Oriflame - Time Reversing SkinGenist™

Oriflame -  Time Reversing SkinGenist™

Vedeli ste, že práve pleť prezradí o vašom veku aj to, čo by ste si radi nechali tajomstvom? Potom určite tušíte, že s príchodom štyridsiatky sa objavujú viditeľnejšie známky neúprosného času. Starnutie pokožky je síce prirodzený proces, ale ženskému pokoleniu akoby vôbec neprináležalo. Zastavte starnutie pokožky a objavte mladosť pleti vo svojich génoch s novým radom pleťovej kozmetiky Time Reversing SkinGenist™. Pripravte sa na omladzujúcu revolúciu s Oriflame!


Stavte na gény krásy
Po takmer 10 rokoch intenzívneho výskumu Oriflame hrdo uvádza nový rad pleťovej kozmetiky Time Reversing SkinGenist™. Ide o vôbec prvý rad starostlivosti o pleť, ktorého kľúčová zložka GenisteinSOY pôsobí priamo na kožné gény, podporuje boj proti starnutiu, zanecháva pleť mladistvú a žiariacu. Time Reversing SkinGenist™ používa inovatívnu a revolučnú účinnú zložku GenisteínSOY, ktorá bola vyvinutá pre špecifické potreby zrelej pleti. Sójový genisteín pomáha reaktivovať gény krásy, ktoré zohrávajú úlohu pri zachovaní mladistvého vzhľadu pleti. Vyživujúci extrakt získaný zo sóje spolu s účinnými antioxidantmi pôsobí na vzhľad pokožky priamo pri jej zdroji na úrovni génov,
 

Oriflame -  Time Reversing SkinGenist™Denný krém so SPF 15 Time Reversing SkinGenist™ bol vyvinutý, aby znovuobnovil potenciál mladosti pleti po 45-ke. Jeho účinné zloženie, inšpirované genetickým výskumom, spomaľuje starnutie pleti. Krém so sójovým genisteínom pôsobí na gény krásy™ a pomáha udržiavať pleť krásne vypnutú a pružnú. Zachovajte vitalitu a mladistvý vzhľad pleti s revolučnou novinkou!
objem: 50 ml, cena: 14,90 € (bežná cena: 27,90 €)

 

 

 

Oriflame -  Time Reversing SkinGenist™Nočný krém Time Reversing SkinGenist™ je predurčený na aktivovanie vašich génov krásy v noci, keď pleť najľahšie prijíma živiny. Blahodarná sója teraz prichádza s ešte silnejším účinkom ako kedykoľvek predtým. GenisteínSOY  počas noci aktivuje gény krásy, vďaka čomu sa ráno prebudíte so žiarivou, spevnenou a omladenou pleťou.
objem: 50 ml, cena: 14,90 € (bežná cena: 27,90 €)

 

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 21.08.14 19:31

MR
karma
-1.00

určite splní to čo sľubuje,

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní