značka :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní