Tous Oh! The Origin: Dámska elegantná, sofistikovaná vôňa

Tous Oh! The Origin: Dámska elegantná, sofistikovaná vôňa

„TOUS v nás vždy vyvoláva pocity. S každým svojím výtvorom sa nás značka usiluje prekvapiť a v tomto prípade aj zviesť prostredníctvom novej vône.“ Rosa Tous

Inšpirácia

Každý dizajn má svoje korene v skoršej inšpirácii. Niekedy je ňou milovaná alebo obdivovaná osoba, inokedy miesto. A často je to pocit či túžba, ktorá poháňa tvorivú činnosť a vedie k potrebe jej definovania – nájsť vlastné vyjadrenie, aby mohla preniesť tento pocit na ďalšie osoby.

Oh! The Origin čerpá inšpiráciu z pocitu zvádzania.

„Kladieme veľký dôraz na vône, pretože vieme, že sú skvelým spôsobom, ako dotvoriť svoj vzhľad, či posunúť neviditeľný odkaz. Vône sú spôsobom prezrádzania pocitov, toho čím sme, ako sa cítime, alebo ako by sme sa chceli cítiť. Chceli sme vytvoriť vôňu, ktorá by prenášala pocity. Podobne ako šperky, aj vône dokážu vyvolať spomienky a živé okamihy, na ktoré nechceme zabudnúť. Táto vôňa potvrdzuje talent TOUS prekvapovať a zvádzať.“ Rosa Tous

Pozri tiež: BVLGARI LE GEMME: Kolekcia šiestich parfumovaných vôd

dámska kvetinová vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Zroj foto: FAnn parfumérie

Dizajn

Flakón vône je vyrobený z elegantného a vysokokvalitného skla, ktoré robí vôňu luxusným doplnkom kozmetického stolíka či kabelky. Hladké oblé krivky mu dodávajú ženskosť a zmyselnosť.

Kovovolesklý uzáver vo farbe ružového zlata je pôsobivým vyjadrením značky, pričom na jeho vrchnej časti sa vyníma symbol vôní TOUS. Presne ako šperk, tak aj flakón je umiestnený v matnej krabičke v príznačnom červenkastom odtieni, ktorý vznikol pridaním ružového pigmentu k nahému základu. Má evokovať rumenec na pokožke. Krabička má podobnú štruktúru ako ľanový papier, čím vyvoláva dojem ručnej výroby. Tento dojem umocňuje vytlačený názov vône, ktorý je ďalšou pripomienkou šperkárstva – bol vytvorený v obľúbenom odtieni ružového zlata.

„Toto je vôňa s veľmi silným charakterom, ktorej sme venovali veľkú pozornosť, aby sme prepracovali všetky detaily – rovnako, ako keď vytvárame šperky.“ Rosa Tous

Tous Oh! The Origin

Zdroj: Shutterstock®

Zdroj foto: FAnn parfumérie

Vôňa

Pižmovo kvetinová vôňa s dominantnými tónmi ružového korenia v úvode pôsobí výrazne a dotvára charakter ženy, ktorá si ju zvolí. Vôňa evokuje modernú klasiku, avšak spája ju s optimizmom, zvodnou zmyselnosťou a opojnosťou. V srdci kombinuje romantickú ružu s elegantným kosatcom, čo je ikonická dvojica klasického parfumérstva. V celej svojej neodolateľnosti prenikajú kvetinové tóny cez svieži a žiarivý ovocný kokteil: mandarínka, citrón a čierne ríbezle. Zvodnosť dosahuje zmyselnejší pôvab s hrejivým spojením vanilky, pižma, fazuliek tonky a ambroxu.

 • Sofistikovanú vôňu vytvorila parfumérka Daphné Bugey zo spoločnosti Firmenich.
 • Rodina vôní: pižmovo-kvetinová

Kampaň

Niet pochýb, že sa jedná o príbeh zvodnosti. Evokuje okamihy, tak intímne a ženské, kedy sa žena pripravuje na večer strávený vonku. V hlavnej úlohe je mladá žena, viac atraktívna než krásna, citlivá, ale aj zábavná a sebavedomá, a súčasne elegantná a šik.

Línia

 • Parfumovaná voda 30 ml
 • Parfumovaná voda 50 ml
 • Parfumovaná voda 100 ml

Novú dámsku vôňu Oh! The Origin nájdete v predaji v sieti FAnn parfumérií.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 07.05.19 06:54

ĽŠ
karma
100.00

Už len flakón vyzerá luxusne...

 • 0
Odpovedať

Katarína Šugar 13.05.19 18:33

karma
108.00

flakon je velmi pekny, elegantny, pizmovo-kvetinove vone mam rada, ked budem vo Fann urcite vyskusam

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 14.05.19 09:55

JK
karma
100.00

Určite krásna vôňa

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 18.05.19 13:59

ĽU
karma
100.00

krásny flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní